Kategoriler
ANKARA ANKARA-YENİMAHALLE İŞ İLANLARI Normal Özel Satış Danışmanı / Uzmanı(Perakende Satış Elemanı (Gıda), Perakende Satış Elemanı (Tezgahtar), Şarküteri Ürünleri Satış Elemanı)

ANKARA YENİMAHALLE “Satış Danışmanı / Uzmanı(Perakende Satış Elemanı (Gıda), Perakende Satış Elemanı (Tezgahtar), Şarküteri Ürünleri Satış Elemanı)” İş İlanı-(2021-12-20)

MANDIRACIAMCA GIDA SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ ŞİRKETİ sgk ünvanlı işyerinde “Satış Danışmanı / Uzmanı(Perakende Satış Elemanı (Gıda), Perakende Satış Elemanı (Tezgahtar), Şarküteri Ürünleri Satış Elemanı)” mesleğinde 2 Personele ihtiyaç duyulmaktadır.

İşyerinin bulunduğu İl – İlçe: ANKARA / YENİMAHALLE

İşyeri Adresi: DEMETEVLER MAH. İVEDİK CD. ANKARA YENİMAHALLE. ANKARA/YENİMAHALLE/TÜRKİYE

Son başvuru tarihi: 2021-12-20

Her ne kadar ilan son başvuru tarihi 2021-12-20 olsa da işveren bu tarihten önce personel alımını tamamlamış olabilir. Bu nedenden iş arayanlar iş görüşmelerine gitmeden önce 905347301771. iletişim bilgileri ile işyeri yetkilisi ATİLLA ÇAMBEL. Bey/Hanım ile görüşüp personel alımlarının devam edip etmediği bilgisini almaları gerekmektedir. Personel alımlarının devam ettiği bilgisi alındıktan sonra işveren ile yüz yüze iş görüşmesi gerçekleştirebilirsiniz.

Son zamanlarda “evde iş” , “evde paketleme işi” vb. adlar altında çoğunlukla dolandırıcılık amaçlı iş ilanları bulunmaktadır. MANDIRACIAMCA GIDA SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ ŞİRKETİ adlı işyeri “kaparo” adı altında para talep edip evde paketleme işi vaat etmemektedir.

Bu İlan İşkur OSTİM HİZMET MERKEZİ tarafından 2021-11-23 tarihinden yayınlanmıştır. İlana son başvuru tarihi 2021-12-20 olmakla birlikte işveren işçi alımını bu tarihten önce tamamlayabilir.

Meslek / Tecrübe Bilgisi “Satış Danışmanı / Uzmanı(Perakende Satış Elemanı (Gıda), Perakende Satış Elemanı (Tezgahtar), Şarküteri Ürünleri Satış Elemanı)”
İşyeri Adı MANDIRACIAMCA GIDA SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ ŞİRKETİ
İl ANKARA
İlçe YENİMAHALLE
İhtiyaç Duyulan Personel Sayısı2
İstenilen Öğrenim Bilgisi Okur Yazar – Doktora
Cinsiyet Cinsiyet Farketmez
Kadınlar İçin İstenilen Yaş Aralığı18 – 50
Erkekler İçin İstenilen Yaş Aralığı18 – 50
Sosyal Durum Normal
Çalışma Periyodu Daimi
İlan Veren Birim OSTİM HİZMET MERKEZİ
İlan Kayıt Tarihi 2021-11-23
Son Başvuru Tarihi 2021-12-20
Askerlik Farketmez
İşyeri Türü Özel
İşyeri Adresi DEMETEVLER MAH. İVEDİK CD. ANKARA YENİMAHALLE. ANKARA/YENİMAHALLE/TÜRKİYE
İrtibat Telefon905347301771.
İrtibat Kurulacak KişiATİLLA ÇAMBEL.
İletişim Bilgisi Olmayan İşyerleri İçinGoogle Araması İçin Tıkla
ANKARA YENİMAHALLE “Satış Danışmanı / Uzmanı(Perakende Satış Elemanı (Gıda), Perakende Satış Elemanı (Tezgahtar), Şarküteri Ürünleri Satış Elemanı)” İş İlan Özeti

İşveren ile görüşmeye gitmeden önce bu işin kendi kriterlerinize uygun olup olmadığı konusunda ön bilgi sahibi olmak için aşağıdaki sorulara ATİLLA ÇAMBEL.905347301771. nolu telefondan cevap bulabilirsiniz.

MANDIRACIAMCA GIDA SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ ŞİRKETİ işyerinde vardiya var mı? İş kaç vardiyalı?


MANDIRACIAMCA GIDA SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ ŞİRKETİ işyerinin servisi var mı? YENİMAHALLE ilçesinin hangi mahallelerine servisi var?


MANDIRACIAMCA GIDA SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ ŞİRKETİ işyerinin mesai saatleri nasıl?


MANDIRACIAMCA GIDA SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ ŞİRKETİ işyerinde hafta sonu çalışması var mı yoksa hafta sonu tatil mi?


MANDIRACIAMCA GIDA SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ ŞİRKETİ işyerinde “Satış Danışmanı / Uzmanı(Perakende Satış Elemanı (Gıda), Perakende Satış Elemanı (Tezgahtar), Şarküteri Ürünleri Satış Elemanı)” mesleğinin maaşı ne kadar?


MANDIRACIAMCA GIDA SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ ŞİRKETİ işyerinde part-time iş var mı?

İlan Kaynağı: www.iskur.gov.tr