Kategoriler
ADANA ADANA-SARIÇAM İŞ İLANLARI Normal Özel Plastik Enjeksiyon Üretim Elemanı

ADANA SARIÇAM Plastik Enjeksiyon Üretim Elemanı İş İlanı-(2021-12-21)

EMS PLASTİK BORU SIHHI TESİSAT MALZEMELERİ GÜNEŞ ENERJİSİ İM ALAT İNŞAAT İTHALAT İHRACAT SANAYİ VE TİCARET PAZARLAMA LİMİTED ŞİRKETİ. sgk ünvanlı işyerinde Plastik Enjeksiyon Üretim Elemanı mesleğinde 5 Personele ihtiyaç duyulmaktadır.

İşyerinin bulunduğu İl – İlçe: ADANA / SARIÇAM

İşyeri Adresi: ORGANİZE SAN.BÖLGESİ İNÖNÜ BULVARI NO:30 SARIÇAM ADANA. ADANA/SARIÇAM/TÜRKİYE

Son başvuru tarihi: 2021-12-21

Her ne kadar ilan son başvuru tarihi 2021-12-21 olsa da işveren bu tarihten önce personel alımını tamamlamış olabilir. Bu nedenden iş arayanlar iş görüşmelerine gitmeden önce 903223945494. iletişim bilgileri ile işyeri yetkilisi gönül hanım. Bey/Hanım ile görüşüp personel alımlarının devam edip etmediği bilgisini almaları gerekmektedir. Personel alımlarının devam ettiği bilgisi alındıktan sonra işveren ile yüz yüze iş görüşmesi gerçekleştirebilirsiniz.

Son zamanlarda “evde iş” , “evde paketleme işi” vb. adlar altında çoğunlukla dolandırıcılık amaçlı iş ilanları bulunmaktadır. EMS PLASTİK BORU SIHHI TESİSAT MALZEMELERİ GÜNEŞ ENERJİSİ İM ALAT İNŞAAT İTHALAT İHRACAT SANAYİ VE TİCARET PAZARLAMA LİMİTED ŞİRKETİ. adlı işyeri “kaparo” adı altında para talep edip evde paketleme işi vaat etmemektedir.

Bu İlan İşkur ADANA ÇALIŞMA VE İŞ KURUMU İL MÜDÜRLÜĞÜ tarafından 2021-11-23 tarihinden yayınlanmıştır. İlana son başvuru tarihi 2021-12-21 olmakla birlikte işveren işçi alımını bu tarihten önce tamamlayabilir.

Meslek / Tecrübe Bilgisi Plastik Enjeksiyon Üretim Elemanı
İşyeri Adı EMS PLASTİK BORU SIHHI TESİSAT MALZEMELERİ GÜNEŞ ENERJİSİ İM ALAT İNŞAAT İTHALAT İHRACAT SANAYİ VE TİCARET PAZARLAMA LİMİTED ŞİRKETİ.
İl ADANA
İlçe SARIÇAM
İhtiyaç Duyulan Personel Sayısı5
İstenilen Öğrenim Bilgisi İlköğretim –
Cinsiyet Erkek
Kadınlar İçin İstenilen Yaş Aralığı
Erkekler İçin İstenilen Yaş Aralığı25 – 35
Sosyal Durum Normal
Çalışma Periyodu Daimi
İlan Veren Birim ADANA ÇALIŞMA VE İŞ KURUMU İL MÜDÜRLÜĞÜ
İlan Kayıt Tarihi 2021-11-23
Son Başvuru Tarihi 2021-12-21
Askerlik 
İşyeri Türü Özel
İşyeri Adresi ORGANİZE SAN.BÖLGESİ İNÖNÜ BULVARI NO:30 SARIÇAM ADANA. ADANA/SARIÇAM/TÜRKİYE
İrtibat Telefon903223945494.
İrtibat Kurulacak Kişigönül hanım.
İletişim Bilgisi Olmayan İşyerleri İçinGoogle Araması İçin Tıkla
ADANA SARIÇAM Plastik Enjeksiyon Üretim Elemanı İş İlan Özeti

İşveren ile görüşmeye gitmeden önce bu işin kendi kriterlerinize uygun olup olmadığı konusunda ön bilgi sahibi olmak için aşağıdaki sorulara gönül hanım.903223945494. nolu telefondan cevap bulabilirsiniz.

EMS PLASTİK BORU SIHHI TESİSAT MALZEMELERİ GÜNEŞ ENERJİSİ İM ALAT İNŞAAT İTHALAT İHRACAT SANAYİ VE TİCARET PAZARLAMA LİMİTED ŞİRKETİ. işyerinde vardiya var mı? İş kaç vardiyalı?


EMS PLASTİK BORU SIHHI TESİSAT MALZEMELERİ GÜNEŞ ENERJİSİ İM ALAT İNŞAAT İTHALAT İHRACAT SANAYİ VE TİCARET PAZARLAMA LİMİTED ŞİRKETİ. işyerinin servisi var mı? SARIÇAM ilçesinin hangi mahallelerine servisi var?


EMS PLASTİK BORU SIHHI TESİSAT MALZEMELERİ GÜNEŞ ENERJİSİ İM ALAT İNŞAAT İTHALAT İHRACAT SANAYİ VE TİCARET PAZARLAMA LİMİTED ŞİRKETİ. işyerinin mesai saatleri nasıl?


EMS PLASTİK BORU SIHHI TESİSAT MALZEMELERİ GÜNEŞ ENERJİSİ İM ALAT İNŞAAT İTHALAT İHRACAT SANAYİ VE TİCARET PAZARLAMA LİMİTED ŞİRKETİ. işyerinde hafta sonu çalışması var mı yoksa hafta sonu tatil mi?


EMS PLASTİK BORU SIHHI TESİSAT MALZEMELERİ GÜNEŞ ENERJİSİ İM ALAT İNŞAAT İTHALAT İHRACAT SANAYİ VE TİCARET PAZARLAMA LİMİTED ŞİRKETİ. işyerinde Plastik Enjeksiyon Üretim Elemanı mesleğinin maaşı ne kadar?


EMS PLASTİK BORU SIHHI TESİSAT MALZEMELERİ GÜNEŞ ENERJİSİ İM ALAT İNŞAAT İTHALAT İHRACAT SANAYİ VE TİCARET PAZARLAMA LİMİTED ŞİRKETİ. işyerinde part-time iş var mı?

İlan Kaynağı: www.iskur.gov.tr