Kategoriler
ANKARA ANKARA-ÇANKAYA İŞ İLANLARI Büro Memuru (Genel) Normal Özel

ANKARA ÇANKAYA Büro Memuru (Genel) İş İlanı-(2021-12-22)

EVEREST BİLİŞİM DANIŞMANLIK ORGANİZASYON TURİZM OTOMOTİV İÇ VE DIŞ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ sgk ünvanlı işyerinde Büro Memuru (Genel) mesleğinde 2 Personele ihtiyaç duyulmaktadır.

İşyerinin bulunduğu İl – İlçe: ANKARA / ÇANKAYA

İşyeri Adresi: MUSTAFA KEMAL MAH. DUMLUPINAR BULVARI NO:280G/1260. PK: 06530. ANKARA/ÇANKAYA/TÜRKİYE

Son başvuru tarihi: 2021-12-22

Her ne kadar ilan son başvuru tarihi 2021-12-22 olsa da işveren bu tarihten önce personel alımını tamamlamış olabilir. Bu nedenden iş arayanlar iş görüşmelerine gitmeden önce 905494001513. iletişim bilgileri ile işyeri yetkilisi CİHAN ÜNAL . Bey/Hanım ile görüşüp personel alımlarının devam edip etmediği bilgisini almaları gerekmektedir. Personel alımlarının devam ettiği bilgisi alındıktan sonra işveren ile yüz yüze iş görüşmesi gerçekleştirebilirsiniz.

Son zamanlarda “evde iş” , “evde paketleme işi” vb. adlar altında çoğunlukla dolandırıcılık amaçlı iş ilanları bulunmaktadır. EVEREST BİLİŞİM DANIŞMANLIK ORGANİZASYON TURİZM OTOMOTİV İÇ VE DIŞ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ adlı işyeri “kaparo” adı altında para talep edip evde paketleme işi vaat etmemektedir.

Bu İlan İşkur ÇANKAYA HİZMET MERKEZİ tarafından 2021-11-23 tarihinden yayınlanmıştır. İlana son başvuru tarihi 2021-12-22 olmakla birlikte işveren işçi alımını bu tarihten önce tamamlayabilir.

Meslek / Tecrübe Bilgisi Büro Memuru (Genel)
İşyeri Adı EVEREST BİLİŞİM DANIŞMANLIK ORGANİZASYON TURİZM OTOMOTİV İÇ VE DIŞ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ
İl ANKARA
İlçe ÇANKAYA
İhtiyaç Duyulan Personel Sayısı2
İstenilen Öğrenim Bilgisi Önlisans – Lisans
Cinsiyet Cinsiyet Farketmez
Kadınlar İçin İstenilen Yaş Aralığı
Erkekler İçin İstenilen Yaş Aralığı
Sosyal Durum Normal
Çalışma Periyodu Daimi
İlan Veren Birim ÇANKAYA HİZMET MERKEZİ
İlan Kayıt Tarihi 2021-11-23
Son Başvuru Tarihi 2021-12-22
Askerlik Askerliğini Fiilen Yapmış veya Muaf
İşyeri Türü Özel
İşyeri Adresi MUSTAFA KEMAL MAH. DUMLUPINAR BULVARI NO:280G/1260. PK: 06530. ANKARA/ÇANKAYA/TÜRKİYE
İrtibat Telefon905494001513.
İrtibat Kurulacak KişiCİHAN ÜNAL .
İletişim Bilgisi Olmayan İşyerleri İçinGoogle Araması İçin Tıkla
ANKARA ÇANKAYA Büro Memuru (Genel) İş İlan Özeti

İşveren ile görüşmeye gitmeden önce bu işin kendi kriterlerinize uygun olup olmadığı konusunda ön bilgi sahibi olmak için aşağıdaki sorulara CİHAN ÜNAL .905494001513. nolu telefondan cevap bulabilirsiniz.

EVEREST BİLİŞİM DANIŞMANLIK ORGANİZASYON TURİZM OTOMOTİV İÇ VE DIŞ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ işyerinde vardiya var mı? İş kaç vardiyalı?


EVEREST BİLİŞİM DANIŞMANLIK ORGANİZASYON TURİZM OTOMOTİV İÇ VE DIŞ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ işyerinin servisi var mı? ÇANKAYA ilçesinin hangi mahallelerine servisi var?


EVEREST BİLİŞİM DANIŞMANLIK ORGANİZASYON TURİZM OTOMOTİV İÇ VE DIŞ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ işyerinin mesai saatleri nasıl?


EVEREST BİLİŞİM DANIŞMANLIK ORGANİZASYON TURİZM OTOMOTİV İÇ VE DIŞ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ işyerinde hafta sonu çalışması var mı yoksa hafta sonu tatil mi?


EVEREST BİLİŞİM DANIŞMANLIK ORGANİZASYON TURİZM OTOMOTİV İÇ VE DIŞ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ işyerinde Büro Memuru (Genel) mesleğinin maaşı ne kadar?


EVEREST BİLİŞİM DANIŞMANLIK ORGANİZASYON TURİZM OTOMOTİV İÇ VE DIŞ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ işyerinde part-time iş var mı?

İlan Kaynağı: www.iskur.gov.tr