Kategoriler
ANKARA ANKARA-SİNCAN İŞ İLANLARI Normal Özel Temizlik Görevlisi

ANKARA SİNCAN Temizlik Görevlisi İş İlanı-(2021-12-22)

ITC INVEST TRADING CONSULTING AG TÜRKİYE ANKARA ŞUBESİ TEK TIBBİ ATIK TAŞ.VE TEM.HİZM.A.Ş.ADİ ORTAKLIĞI işyerinde Temizlik Görevlisi mesleğinde 5 Personele ihtiyaç duyulmaktadır. İşyerinin bulunduğu İl-İlçe: ANKARA / SİNCAN

ITC INVEST TRADING CONSULTING AG TÜRKİYE ANKARA ŞUBESİ TEK TIBBİ ATIK TAŞ.VE TEM.HİZM.A.Ş.ADİ ORTAKLIĞI sgk ünvanlı işyerinde Temizlik Görevlisi mesleğinde 5 Personele ihtiyaç duyulmaktadır.

İşyerinin bulunduğu İl – İlçe: ANKARA / SİNCAN

İşyeri Adresi: GÖKLER MAH.GÖKLER KÜMEEVLER ÇADIRTEPE ATIK ALANI NO:237. ANKARA/SİNCAN/TÜRKİYE

Son başvuru tarihi: 2021-12-22

Her ne kadar ilan son başvuru tarihi 2021-12-22 olsa da işveren bu tarihten önce personel alımını tamamlamış olabilir. Bu nedenden iş arayanlar iş görüşmelerine gitmeden önce 905339479383. iletişim bilgileri ile işyeri yetkilisi ZEKİ ONGUN. Bey/Hanım ile görüşüp personel alımlarının devam edip etmediği bilgisini almaları gerekmektedir. Personel alımlarının devam ettiği bilgisi alındıktan sonra işveren ile yüz yüze iş görüşmesi gerçekleştirebilirsiniz.

Son zamanlarda “evde iş” , “evde paketleme işi” vb. adlar altında çoğunlukla dolandırıcılık amaçlı iş ilanları bulunmaktadır. ITC INVEST TRADING CONSULTING AG TÜRKİYE ANKARA ŞUBESİ TEK TIBBİ ATIK TAŞ.VE TEM.HİZM.A.Ş.ADİ ORTAKLIĞI adlı işyeri “kaparo” adı altında para talep edip evde paketleme işi vaat etmemektedir.

Bu İlan İşkur SİNCAN HİZMET MERKEZİ tarafından 2021-11-23 tarihinden yayınlanmıştır. İlana son başvuru tarihi 2021-12-22 olmakla birlikte işveren işçi alımını bu tarihten önce tamamlayabilir.

Meslek / Tecrübe Bilgisi Temizlik Görevlisi
İşyeri Adı ITC INVEST TRADING CONSULTING AG TÜRKİYE ANKARA ŞUBESİ TEK TIBBİ ATIK TAŞ.VE TEM.HİZM.A.Ş.ADİ ORTAKLIĞI
İl ANKARA
İlçe SİNCAN
İhtiyaç Duyulan Personel Sayısı5
İstenilen Öğrenim Bilgisi İlkokul –
Cinsiyet Erkek
Kadınlar İçin İstenilen Yaş Aralığı
Erkekler İçin İstenilen Yaş Aralığı25 – 50
Sosyal Durum Normal
Çalışma Periyodu Daimi
İlan Veren Birim SİNCAN HİZMET MERKEZİ
İlan Kayıt Tarihi 2021-11-23
Son Başvuru Tarihi 2021-12-22
Askerlik 
İşyeri Türü Özel
İşyeri Adresi GÖKLER MAH.GÖKLER KÜMEEVLER ÇADIRTEPE ATIK ALANI NO:237. ANKARA/SİNCAN/TÜRKİYE
İrtibat Telefon905339479383.
İrtibat Kurulacak KişiZEKİ ONGUN.
İletişim Bilgisi Olmayan İşyerleri İçinGoogle Araması İçin Tıkla
ANKARA SİNCAN Temizlik Görevlisi İş İlan Özeti

İşveren ile görüşmeye gitmeden önce bu işin kendi kriterlerinize uygun olup olmadığı konusunda ön bilgi sahibi olmak için aşağıdaki sorulara ZEKİ ONGUN.905339479383. nolu telefondan cevap bulabilirsiniz.

ITC INVEST TRADING CONSULTING AG TÜRKİYE ANKARA ŞUBESİ TEK TIBBİ ATIK TAŞ.VE TEM.HİZM.A.Ş.ADİ ORTAKLIĞI işyerinde vardiya var mı? İş kaç vardiyalı?


ITC INVEST TRADING CONSULTING AG TÜRKİYE ANKARA ŞUBESİ TEK TIBBİ ATIK TAŞ.VE TEM.HİZM.A.Ş.ADİ ORTAKLIĞI işyerinin servisi var mı? SİNCAN ilçesinin hangi mahallelerine servisi var?


ITC INVEST TRADING CONSULTING AG TÜRKİYE ANKARA ŞUBESİ TEK TIBBİ ATIK TAŞ.VE TEM.HİZM.A.Ş.ADİ ORTAKLIĞI işyerinin mesai saatleri nasıl?


ITC INVEST TRADING CONSULTING AG TÜRKİYE ANKARA ŞUBESİ TEK TIBBİ ATIK TAŞ.VE TEM.HİZM.A.Ş.ADİ ORTAKLIĞI işyerinde hafta sonu çalışması var mı yoksa hafta sonu tatil mi?


ITC INVEST TRADING CONSULTING AG TÜRKİYE ANKARA ŞUBESİ TEK TIBBİ ATIK TAŞ.VE TEM.HİZM.A.Ş.ADİ ORTAKLIĞI işyerinde Temizlik Görevlisi mesleğinin maaşı ne kadar?


ITC INVEST TRADING CONSULTING AG TÜRKİYE ANKARA ŞUBESİ TEK TIBBİ ATIK TAŞ.VE TEM.HİZM.A.Ş.ADİ ORTAKLIĞI işyerinde part-time iş var mı?

İlan Kaynağı: www.iskur.gov.tr