Kategoriler
ANKARA ANKARA-YENİMAHALLE İŞ İLANLARI Argon Kaynakçısı (Tığ Kaynakçısı) Normal Özel

ANKARA YENİMAHALLE Argon Kaynakçısı (Tığ Kaynakçısı) İş İlanı-(2021-12-22)

GALA SAHNE MEKANİK SİSTEMLERİ MÜHENDİSLİK MİMARLIK İNŞAAT SA NAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ işyerinde Argon Kaynakçısı (Tığ Kaynakçısı) mesleğinde 1 Personele ihtiyaç duyulmaktadır. İşyerinin bulunduğu İl-İlçe: ANKARA / YENİMAHALLE Devamını Oku

GALA SAHNE MEKANİK SİSTEMLERİ MÜHENDİSLİK MİMARLIK İNŞAAT SA NAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ sgk ünvanlı işyerinde Argon Kaynakçısı (Tığ Kaynakçısı) mesleğinde 1 Personele ihtiyaç duyulmaktadır.

İşyerinin bulunduğu İl – İlçe: ANKARA / YENİMAHALLE

İşyeri Adresi: OSTİM OSB ÖRNEK SANAYİ SİTESİ 1265 CAD. NO:15-17 YENİMAHALLE . ANKARA/YENİMAHALLE/TÜRKİYE

Son başvuru tarihi: 2021-12-22

Her ne kadar ilan son başvuru tarihi 2021-12-22 olsa da işveren bu tarihten önce personel alımını tamamlamış olabilir. Bu nedenden iş arayanlar iş görüşmelerine gitmeden önce 903123861755. iletişim bilgileri ile işyeri yetkilisi MUHARREM UZUNKAYA. Bey/Hanım ile görüşüp personel alımlarının devam edip etmediği bilgisini almaları gerekmektedir. Personel alımlarının devam ettiği bilgisi alındıktan sonra işveren ile yüz yüze iş görüşmesi gerçekleştirebilirsiniz.

Son zamanlarda “evde iş” , “evde paketleme işi” vb. adlar altında çoğunlukla dolandırıcılık amaçlı iş ilanları bulunmaktadır. GALA SAHNE MEKANİK SİSTEMLERİ MÜHENDİSLİK MİMARLIK İNŞAAT SA NAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ adlı işyeri “kaparo” adı altında para talep edip evde paketleme işi vaat etmemektedir.

Bu İlan İşkur OSTİM HİZMET MERKEZİ tarafından 2021-11-23 tarihinden yayınlanmıştır. İlana son başvuru tarihi 2021-12-22 olmakla birlikte işveren işçi alımını bu tarihten önce tamamlayabilir.

Meslek / Tecrübe Bilgisi Argon Kaynakçısı (Tığ Kaynakçısı)
İşyeri Adı GALA SAHNE MEKANİK SİSTEMLERİ MÜHENDİSLİK MİMARLIK İNŞAAT SA NAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ
İl ANKARA
İlçe YENİMAHALLE
İhtiyaç Duyulan Personel Sayısı1
İstenilen Öğrenim Bilgisi İlköğretim –
Cinsiyet Erkek
Kadınlar İçin İstenilen Yaş Aralığı
Erkekler İçin İstenilen Yaş Aralığı25 – 40
Sosyal Durum Normal
Çalışma Periyodu Daimi
İlan Veren Birim OSTİM HİZMET MERKEZİ
İlan Kayıt Tarihi 2021-11-23
Son Başvuru Tarihi 2021-12-22
Askerlik 
İşyeri Türü Özel
İşyeri Adresi OSTİM OSB ÖRNEK SANAYİ SİTESİ 1265 CAD. NO:15-17 YENİMAHALLE . ANKARA/YENİMAHALLE/TÜRKİYE
İrtibat Telefon903123861755.
İrtibat Kurulacak KişiMUHARREM UZUNKAYA.
İletişim Bilgisi Olmayan İşyerleri İçinGoogle Araması İçin Tıkla
ANKARA YENİMAHALLE Argon Kaynakçısı (Tığ Kaynakçısı) İş İlan Özeti

İşveren ile görüşmeye gitmeden önce bu işin kendi kriterlerinize uygun olup olmadığı konusunda ön bilgi sahibi olmak için aşağıdaki sorulara MUHARREM UZUNKAYA.903123861755. nolu telefondan cevap bulabilirsiniz.

GALA SAHNE MEKANİK SİSTEMLERİ MÜHENDİSLİK MİMARLIK İNŞAAT SA NAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ işyerinde vardiya var mı? İş kaç vardiyalı?


GALA SAHNE MEKANİK SİSTEMLERİ MÜHENDİSLİK MİMARLIK İNŞAAT SA NAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ işyerinin servisi var mı? YENİMAHALLE ilçesinin hangi mahallelerine servisi var?


GALA SAHNE MEKANİK SİSTEMLERİ MÜHENDİSLİK MİMARLIK İNŞAAT SA NAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ işyerinin mesai saatleri nasıl?


GALA SAHNE MEKANİK SİSTEMLERİ MÜHENDİSLİK MİMARLIK İNŞAAT SA NAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ işyerinde hafta sonu çalışması var mı yoksa hafta sonu tatil mi?


GALA SAHNE MEKANİK SİSTEMLERİ MÜHENDİSLİK MİMARLIK İNŞAAT SA NAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ işyerinde Argon Kaynakçısı (Tığ Kaynakçısı) mesleğinin maaşı ne kadar?


GALA SAHNE MEKANİK SİSTEMLERİ MÜHENDİSLİK MİMARLIK İNŞAAT SA NAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ işyerinde part-time iş var mı?

İlan Kaynağı: www.iskur.gov.tr