Kategoriler
ADIYAMAN ADIYAMAN-ADIYAMAN MERKEZ İŞ İLANLARI Manav Normal Özel

ADIYAMAN ADIYAMAN MERKEZ Manav İş İlanı-(2021-12-22)

KARVAR GIDA TARIM TURİZM HAYVANCILIK TEMİZLİK NAKLİYE İNŞAATSANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ işyerinde Manav mesleğinde 4 Personele ihtiyaç duyulmaktadır. İşyerinin bulunduğu İl-İlçe: ADIYAMAN / ADIYAMAN MERKEZ Devamını Oku

KARVAR GIDA TARIM TURİZM HAYVANCILIK TEMİZLİK NAKLİYE İNŞAATSANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ sgk ünvanlı işyerinde Manav mesleğinde 4 Personele ihtiyaç duyulmaktadır.

İşyerinin bulunduğu İl – İlçe: ADIYAMAN / ADIYAMAN MERKEZ

İşyeri Adresi: ALTINŞEHİR MAH.3012.SOK.NO:8/G ADIYAMAN. PK: 02100. ADIYAMAN/ADIYAMAN MERKEZ/TÜRKİYE

Son başvuru tarihi: 2021-12-22

Her ne kadar ilan son başvuru tarihi 2021-12-22 olsa da işveren bu tarihten önce personel alımını tamamlamış olabilir. Bu nedenden iş arayanlar iş görüşmelerine gitmeden önce 905466053045. iletişim bilgileri ile işyeri yetkilisi HACER DURUER . Bey/Hanım ile görüşüp personel alımlarının devam edip etmediği bilgisini almaları gerekmektedir. Personel alımlarının devam ettiği bilgisi alındıktan sonra işveren ile yüz yüze iş görüşmesi gerçekleştirebilirsiniz.

Son zamanlarda “evde iş” , “evde paketleme işi” vb. adlar altında çoğunlukla dolandırıcılık amaçlı iş ilanları bulunmaktadır. KARVAR GIDA TARIM TURİZM HAYVANCILIK TEMİZLİK NAKLİYE İNŞAATSANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ adlı işyeri “kaparo” adı altında para talep edip evde paketleme işi vaat etmemektedir.

Bu İlan İşkur ADIYAMAN ÇALIŞMA VE İŞ KURUMU İL MÜDÜRLÜĞÜ tarafından 2021-11-23 tarihinden yayınlanmıştır. İlana son başvuru tarihi 2021-12-22 olmakla birlikte işveren işçi alımını bu tarihten önce tamamlayabilir.

Meslek / Tecrübe Bilgisi Manav
İşyeri Adı KARVAR GIDA TARIM TURİZM HAYVANCILIK TEMİZLİK NAKLİYE İNŞAATSANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ
İl ADIYAMAN
İlçe ADIYAMAN MERKEZ
İhtiyaç Duyulan Personel Sayısı4
İstenilen Öğrenim Bilgisi İlköğretim –
Cinsiyet Cinsiyet Farketmez
Kadınlar İçin İstenilen Yaş Aralığı
Erkekler İçin İstenilen Yaş Aralığı
Sosyal Durum Normal
Çalışma Periyodu Daimi
İlan Veren Birim ADIYAMAN ÇALIŞMA VE İŞ KURUMU İL MÜDÜRLÜĞÜ
İlan Kayıt Tarihi 2021-11-23
Son Başvuru Tarihi 2021-12-22
Askerlik Farketmez
İşyeri Türü Özel
İşyeri Adresi ALTINŞEHİR MAH.3012.SOK.NO:8/G ADIYAMAN. PK: 02100. ADIYAMAN/ADIYAMAN MERKEZ/TÜRKİYE
İrtibat Telefon905466053045.
İrtibat Kurulacak KişiHACER DURUER .
İletişim Bilgisi Olmayan İşyerleri İçinGoogle Araması İçin Tıkla
ADIYAMAN ADIYAMAN MERKEZ Manav İş İlan Özeti

İşveren ile görüşmeye gitmeden önce bu işin kendi kriterlerinize uygun olup olmadığı konusunda ön bilgi sahibi olmak için aşağıdaki sorulara HACER DURUER .905466053045. nolu telefondan cevap bulabilirsiniz.

KARVAR GIDA TARIM TURİZM HAYVANCILIK TEMİZLİK NAKLİYE İNŞAATSANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ işyerinde vardiya var mı? İş kaç vardiyalı?


KARVAR GIDA TARIM TURİZM HAYVANCILIK TEMİZLİK NAKLİYE İNŞAATSANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ işyerinin servisi var mı? ADIYAMAN MERKEZ ilçesinin hangi mahallelerine servisi var?


KARVAR GIDA TARIM TURİZM HAYVANCILIK TEMİZLİK NAKLİYE İNŞAATSANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ işyerinin mesai saatleri nasıl?


KARVAR GIDA TARIM TURİZM HAYVANCILIK TEMİZLİK NAKLİYE İNŞAATSANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ işyerinde hafta sonu çalışması var mı yoksa hafta sonu tatil mi?


KARVAR GIDA TARIM TURİZM HAYVANCILIK TEMİZLİK NAKLİYE İNŞAATSANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ işyerinde Manav mesleğinin maaşı ne kadar?


KARVAR GIDA TARIM TURİZM HAYVANCILIK TEMİZLİK NAKLİYE İNŞAATSANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ işyerinde part-time iş var mı?

İlan Kaynağı: www.iskur.gov.tr