Kategoriler
AKSARAY AKSARAY-AKSARAY MERKEZ İŞ İLANLARI Kahvaltı Hazırlama Elemanı Normal Özel

AKSARAY AKSARAY MERKEZ Kahvaltı Hazırlama Elemanı İş İlanı-(2021-12-22)

SAR TARIMGIDA HAYVANCILIK İNŞAAT OTOMOTİV TAAHHÜT İTHALAT İ HRACAT SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ işyerinde Kahvaltı Hazırlama Elemanı mesleğinde 1 Personele ihtiyaç duyulmaktadır. İşyerinin bulunduğu İl-İlçe: AKSARAY / AKSARAY MERKEZ

SAR TARIMGIDA HAYVANCILIK İNŞAAT OTOMOTİV TAAHHÜT İTHALAT İ HRACAT SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ sgk ünvanlı işyerinde Kahvaltı Hazırlama Elemanı mesleğinde 1 Personele ihtiyaç duyulmaktadır.

İşyerinin bulunduğu İl – İlçe: AKSARAY / AKSARAY MERKEZ

İşyeri Adresi: KONYALI HACI USTA TAŞPAZAR MAH EBULFEYZ ELÇİBEY CAD. NO:44/B AKSARAY MERKEZ. AKSARAY/AKSARAY MERKEZ/TÜRKİYE

Son başvuru tarihi: 2021-12-22

Her ne kadar ilan son başvuru tarihi 2021-12-22 olsa da işveren bu tarihten önce personel alımını tamamlamış olabilir. Bu nedenden iş arayanlar iş görüşmelerine gitmeden önce 905424190889. iletişim bilgileri ile işyeri yetkilisi EDA HANIM. Bey/Hanım ile görüşüp personel alımlarının devam edip etmediği bilgisini almaları gerekmektedir. Personel alımlarının devam ettiği bilgisi alındıktan sonra işveren ile yüz yüze iş görüşmesi gerçekleştirebilirsiniz.

Son zamanlarda “evde iş” , “evde paketleme işi” vb. adlar altında çoğunlukla dolandırıcılık amaçlı iş ilanları bulunmaktadır. SAR TARIMGIDA HAYVANCILIK İNŞAAT OTOMOTİV TAAHHÜT İTHALAT İ HRACAT SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ adlı işyeri “kaparo” adı altında para talep edip evde paketleme işi vaat etmemektedir.

Bu İlan İşkur AKSARAY ÇALIŞMA VE İŞ KURUMU İL MÜDÜRLÜĞÜ tarafından 2021-11-23 tarihinden yayınlanmıştır. İlana son başvuru tarihi 2021-12-22 olmakla birlikte işveren işçi alımını bu tarihten önce tamamlayabilir.

Meslek / Tecrübe Bilgisi Kahvaltı Hazırlama Elemanı
İşyeri Adı SAR TARIMGIDA HAYVANCILIK İNŞAAT OTOMOTİV TAAHHÜT İTHALAT İ HRACAT SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ
İl AKSARAY
İlçe AKSARAY MERKEZ
İhtiyaç Duyulan Personel Sayısı1
İstenilen Öğrenim Bilgisi İlköğretim –
Cinsiyet Kadın
Kadınlar İçin İstenilen Yaş Aralığı
Erkekler İçin İstenilen Yaş Aralığı
Sosyal Durum Normal
Çalışma Periyodu Daimi
İlan Veren Birim AKSARAY ÇALIŞMA VE İŞ KURUMU İL MÜDÜRLÜĞÜ
İlan Kayıt Tarihi 2021-11-23
Son Başvuru Tarihi 2021-12-22
Askerlik 
İşyeri Türü Özel
İşyeri Adresi KONYALI HACI USTA TAŞPAZAR MAH EBULFEYZ ELÇİBEY CAD. NO:44/B AKSARAY MERKEZ. AKSARAY/AKSARAY MERKEZ/TÜRKİYE
İrtibat Telefon905424190889.
İrtibat Kurulacak KişiEDA HANIM.
İletişim Bilgisi Olmayan İşyerleri İçinGoogle Araması İçin Tıkla
AKSARAY AKSARAY MERKEZ Kahvaltı Hazırlama Elemanı İş İlan Özeti

İşveren ile görüşmeye gitmeden önce bu işin kendi kriterlerinize uygun olup olmadığı konusunda ön bilgi sahibi olmak için aşağıdaki sorulara EDA HANIM.905424190889. nolu telefondan cevap bulabilirsiniz.

SAR TARIMGIDA HAYVANCILIK İNŞAAT OTOMOTİV TAAHHÜT İTHALAT İ HRACAT SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ işyerinde vardiya var mı? İş kaç vardiyalı?


SAR TARIMGIDA HAYVANCILIK İNŞAAT OTOMOTİV TAAHHÜT İTHALAT İ HRACAT SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ işyerinin servisi var mı? AKSARAY MERKEZ ilçesinin hangi mahallelerine servisi var?


SAR TARIMGIDA HAYVANCILIK İNŞAAT OTOMOTİV TAAHHÜT İTHALAT İ HRACAT SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ işyerinin mesai saatleri nasıl?


SAR TARIMGIDA HAYVANCILIK İNŞAAT OTOMOTİV TAAHHÜT İTHALAT İ HRACAT SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ işyerinde hafta sonu çalışması var mı yoksa hafta sonu tatil mi?


SAR TARIMGIDA HAYVANCILIK İNŞAAT OTOMOTİV TAAHHÜT İTHALAT İ HRACAT SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ işyerinde Kahvaltı Hazırlama Elemanı mesleğinin maaşı ne kadar?


SAR TARIMGIDA HAYVANCILIK İNŞAAT OTOMOTİV TAAHHÜT İTHALAT İ HRACAT SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ işyerinde part-time iş var mı?

İlan Kaynağı: www.iskur.gov.tr