Kategoriler
AYDIN AYDIN-DİDİM (YENİHİSAR) İŞ İLANLARI Başka Yerde Sınıflandırılmamış Kaba İnşaat Ve İlgili İşlerde Çalışan Sanatkarlar Normal Özel

AYDIN DİDİM (YENİHİSAR) Başka Yerde Sınıflandırılmamış Kaba İnşaat Ve İlgili İşlerde Çalışan Sanatkarlar İş İlanı-(2021-12-22)

BAYMAR İLAÇLAMA HAVUZCULUK İNŞAAT SANAYİ VE TİCARET ANONİM ŞİRKETİ işyerinde Başka Yerde Sınıflandırılmamış Kaba İnşaat Ve İlgili İşlerde Çalışan Sanatkarlar mesleğinde 1 Personele ihtiyaç duyulmaktadır. İşyerinin bulunduğu İl-İlçe: AYDIN / DİDİM (YENİHİSAR)

BAYMAR İLAÇLAMA HAVUZCULUK İNŞAAT SANAYİ VE TİCARET ANONİM ŞİRKETİ sgk ünvanlı işyerinde Başka Yerde Sınıflandırılmamış Kaba İnşaat Ve İlgili İşlerde Çalışan Sanatkarlar mesleğinde 1 Personele ihtiyaç duyulmaktadır.

İşyerinin bulunduğu İl – İlçe: AYDIN / DİDİM (YENİHİSAR)

İşyeri Adresi: YENİ MAH. 19 MAYIS CAD AYDIN DİDİM. AYDIN/DİDİM (YENİHİSAR)/TÜRKİYE

Son başvuru tarihi: 2021-12-22

Her ne kadar ilan son başvuru tarihi 2021-12-22 olsa da işveren bu tarihten önce personel alımını tamamlamış olabilir. Bu nedenden iş arayanlar iş görüşmelerine gitmeden önce 905425365456. iletişim bilgileri ile işyeri yetkilisi berkay tişik . Bey/Hanım ile görüşüp personel alımlarının devam edip etmediği bilgisini almaları gerekmektedir. Personel alımlarının devam ettiği bilgisi alındıktan sonra işveren ile yüz yüze iş görüşmesi gerçekleştirebilirsiniz.

Son zamanlarda “evde iş” , “evde paketleme işi” vb. adlar altında çoğunlukla dolandırıcılık amaçlı iş ilanları bulunmaktadır. BAYMAR İLAÇLAMA HAVUZCULUK İNŞAAT SANAYİ VE TİCARET ANONİM ŞİRKETİ adlı işyeri “kaparo” adı altında para talep edip evde paketleme işi vaat etmemektedir.

Bu İlan İşkur SÖKE HİZMET MERKEZİ tarafından 2021-11-23 tarihinden yayınlanmıştır. İlana son başvuru tarihi 2021-12-22 olmakla birlikte işveren işçi alımını bu tarihten önce tamamlayabilir.

Meslek / Tecrübe Bilgisi Başka Yerde Sınıflandırılmamış Kaba İnşaat Ve İlgili İşlerde Çalışan Sanatkarlar
İşyeri Adı BAYMAR İLAÇLAMA HAVUZCULUK İNŞAAT SANAYİ VE TİCARET ANONİM ŞİRKETİ
İl AYDIN
İlçe DİDİM (YENİHİSAR)
İhtiyaç Duyulan Personel Sayısı1
İstenilen Öğrenim Bilgisi Okur Yazar –
Cinsiyet Erkek
Kadınlar İçin İstenilen Yaş Aralığı
Erkekler İçin İstenilen Yaş Aralığı25 – 45
Sosyal Durum Normal
Çalışma Periyodu Daimi
İlan Veren Birim SÖKE HİZMET MERKEZİ
İlan Kayıt Tarihi 2021-11-23
Son Başvuru Tarihi 2021-12-22
Askerlik Askerliğini Fiilen Yapmış
İşyeri Türü Özel
İşyeri Adresi YENİ MAH. 19 MAYIS CAD AYDIN DİDİM. AYDIN/DİDİM (YENİHİSAR)/TÜRKİYE
İrtibat Telefon905425365456.
İrtibat Kurulacak Kişiberkay tişik .
İletişim Bilgisi Olmayan İşyerleri İçinGoogle Araması İçin Tıkla
AYDIN DİDİM (YENİHİSAR) Başka Yerde Sınıflandırılmamış Kaba İnşaat Ve İlgili İşlerde Çalışan Sanatkarlar İş İlan Özeti

İşveren ile görüşmeye gitmeden önce bu işin kendi kriterlerinize uygun olup olmadığı konusunda ön bilgi sahibi olmak için aşağıdaki sorulara berkay tişik .905425365456. nolu telefondan cevap bulabilirsiniz.

BAYMAR İLAÇLAMA HAVUZCULUK İNŞAAT SANAYİ VE TİCARET ANONİM ŞİRKETİ işyerinde vardiya var mı? İş kaç vardiyalı?


BAYMAR İLAÇLAMA HAVUZCULUK İNŞAAT SANAYİ VE TİCARET ANONİM ŞİRKETİ işyerinin servisi var mı? DİDİM (YENİHİSAR) ilçesinin hangi mahallelerine servisi var?


BAYMAR İLAÇLAMA HAVUZCULUK İNŞAAT SANAYİ VE TİCARET ANONİM ŞİRKETİ işyerinin mesai saatleri nasıl?


BAYMAR İLAÇLAMA HAVUZCULUK İNŞAAT SANAYİ VE TİCARET ANONİM ŞİRKETİ işyerinde hafta sonu çalışması var mı yoksa hafta sonu tatil mi?


BAYMAR İLAÇLAMA HAVUZCULUK İNŞAAT SANAYİ VE TİCARET ANONİM ŞİRKETİ işyerinde Başka Yerde Sınıflandırılmamış Kaba İnşaat Ve İlgili İşlerde Çalışan Sanatkarlar mesleğinin maaşı ne kadar?


BAYMAR İLAÇLAMA HAVUZCULUK İNŞAAT SANAYİ VE TİCARET ANONİM ŞİRKETİ işyerinde part-time iş var mı?

İlan Kaynağı: www.iskur.gov.tr