Kategoriler
BEYOĞLU-Temizlik Görevlisi İSTANBUL İSTANBUL-BEYOĞLU İŞ İLANLARI Normal Özel Temizlik Görevlisi

İSTANBUL-BEYOĞLU-Temizlik Görevlisi İş İlanı-(2022-04-30)

İSTANBUL BEYOĞLU ilçesindeki diğer Temizlik Görevlisi ilanları için TIKLAYINIZ.

A B M TEMİZLİK TAAHHÜT DANIŞMANLIK VE ÖZEL EĞİTİM HİZMETLERİ OTOMOTİV TİCARET A.Ş. sgk ünvanlı işyerinde Temizlik Görevlisi mesleğinde 1 Personele ihtiyaç duyulmaktadır. 

A B M TEMİZLİK TAAHHÜT DANIŞMANLIK VE ÖZEL EĞİTİM HİZMETLERİ OTOMOTİV TİCARET A.Ş. ünvanlı işyerindeki diğer ilanları için TIKLAYINIZ.

İlan Kayıt Tarihi : 2022-04-06

Son Başvuru Tarihi : 2022-04-30

İl : İSTANBUL

İlçe : BEYOĞLU

Cinsiyet : Cinsiyet Farketmez

Kadınlar İçin İstenilen Yaş Aralığı :

Erkekler İçin İstenilen Yaş Aralığı :

İstenilen Öğrenim Bilgisi : İlköğretim –

Sosyal Durum : Normal

Askerlik Durumu : –

A B M TEMİZLİK TAAHHÜT DANIŞMANLIK VE ÖZEL EĞİTİM HİZMETLERİ OTOMOTİV TİCARET A.Ş. Adresi : ELMADAĞ/ŞİŞLİ ASKER OCAĞI CAD NO 9 K 39/3 İSTANBUL BEYOĞLU BEYOĞLU İSTANBUL. İSTANBUL/BEYOĞLU/TÜRKİYE >><<

İrtibat Kurulacak Kişi : ali bey.

A B M TEMİZLİK TAAHHÜT DANIŞMANLIK VE ÖZEL EĞİTİM HİZMETLERİ OTOMOTİV TİCARET A.Ş. Telefonu : 905068348311.

Temizlik Görevlisi nedir, ne iş yapar, nasıl olunur, görev ve sorumlulukları nelerdir gibi soruların cevabını bulabileceğiniz yazımız için TIKLAYINIZ.

Her ne kadar ilan son başvuru tarihi 2022-04-30 olsa da işveren bu tarihten önce personel alımını tamamlamış olabilir. Bu nedenden iş arayanlar iş görüşmelerine gitmeden önce 905068348311. iletişim bilgileri ile işyeri yetkilisi ali bey. Bey/Hanım ile görüşüp personel alımlarının devam edip etmediği bilgisini almaları gerekmektedir. Personel alımlarının devam ettiği bilgisi alındıktan sonra işveren ile yüz yüze iş görüşmesi gerçekleştirebilirsiniz.

İlan Kaynağı: www.iskur.gov.tr