Kategoriler
AFYONKARAHİSAR AFYONKARAHİSAR MERKEZ-Sucuk Dolum Makinesi Operatörü(Doğal Bağırsak) AFYONKARAHİSAR-AFYONKARAHİSAR MERKEZ İŞ İLANLARI Normal Özel Sucuk Dolum Makinesi Operatörü(Doğal Bağırsak)

AFYONKARAHİSAR-AFYONKARAHİSAR MERKEZ-Sucuk Dolum Makinesi Operatörü(Doğal Bağırsak) İş İlanı-(2022-05-24)

AFYONKARAHİSAR AFYONKARAHİSAR MERKEZ ilçesindeki diğer Sucuk Dolum Makinesi Operatörü(Doğal Bağırsak) ilanları için TIKLAYINIZ.

AFYON AHMET İPEK ET VE ET ÜRÜNLERİ PAZ. SAN. VE TİC. A.Ş. sgk ünvanlı işyerinde Sucuk Dolum Makinesi Operatörü(Doğal Bağırsak) mesleğinde 3 Personele ihtiyaç duyulmaktadır. 

AFYON AHMET İPEK ET VE ET ÜRÜNLERİ PAZ. SAN. VE TİC. A.Ş. ünvanlı işyerindeki diğer ilanları için TIKLAYINIZ.

İlan Kayıt Tarihi : 2022-04-25

Son Başvuru Tarihi : 2022-05-24

İl : AFYONKARAHİSAR

İlçe : AFYONKARAHİSAR MERKEZ

Cinsiyet : Erkek

Kadınlar İçin İstenilen Yaş Aralığı :

Erkekler İçin İstenilen Yaş Aralığı : 20 – 45

İstenilen Öğrenim Bilgisi : İlköğretim –

Sosyal Durum : Normal

Askerlik Durumu : Askerliğini Fiilen Yapmış veya Muaf

AFYON AHMET İPEK ET VE ET ÜRÜNLERİ PAZ. SAN. VE TİC. A.Ş. Adresi : ORGANİZE SANAYİ BÖLGESİ 1. CAD. 1. SOKAK NO:11. AFYONKARAHİSAR/AFYONKARAHİSAR MERKEZ/TÜRKİYE >><<

İrtibat Kurulacak Kişi : RESUL DOĞAN.

AFYON AHMET İPEK ET VE ET ÜRÜNLERİ PAZ. SAN. VE TİC. A.Ş. Telefonu : 902722211101.

Sucuk Dolum Makinesi Operatörü(Doğal Bağırsak) nedir, ne iş yapar, nasıl olunur, görev ve sorumlulukları nelerdir gibi soruların cevabını bulabileceğiniz yazımız için TIKLAYINIZ.

Her ne kadar ilan son başvuru tarihi 2022-05-24 olsa da işveren bu tarihten önce personel alımını tamamlamış olabilir. Bu nedenden iş arayanlar iş görüşmelerine gitmeden önce 902722211101. iletişim bilgileri ile işyeri yetkilisi RESUL DOĞAN. Bey/Hanım ile görüşüp personel alımlarının devam edip etmediği bilgisini almaları gerekmektedir. Personel alımlarının devam ettiği bilgisi alındıktan sonra işveren ile yüz yüze iş görüşmesi gerçekleştirebilirsiniz.

İlan Kaynağı: www.iskur.gov.tr