Kategoriler
AYDIN AYDIN-AYDIN MERKEZ İŞ İLANLARI Beden İşçisi (Genel) Normal Özel

AYDIN AYDIN MERKEZ Beden İşçisi (Genel) İş İlanı-(2021-12-22)

BEYLERBEYİ GENEL GÜVENLİK SİSTEMLERİ ELEKTİRİK ELEKTRONİK TE LEKOMİNİKASYON BİLGİSAYAR TEKSTİL İTHALAT İHRACAT SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ. sgk ünvanlı işyerinde Beden İşçisi (Genel) mesleğinde 1 Personele ihtiyaç duyulmaktadır.

İşyerinin bulunduğu İl – İlçe: AYDIN / AYDIN MERKEZ

İşyeri Adresi: ASTİM ORGANİZE SAN. BÖL. 1.CAD. NO:18 AYDIN. AYDIN/AYDIN MERKEZ/TÜRKİYE

Son başvuru tarihi: 2021-12-22

Her ne kadar ilan son başvuru tarihi 2021-12-22 olsa da işveren bu tarihten önce personel alımını tamamlamış olabilir. Bu nedenden iş arayanlar iş görüşmelerine gitmeden önce 902562140202. iletişim bilgileri ile işyeri yetkilisi hatice hanım. Bey/Hanım ile görüşüp personel alımlarının devam edip etmediği bilgisini almaları gerekmektedir. Personel alımlarının devam ettiği bilgisi alındıktan sonra işveren ile yüz yüze iş görüşmesi gerçekleştirebilirsiniz.

Son zamanlarda “evde iş” , “evde paketleme işi” vb. adlar altında çoğunlukla dolandırıcılık amaçlı iş ilanları bulunmaktadır. BEYLERBEYİ GENEL GÜVENLİK SİSTEMLERİ ELEKTİRİK ELEKTRONİK TE LEKOMİNİKASYON BİLGİSAYAR TEKSTİL İTHALAT İHRACAT SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ. adlı işyeri “kaparo” adı altında para talep edip evde paketleme işi vaat etmemektedir.

Bu İlan İşkur AYDIN ÇALIŞMA VE İŞ KURUMU İL MÜDÜRLÜĞÜ tarafından 2021-11-23 tarihinden yayınlanmıştır. İlana son başvuru tarihi 2021-12-22 olmakla birlikte işveren işçi alımını bu tarihten önce tamamlayabilir.

Meslek / Tecrübe Bilgisi Beden İşçisi (Genel)
İşyeri Adı BEYLERBEYİ GENEL GÜVENLİK SİSTEMLERİ ELEKTİRİK ELEKTRONİK TE LEKOMİNİKASYON BİLGİSAYAR TEKSTİL İTHALAT İHRACAT SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ.
İl AYDIN
İlçe AYDIN MERKEZ
İhtiyaç Duyulan Personel Sayısı1
İstenilen Öğrenim Bilgisi Ortaöğretim (Lise ve Dengi) –
Cinsiyet Cinsiyet Farketmez
Kadınlar İçin İstenilen Yaş Aralığı– 35
Erkekler İçin İstenilen Yaş Aralığı21 – 35
Sosyal Durum Normal
Çalışma Periyodu Daimi
İlan Veren Birim AYDIN ÇALIŞMA VE İŞ KURUMU İL MÜDÜRLÜĞÜ
İlan Kayıt Tarihi 2021-11-23
Son Başvuru Tarihi 2021-12-22
Askerlik Askerliğini Fiilen Yapmış veya Muaf
İşyeri Türü Özel
İşyeri Adresi ASTİM ORGANİZE SAN. BÖL. 1.CAD. NO:18 AYDIN. AYDIN/AYDIN MERKEZ/TÜRKİYE
İrtibat Telefon902562140202.
İrtibat Kurulacak Kişihatice hanım.
İletişim Bilgisi Olmayan İşyerleri İçinGoogle Araması İçin Tıkla
AYDIN AYDIN MERKEZ Beden İşçisi (Genel) İş İlan Özeti

İşveren ile görüşmeye gitmeden önce bu işin kendi kriterlerinize uygun olup olmadığı konusunda ön bilgi sahibi olmak için aşağıdaki sorulara hatice hanım.902562140202. nolu telefondan cevap bulabilirsiniz.

BEYLERBEYİ GENEL GÜVENLİK SİSTEMLERİ ELEKTİRİK ELEKTRONİK TE LEKOMİNİKASYON BİLGİSAYAR TEKSTİL İTHALAT İHRACAT SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ. işyerinde vardiya var mı? İş kaç vardiyalı?


BEYLERBEYİ GENEL GÜVENLİK SİSTEMLERİ ELEKTİRİK ELEKTRONİK TE LEKOMİNİKASYON BİLGİSAYAR TEKSTİL İTHALAT İHRACAT SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ. işyerinin servisi var mı? AYDIN MERKEZ ilçesinin hangi mahallelerine servisi var?


BEYLERBEYİ GENEL GÜVENLİK SİSTEMLERİ ELEKTİRİK ELEKTRONİK TE LEKOMİNİKASYON BİLGİSAYAR TEKSTİL İTHALAT İHRACAT SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ. işyerinin mesai saatleri nasıl?


BEYLERBEYİ GENEL GÜVENLİK SİSTEMLERİ ELEKTİRİK ELEKTRONİK TE LEKOMİNİKASYON BİLGİSAYAR TEKSTİL İTHALAT İHRACAT SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ. işyerinde hafta sonu çalışması var mı yoksa hafta sonu tatil mi?


BEYLERBEYİ GENEL GÜVENLİK SİSTEMLERİ ELEKTİRİK ELEKTRONİK TE LEKOMİNİKASYON BİLGİSAYAR TEKSTİL İTHALAT İHRACAT SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ. işyerinde Beden İşçisi (Genel) mesleğinin maaşı ne kadar?


BEYLERBEYİ GENEL GÜVENLİK SİSTEMLERİ ELEKTİRİK ELEKTRONİK TE LEKOMİNİKASYON BİLGİSAYAR TEKSTİL İTHALAT İHRACAT SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ. işyerinde part-time iş var mı?

İlan Kaynağı: www.iskur.gov.tr