Kategoriler
İnsan Kaynakları Müdürü/Yöneticisi Normal Özel YERKÖY-İnsan Kaynakları Müdürü/Yöneticisi YOZGAT YOZGAT-YERKÖY İŞ İLANLARI

YOZGAT-YERKÖY-İnsan Kaynakları Müdürü/Yöneticisi İş İlanı-(2022-02-12)

YOZGAT YERKÖY ilçesindeki diğer İnsan Kaynakları Müdürü/Yöneticisi ilanları için TIKLAYINIZ.

ARŞİMED MEDİKAL KOZMETİK BİLİŞİM İTHALAT İHRACAT PAZARLAMA SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ sgk ünvanlı işyerinde İnsan Kaynakları Müdürü/Yöneticisi mesleğinde 1 Personele ihtiyaç duyulmaktadır. 

ARŞİMED MEDİKAL KOZMETİK BİLİŞİM İTHALAT İHRACAT PAZARLAMA SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ ünvanlı işyerindeki diğer ilanları için TIKLAYINIZ.

İlan Kayıt Tarihi : 2022-01-14

Son Başvuru Tarihi : 2022-02-12

İl : YOZGAT

İlçe : YERKÖY

Cinsiyet : Cinsiyet Farketmez

Kadınlar İçin İstenilen Yaş Aralığı : – 40

Erkekler İçin İstenilen Yaş Aralığı : – 40

İstenilen Öğrenim Bilgisi : Önlisans –

Sosyal Durum : Normal

Askerlik Durumu : –

ARŞİMED MEDİKAL KOZMETİK BİLİŞİM İTHALAT İHRACAT PAZARLAMA SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ Adresi : SARAY KÖYÜ ORGANİZE SANAYİ BÖLGESİ MEVKİİ 3. CAD. NO. 16. YOZGAT/YERKÖY/TÜRKİYE >><<

İrtibat Kurulacak Kişi : ferhat bey.

ARŞİMED MEDİKAL KOZMETİK BİLİŞİM İTHALAT İHRACAT PAZARLAMA SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ Telefonu : 905448540906.

İnsan Kaynakları Müdürü/Yöneticisi nedir, ne iş yapar, nasıl olunur, görev ve sorumlulukları nelerdir gibi soruların cevabını bulabileceğiniz yazımız için TIKLAYINIZ.

Her ne kadar ilan son başvuru tarihi 2022-02-12 olsa da işveren bu tarihten önce personel alımını tamamlamış olabilir. Bu nedenden iş arayanlar iş görüşmelerine gitmeden önce 905448540906. iletişim bilgileri ile işyeri yetkilisi ferhat bey. Bey/Hanım ile görüşüp personel alımlarının devam edip etmediği bilgisini almaları gerekmektedir. Personel alımlarının devam ettiği bilgisi alındıktan sonra işveren ile yüz yüze iş görüşmesi gerçekleştirebilirsiniz.

İlan Kaynağı: www.iskur.gov.tr

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir