Kategoriler
ADIYAMAN ADIYAMAN MERKEZ-Garson (Servis Elemanı) ADIYAMAN-ADIYAMAN MERKEZ İŞ İLANLARI Garson (Servis Elemanı) Normal Özel

ADIYAMAN-ADIYAMAN MERKEZ-Garson (Servis Elemanı) İş İlanı-(2022-02-11)

ADIYAMAN ADIYAMAN MERKEZ ilçesindeki diğer Garson (Servis Elemanı) ilanları için TIKLAYINIZ.

ADIYAMAN NAZ YEMEKÇİLİK TURİZM İNŞAAT MİMARLIK TARIM TEMİZLİK GAYRİMENKUL SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ sgk ünvanlı işyerinde Garson (Servis Elemanı) mesleğinde 1 Personele ihtiyaç duyulmaktadır. 

ADIYAMAN NAZ YEMEKÇİLİK TURİZM İNŞAAT MİMARLIK TARIM TEMİZLİK GAYRİMENKUL SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ ünvanlı işyerindeki diğer ilanları için TIKLAYINIZ.

İlan Kayıt Tarihi : 2022-01-13

Son Başvuru Tarihi : 2022-02-11

İl : ADIYAMAN

İlçe : ADIYAMAN MERKEZ

Cinsiyet : Kadın

Kadınlar İçin İstenilen Yaş Aralığı : 18 – 41

Erkekler İçin İstenilen Yaş Aralığı :

İstenilen Öğrenim Bilgisi : Ortaöğretim (Lise ve Dengi) – Yüksek Lisans

Sosyal Durum : Normal

Askerlik Durumu : –

ADIYAMAN NAZ YEMEKÇİLİK TURİZM İNŞAAT MİMARLIK TARIM TEMİZLİK GAYRİMENKUL SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ Adresi : YENİ PINAR MAH.ATATÜRK BULVARI 234/AADAM GİBİ YER KAFE RESTAURANT. ADIYAMAN/ADIYAMAN MERKEZ/TÜRKİYE >><<

İrtibat Kurulacak Kişi : HATİCE ÇETİN.

ADIYAMAN NAZ YEMEKÇİLİK TURİZM İNŞAAT MİMARLIK TARIM TEMİZLİK GAYRİMENKUL SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ Telefonu : 905055029469.

Garson (Servis Elemanı) nedir, ne iş yapar, nasıl olunur, görev ve sorumlulukları nelerdir gibi soruların cevabını bulabileceğiniz yazımız için TIKLAYINIZ.

Her ne kadar ilan son başvuru tarihi 2022-02-11 olsa da işveren bu tarihten önce personel alımını tamamlamış olabilir. Bu nedenden iş arayanlar iş görüşmelerine gitmeden önce 905055029469. iletişim bilgileri ile işyeri yetkilisi HATİCE ÇETİN. Bey/Hanım ile görüşüp personel alımlarının devam edip etmediği bilgisini almaları gerekmektedir. Personel alımlarının devam ettiği bilgisi alındıktan sonra işveren ile yüz yüze iş görüşmesi gerçekleştirebilirsiniz.

İlan Kaynağı: www.iskur.gov.tr

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir