Kategoriler
ADANA ADANA-SEYHAN İŞ İLANLARI Elektrik-Elektronik Teknisyeni Normal Özel

ADANA SEYHAN Elektrik-Elektronik Teknisyeni İş İlanı-(2021-12-22)

ALTINSOY TELEKOMÜNİKASYON GÜVENLİK EĞLENCE MERKEZİ TEKSTİL G IDA LOKANTA SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ. işyerinde Elektrik-Elektronik Teknisyeni mesleğinde 1 Personele ihtiyaç duyulmaktadır. İşyerinin bulunduğu İl-İlçe: ADANA / SEYHAN

ALTINSOY TELEKOMÜNİKASYON GÜVENLİK EĞLENCE MERKEZİ TEKSTİL G IDA LOKANTA SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ. sgk ünvanlı işyerinde Elektrik-Elektronik Teknisyeni mesleğinde 1 Personele ihtiyaç duyulmaktadır.

İşyerinin bulunduğu İl – İlçe: ADANA / SEYHAN

İşyeri Adresi: REŞATBEY MH. 62028 SK. ABDURRAHİM GİZER APT. B BLOK NO:4/A ZEMİN KAT SEYHAN ADANA. PK: 01030. ADANA/SEYHAN/TÜRKİYE

Son başvuru tarihi: 2021-12-22

Her ne kadar ilan son başvuru tarihi 2021-12-22 olsa da işveren bu tarihten önce personel alımını tamamlamış olabilir. Bu nedenden iş arayanlar iş görüşmelerine gitmeden önce 905544944008. iletişim bilgileri ile işyeri yetkilisi Fatih Özcan. Bey/Hanım ile görüşüp personel alımlarının devam edip etmediği bilgisini almaları gerekmektedir. Personel alımlarının devam ettiği bilgisi alındıktan sonra işveren ile yüz yüze iş görüşmesi gerçekleştirebilirsiniz.

Son zamanlarda “evde iş” , “evde paketleme işi” vb. adlar altında çoğunlukla dolandırıcılık amaçlı iş ilanları bulunmaktadır. ALTINSOY TELEKOMÜNİKASYON GÜVENLİK EĞLENCE MERKEZİ TEKSTİL G IDA LOKANTA SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ. adlı işyeri “kaparo” adı altında para talep edip evde paketleme işi vaat etmemektedir.

Bu İlan İşkur ADANA ÇALIŞMA VE İŞ KURUMU İL MÜDÜRLÜĞÜ tarafından 2021-11-23 tarihinden yayınlanmıştır. İlana son başvuru tarihi 2021-12-22 olmakla birlikte işveren işçi alımını bu tarihten önce tamamlayabilir.

Meslek / Tecrübe Bilgisi Elektrik-Elektronik Teknisyeni
İşyeri Adı ALTINSOY TELEKOMÜNİKASYON GÜVENLİK EĞLENCE MERKEZİ TEKSTİL G IDA LOKANTA SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ.
İl ADANA
İlçe SEYHAN
İhtiyaç Duyulan Personel Sayısı1
İstenilen Öğrenim Bilgisi Ortaöğretim (Lise ve Dengi) –
Cinsiyet Erkek
Kadınlar İçin İstenilen Yaş Aralığı
Erkekler İçin İstenilen Yaş Aralığı22 – 45
Sosyal Durum Normal
Çalışma Periyodu Daimi
İlan Veren Birim ADANA ÇALIŞMA VE İŞ KURUMU İL MÜDÜRLÜĞÜ
İlan Kayıt Tarihi 2021-11-23
Son Başvuru Tarihi 2021-12-22
Askerlik Askerliğini Fiilen Yapmış
İşyeri Türü Özel
İşyeri Adresi REŞATBEY MH. 62028 SK. ABDURRAHİM GİZER APT. B BLOK NO:4/A ZEMİN KAT SEYHAN ADANA. PK: 01030. ADANA/SEYHAN/TÜRKİYE
İrtibat Telefon905544944008.
İrtibat Kurulacak KişiFatih Özcan.
İletişim Bilgisi Olmayan İşyerleri İçinGoogle Araması İçin Tıkla
ADANA SEYHAN Elektrik-Elektronik Teknisyeni İş İlan Özeti

İşveren ile görüşmeye gitmeden önce bu işin kendi kriterlerinize uygun olup olmadığı konusunda ön bilgi sahibi olmak için aşağıdaki sorulara Fatih Özcan.905544944008. nolu telefondan cevap bulabilirsiniz.

ALTINSOY TELEKOMÜNİKASYON GÜVENLİK EĞLENCE MERKEZİ TEKSTİL G IDA LOKANTA SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ. işyerinde vardiya var mı? İş kaç vardiyalı?


ALTINSOY TELEKOMÜNİKASYON GÜVENLİK EĞLENCE MERKEZİ TEKSTİL G IDA LOKANTA SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ. işyerinin servisi var mı? SEYHAN ilçesinin hangi mahallelerine servisi var?


ALTINSOY TELEKOMÜNİKASYON GÜVENLİK EĞLENCE MERKEZİ TEKSTİL G IDA LOKANTA SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ. işyerinin mesai saatleri nasıl?


ALTINSOY TELEKOMÜNİKASYON GÜVENLİK EĞLENCE MERKEZİ TEKSTİL G IDA LOKANTA SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ. işyerinde hafta sonu çalışması var mı yoksa hafta sonu tatil mi?


ALTINSOY TELEKOMÜNİKASYON GÜVENLİK EĞLENCE MERKEZİ TEKSTİL G IDA LOKANTA SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ. işyerinde Elektrik-Elektronik Teknisyeni mesleğinin maaşı ne kadar?


ALTINSOY TELEKOMÜNİKASYON GÜVENLİK EĞLENCE MERKEZİ TEKSTİL G IDA LOKANTA SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ. işyerinde part-time iş var mı?

İlan Kaynağı: www.iskur.gov.tr