Kategoriler
BURSA BURSA-YILDIRIM İŞ İLANLARI Metal Kesim İşçisi Normal Özel YILDIRIM-Metal Kesim İşçisi

BURSA-YILDIRIM-Metal Kesim İşçisi İş İlanı-(2022-05-04)

BURSA YILDIRIM ilçesindeki diğer Metal Kesim İşçisi ilanları için TIKLAYINIZ.

B.K.B. İZOLASYON METAL BAKIR ALÜMİNYUM İNŞAAT MALZEMELERİ İZ OLASYON TEKSTİL SANAYİ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ sgk ünvanlı işyerinde Metal Kesim İşçisi mesleğinde 1 Personele ihtiyaç duyulmaktadır. 

B.K.B. İZOLASYON METAL BAKIR ALÜMİNYUM İNŞAAT MALZEMELERİ İZ OLASYON TEKSTİL SANAYİ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ ünvanlı işyerindeki diğer ilanları için TIKLAYINIZ.

İlan Kayıt Tarihi : 2022-04-05

Son Başvuru Tarihi : 2022-05-04

İl : BURSA

İlçe : YILDIRIM

Cinsiyet : Erkek

Kadınlar İçin İstenilen Yaş Aralığı :

Erkekler İçin İstenilen Yaş Aralığı :

İstenilen Öğrenim Bilgisi : İlkokul –

Sosyal Durum : Normal

Askerlik Durumu : Askerliğini Fiilen Yapmış veya Muaf

B.K.B. İZOLASYON METAL BAKIR ALÜMİNYUM İNŞAAT MALZEMELERİ İZ OLASYON TEKSTİL SANAYİ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ Adresi : HACIVAT MAHALLESİ SANDIKÇILAR CADDESİ NO:15 . BURSA/YILDIRIM/TÜRKİYE >><<

İrtibat Kurulacak Kişi : KADRİYE .

B.K.B. İZOLASYON METAL BAKIR ALÜMİNYUM İNŞAAT MALZEMELERİ İZ OLASYON TEKSTİL SANAYİ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ Telefonu : 902243663670.

Metal Kesim İşçisi nedir, ne iş yapar, nasıl olunur, görev ve sorumlulukları nelerdir gibi soruların cevabını bulabileceğiniz yazımız için TIKLAYINIZ.

Her ne kadar ilan son başvuru tarihi 2022-05-04 olsa da işveren bu tarihten önce personel alımını tamamlamış olabilir. Bu nedenden iş arayanlar iş görüşmelerine gitmeden önce 902243663670. iletişim bilgileri ile işyeri yetkilisi KADRİYE . Bey/Hanım ile görüşüp personel alımlarının devam edip etmediği bilgisini almaları gerekmektedir. Personel alımlarının devam ettiği bilgisi alındıktan sonra işveren ile yüz yüze iş görüşmesi gerçekleştirebilirsiniz.

İlan Kaynağı: www.iskur.gov.tr