Kategoriler
KAHRAMANMARAŞ KAHRAMANMARAŞ-ONİKİŞUBAT İŞ İLANLARI Normal ONİKİŞUBAT-Pazarlamacı Özel Pazarlamacı

KAHRAMANMARAŞ-ONİKİŞUBAT-Pazarlamacı İş İlanı-(2022-05-18)

KAHRAMANMARAŞ ONİKİŞUBAT ilçesindeki diğer Pazarlamacı ilanları için TIKLAYINIZ.

ANG ALMİLA GIDA TEMİZLİK TEKSTİL TARIM HAYVANCILIK TAŞIMACILIK PAZARLAMA SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ sgk ünvanlı işyerinde Pazarlamacı mesleğinde 1 Personele ihtiyaç duyulmaktadır. 

ANG ALMİLA GIDA TEMİZLİK TEKSTİL TARIM HAYVANCILIK TAŞIMACILIK PAZARLAMA SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ ünvanlı işyerindeki diğer ilanları için TIKLAYINIZ.

İlan Kayıt Tarihi : 2022-04-19

Son Başvuru Tarihi : 2022-05-18

İl : KAHRAMANMARAŞ

İlçe : ONİKİŞUBAT

Cinsiyet : Kadın

Kadınlar İçin İstenilen Yaş Aralığı : 22 – 55

Erkekler İçin İstenilen Yaş Aralığı :

İstenilen Öğrenim Bilgisi : Ortaöğretim (Lise ve Dengi) – Yüksek Lisans

Sosyal Durum : Normal

Askerlik Durumu : –

ANG ALMİLA GIDA TEMİZLİK TEKSTİL TARIM HAYVANCILIK TAŞIMACILIK PAZARLAMA SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ Adresi : HÜRRİYET MAH.ŞEYH EDİBALİ BULVARI GÜRDAL SİTESİ A BLOK NO:96/DONİKİŞUBAT/K.MARAŞ. PK: 46100. KAHRAMANMARAŞ/ONİKİŞUBAT/TÜRKİYE >><<

İrtibat Kurulacak Kişi : ADEM GÜRZ.

ANG ALMİLA GIDA TEMİZLİK TEKSTİL TARIM HAYVANCILIK TAŞIMACILIK PAZARLAMA SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ Telefonu : 903442212620.

Pazarlamacı nedir, ne iş yapar, nasıl olunur, görev ve sorumlulukları nelerdir gibi soruların cevabını bulabileceğiniz yazımız için TIKLAYINIZ.

Her ne kadar ilan son başvuru tarihi 2022-05-18 olsa da işveren bu tarihten önce personel alımını tamamlamış olabilir. Bu nedenden iş arayanlar iş görüşmelerine gitmeden önce 903442212620. iletişim bilgileri ile işyeri yetkilisi ADEM GÜRZ. Bey/Hanım ile görüşüp personel alımlarının devam edip etmediği bilgisini almaları gerekmektedir. Personel alımlarının devam ettiği bilgisi alındıktan sonra işveren ile yüz yüze iş görüşmesi gerçekleştirebilirsiniz.

İlan Kaynağı: www.iskur.gov.tr