Kategoriler
Beden İşçisi (Genel) İSTANBUL İSTANBUL-TUZLA İŞ İLANLARI Normal Özel TUZLA-Beden İşçisi (Genel)

İSTANBUL-TUZLA-Beden İşçisi (Genel) İş İlanı-(2022-05-24)

İSTANBUL TUZLA ilçesindeki diğer Beden İşçisi (Genel) ilanları için TIKLAYINIZ.

AMBALAJ KULÜBÜ MAKİNE KALIP PLASTİK SANAYİ VE TİCARET LİMİTE D ŞİRKETİ sgk ünvanlı işyerinde Beden İşçisi (Genel) mesleğinde 5 Personele ihtiyaç duyulmaktadır. 

AMBALAJ KULÜBÜ MAKİNE KALIP PLASTİK SANAYİ VE TİCARET LİMİTE D ŞİRKETİ ünvanlı işyerindeki diğer ilanları için TIKLAYINIZ.

İlan Kayıt Tarihi : 2022-04-25

Son Başvuru Tarihi : 2022-05-24

İl : İSTANBUL

İlçe : TUZLA

Cinsiyet : Erkek

Kadınlar İçin İstenilen Yaş Aralığı :

Erkekler İçin İstenilen Yaş Aralığı :

İstenilen Öğrenim Bilgisi : İlkokul –

Sosyal Durum : Normal

Askerlik Durumu : –

AMBALAJ KULÜBÜ MAKİNE KALIP PLASTİK SANAYİ VE TİCARET LİMİTE D ŞİRKETİ Adresi : KİMYA SANAYİCİLERİ ORG. SAN. BÖLG. AYDINLI MH. MELEK ARAS BULV. NO:9 TUZLA İSTANBUL. İSTANBUL/TUZLA/TÜRKİYE >><<

İrtibat Kurulacak Kişi : DENİZ KOÇ.

AMBALAJ KULÜBÜ MAKİNE KALIP PLASTİK SANAYİ VE TİCARET LİMİTE D ŞİRKETİ Telefonu : 902165403410.

Beden İşçisi (Genel) nedir, ne iş yapar, nasıl olunur, görev ve sorumlulukları nelerdir gibi soruların cevabını bulabileceğiniz yazımız için TIKLAYINIZ.

Her ne kadar ilan son başvuru tarihi 2022-05-24 olsa da işveren bu tarihten önce personel alımını tamamlamış olabilir. Bu nedenden iş arayanlar iş görüşmelerine gitmeden önce 902165403410. iletişim bilgileri ile işyeri yetkilisi DENİZ KOÇ. Bey/Hanım ile görüşüp personel alımlarının devam edip etmediği bilgisini almaları gerekmektedir. Personel alımlarının devam ettiği bilgisi alındıktan sonra işveren ile yüz yüze iş görüşmesi gerçekleştirebilirsiniz.

İlan Kaynağı: www.iskur.gov.tr