Kategoriler
ADANA ADANA-SEYHAN İŞ İLANLARI Beden İşçisi (Genel) Normal Özel

ADANA SEYHAN Beden İşçisi (Genel) İş İlanı-(2021-12-21)

SERBAY GİYİM KONFEKSİYON TEKSTİL İMALATI GIDA İTHALAT İHRACAT SANAYİ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ. işyerinde Beden İşçisi (Genel) mesleğinde 1 Personele ihtiyaç duyulmaktadır. İşyerinin bulunduğu İl-İlçe: ADANA / SEYHAN Devamını Oku

SERBAY GİYİM KONFEKSİYON TEKSTİL İMALATI GIDA İTHALAT İHRACAT SANAYİ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ. sgk ünvanlı işyerinde Beden İşçisi (Genel) mesleğinde 1 Personele ihtiyaç duyulmaktadır.

İşyerinin bulunduğu İl – İlçe: ADANA / SEYHAN

İşyeri Adresi: MEYDAN MAH.39024 SK.NO:11/B SEYHAN ADANA. ADANA/SEYHAN/TÜRKİYE

Son başvuru tarihi: 2021-12-21

Her ne kadar ilan son başvuru tarihi 2021-12-21 olsa da işveren bu tarihten önce personel alımını tamamlamış olabilir. Bu nedenden iş arayanlar iş görüşmelerine gitmeden önce 903228800081. iletişim bilgileri ile işyeri yetkilisi . Bey/Hanım ile görüşüp personel alımlarının devam edip etmediği bilgisini almaları gerekmektedir. Personel alımlarının devam ettiği bilgisi alındıktan sonra işveren ile yüz yüze iş görüşmesi gerçekleştirebilirsiniz.

Son zamanlarda “evde iş” , “evde paketleme işi” vb. adlar altında çoğunlukla dolandırıcılık amaçlı iş ilanları bulunmaktadır. SERBAY GİYİM KONFEKSİYON TEKSTİL İMALATI GIDA İTHALAT İHRACAT SANAYİ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ. adlı işyeri “kaparo” adı altında para talep edip evde paketleme işi vaat etmemektedir.

Bu İlan İşkur ADANA ÇALIŞMA VE İŞ KURUMU İL MÜDÜRLÜĞÜ tarafından 2021-11-23 tarihinden yayınlanmıştır. İlana son başvuru tarihi 2021-12-21 olmakla birlikte işveren işçi alımını bu tarihten önce tamamlayabilir.

Meslek / Tecrübe Bilgisi Beden İşçisi (Genel)
İşyeri Adı SERBAY GİYİM KONFEKSİYON TEKSTİL İMALATI GIDA İTHALAT İHRACAT SANAYİ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ.
İl ADANA
İlçe SEYHAN
İhtiyaç Duyulan Personel Sayısı1
İstenilen Öğrenim Bilgisi Okur Yazar Olmayan –
Cinsiyet Cinsiyet Farketmez
Kadınlar İçin İstenilen Yaş Aralığı
Erkekler İçin İstenilen Yaş Aralığı
Sosyal Durum Normal
Çalışma Periyodu Daimi
İlan Veren Birim ADANA ÇALIŞMA VE İŞ KURUMU İL MÜDÜRLÜĞÜ
İlan Kayıt Tarihi 2021-11-23
Son Başvuru Tarihi 2021-12-21
Askerlik 
İşyeri Türü Özel
İşyeri Adresi MEYDAN MAH.39024 SK.NO:11/B SEYHAN ADANA. ADANA/SEYHAN/TÜRKİYE
İrtibat Telefon903228800081.
İrtibat Kurulacak Kişi.
İletişim Bilgisi Olmayan İşyerleri İçinGoogle Araması İçin Tıkla
ADANA SEYHAN Beden İşçisi (Genel) İş İlan Özeti

İşveren ile görüşmeye gitmeden önce bu işin kendi kriterlerinize uygun olup olmadığı konusunda ön bilgi sahibi olmak için aşağıdaki sorulara .903228800081. nolu telefondan cevap bulabilirsiniz.

SERBAY GİYİM KONFEKSİYON TEKSTİL İMALATI GIDA İTHALAT İHRACAT SANAYİ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ. işyerinde vardiya var mı? İş kaç vardiyalı?


SERBAY GİYİM KONFEKSİYON TEKSTİL İMALATI GIDA İTHALAT İHRACAT SANAYİ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ. işyerinin servisi var mı? SEYHAN ilçesinin hangi mahallelerine servisi var?


SERBAY GİYİM KONFEKSİYON TEKSTİL İMALATI GIDA İTHALAT İHRACAT SANAYİ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ. işyerinin mesai saatleri nasıl?


SERBAY GİYİM KONFEKSİYON TEKSTİL İMALATI GIDA İTHALAT İHRACAT SANAYİ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ. işyerinde hafta sonu çalışması var mı yoksa hafta sonu tatil mi?


SERBAY GİYİM KONFEKSİYON TEKSTİL İMALATI GIDA İTHALAT İHRACAT SANAYİ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ. işyerinde Beden İşçisi (Genel) mesleğinin maaşı ne kadar?


SERBAY GİYİM KONFEKSİYON TEKSTİL İMALATI GIDA İTHALAT İHRACAT SANAYİ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ. işyerinde part-time iş var mı?

İlan Kaynağı: www.iskur.gov.tr