Kategoriler
Büro Yönetimi Ve Sekreterlik/Büro Yönetimi Ve Yönetici Asistanı Meslek Elemanı İSTANBUL İSTANBUL-KAĞITHANE İŞ İLANLARI KAĞITHANE-Büro Yönetimi Ve Sekreterlik/Büro Yönetimi Ve Yönetici Asistanı Meslek Elemanı Normal Özel

İSTANBUL-KAĞITHANE-Büro Yönetimi Ve Sekreterlik/Büro Yönetimi Ve Yönetici Asistanı Meslek Elemanı İş İlanı-(2022-02-11)

İSTANBUL KAĞITHANE ilçesindeki diğer Büro Yönetimi Ve Sekreterlik/Büro Yönetimi Ve Yönetici Asistanı Meslek Elemanı ilanları için TIKLAYINIZ.

AKYILDIZ E TİCARET PAZARLAMA İHRACAT İTHALAT TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ sgk ünvanlı işyerinde Büro Yönetimi Ve Sekreterlik/Büro Yönetimi Ve Yönetici Asistanı Meslek Elemanı mesleğinde 1 Personele ihtiyaç duyulmaktadır. 

AKYILDIZ E TİCARET PAZARLAMA İHRACAT İTHALAT TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ ünvanlı işyerindeki diğer ilanları için TIKLAYINIZ.

İlan Kayıt Tarihi : 2022-01-13

Son Başvuru Tarihi : 2022-02-11

İl : İSTANBUL

İlçe : KAĞITHANE

Cinsiyet : Kadın

Kadınlar İçin İstenilen Yaş Aralığı : 25 – 40

Erkekler İçin İstenilen Yaş Aralığı :

İstenilen Öğrenim Bilgisi : Önlisans – Yüksek Lisans

Sosyal Durum : Normal

Askerlik Durumu : –

AKYILDIZ E TİCARET PAZARLAMA İHRACAT İTHALAT TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ Adresi : MERKEZ MAH : SEÇKİN SOK. DAPYAPI BUMERANG OFİS NO:3/13 . İSTANBUL/KAĞITHANE/TÜRKİYE >><<

İrtibat Kurulacak Kişi : –

AKYILDIZ E TİCARET PAZARLAMA İHRACAT İTHALAT TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ Telefonu : 905380952565.

Büro Yönetimi Ve Sekreterlik/Büro Yönetimi Ve Yönetici Asistanı Meslek Elemanı nedir, ne iş yapar, nasıl olunur, görev ve sorumlulukları nelerdir gibi soruların cevabını bulabileceğiniz yazımız için TIKLAYINIZ.

Her ne kadar ilan son başvuru tarihi 2022-02-11 olsa da işveren bu tarihten önce personel alımını tamamlamış olabilir. Bu nedenden iş arayanlar iş görüşmelerine gitmeden önce 905380952565. iletişim bilgileri ile işyeri yetkilisi Bey/Hanım ile görüşüp personel alımlarının devam edip etmediği bilgisini almaları gerekmektedir. Personel alımlarının devam ettiği bilgisi alındıktan sonra işveren ile yüz yüze iş görüşmesi gerçekleştirebilirsiniz.

İlan Kaynağı: www.iskur.gov.tr

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir