Kategoriler
AFYONKARAHİSAR AFYONKARAHİSAR-AFYONKARAHİSAR MERKEZ İŞ İLANLARI Büro İşçisi Normal Özel

AFYONKARAHİSAR AFYONKARAHİSAR MERKEZ Büro İşçisi İş İlanı-(2021-12-23)

EMİN EL UN YEM GIDA TARIM HAYVANCILIK EMLAKÇILIK TURİZM AMBALAJ OTOMOTİV SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ sgk ünvanlı işyerinde Büro İşçisi mesleğinde 4 Personele ihtiyaç duyulmaktadır.

İşyerinin bulunduğu İl – İlçe: AFYONKARAHİSAR / AFYONKARAHİSAR MERKEZ

İşyeri Adresi: AKÇİN MAH. MARAŞAL FEVZİ ÇAKMAK BULVARI 107/A (OTOGÜL KARŞISI). AFYONKARAHİSAR/AFYONKARAHİSAR MERKEZ/TÜRKİYE

Son başvuru tarihi: 2021-12-23

Her ne kadar ilan son başvuru tarihi 2021-12-23 olsa da işveren bu tarihten önce personel alımını tamamlamış olabilir. Bu nedenden iş arayanlar iş görüşmelerine gitmeden önce 905412721262. iletişim bilgileri ile işyeri yetkilisi MEHMET EMİN ULAŞ. Bey/Hanım ile görüşüp personel alımlarının devam edip etmediği bilgisini almaları gerekmektedir. Personel alımlarının devam ettiği bilgisi alındıktan sonra işveren ile yüz yüze iş görüşmesi gerçekleştirebilirsiniz.

Son zamanlarda “evde iş” , “evde paketleme işi” vb. adlar altında çoğunlukla dolandırıcılık amaçlı iş ilanları bulunmaktadır. EMİN EL UN YEM GIDA TARIM HAYVANCILIK EMLAKÇILIK TURİZM AMBALAJ OTOMOTİV SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ adlı işyeri “kaparo” adı altında para talep edip evde paketleme işi vaat etmemektedir.

Bu İlan İşkur AFYONKARAHİSAR ÇALIŞMA VE İŞ KURUMU İL MÜDÜRLÜĞÜ tarafından 2021-11-23 tarihinden yayınlanmıştır. İlana son başvuru tarihi 2021-12-23 olmakla birlikte işveren işçi alımını bu tarihten önce tamamlayabilir.

Meslek / Tecrübe Bilgisi Büro İşçisi
İşyeri Adı EMİN EL UN YEM GIDA TARIM HAYVANCILIK EMLAKÇILIK TURİZM AMBALAJ OTOMOTİV SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ
İl AFYONKARAHİSAR
İlçe AFYONKARAHİSAR MERKEZ
İhtiyaç Duyulan Personel Sayısı4
İstenilen Öğrenim Bilgisi İlköğretim –
Cinsiyet Kadın
Kadınlar İçin İstenilen Yaş Aralığı25 – 35
Erkekler İçin İstenilen Yaş Aralığı
Sosyal Durum Normal
Çalışma Periyodu Daimi
İlan Veren Birim AFYONKARAHİSAR ÇALIŞMA VE İŞ KURUMU İL MÜDÜRLÜĞÜ
İlan Kayıt Tarihi 2021-11-23
Son Başvuru Tarihi 2021-12-23
Askerlik 
İşyeri Türü Özel
İşyeri Adresi AKÇİN MAH. MARAŞAL FEVZİ ÇAKMAK BULVARI 107/A (OTOGÜL KARŞISI). AFYONKARAHİSAR/AFYONKARAHİSAR MERKEZ/TÜRKİYE
İrtibat Telefon905412721262.
İrtibat Kurulacak KişiMEHMET EMİN ULAŞ.
İletişim Bilgisi Olmayan İşyerleri İçinGoogle Araması İçin Tıkla
AFYONKARAHİSAR AFYONKARAHİSAR MERKEZ Büro İşçisi İş İlan Özeti

İşveren ile görüşmeye gitmeden önce bu işin kendi kriterlerinize uygun olup olmadığı konusunda ön bilgi sahibi olmak için aşağıdaki sorulara MEHMET EMİN ULAŞ.905412721262. nolu telefondan cevap bulabilirsiniz.

EMİN EL UN YEM GIDA TARIM HAYVANCILIK EMLAKÇILIK TURİZM AMBALAJ OTOMOTİV SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ işyerinde vardiya var mı? İş kaç vardiyalı?


EMİN EL UN YEM GIDA TARIM HAYVANCILIK EMLAKÇILIK TURİZM AMBALAJ OTOMOTİV SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ işyerinin servisi var mı? AFYONKARAHİSAR MERKEZ ilçesinin hangi mahallelerine servisi var?


EMİN EL UN YEM GIDA TARIM HAYVANCILIK EMLAKÇILIK TURİZM AMBALAJ OTOMOTİV SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ işyerinin mesai saatleri nasıl?


EMİN EL UN YEM GIDA TARIM HAYVANCILIK EMLAKÇILIK TURİZM AMBALAJ OTOMOTİV SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ işyerinde hafta sonu çalışması var mı yoksa hafta sonu tatil mi?


EMİN EL UN YEM GIDA TARIM HAYVANCILIK EMLAKÇILIK TURİZM AMBALAJ OTOMOTİV SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ işyerinde Büro İşçisi mesleğinin maaşı ne kadar?


EMİN EL UN YEM GIDA TARIM HAYVANCILIK EMLAKÇILIK TURİZM AMBALAJ OTOMOTİV SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ işyerinde part-time iş var mı?

İlan Kaynağı: www.iskur.gov.tr