Kategoriler
ADANA ADANA-ÇUKUROVA İŞ İLANLARI ÇUKUROVA-Pazarlamacı Normal Özel Pazarlamacı

ADANA-ÇUKUROVA-Pazarlamacı İş İlanı-(2022-05-22)

ADANA ÇUKUROVA ilçesindeki diğer Pazarlamacı ilanları için TIKLAYINIZ.

BAKIZ MÜTEAHHİTLİK LOJİSTİK İNŞAAT PETROL EMLAK DEKORASYON P EYZAJ GIDA TEKSTİL TURİZM SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ sgk ünvanlı işyerinde Pazarlamacı mesleğinde 1 Personele ihtiyaç duyulmaktadır. 

BAKIZ MÜTEAHHİTLİK LOJİSTİK İNŞAAT PETROL EMLAK DEKORASYON P EYZAJ GIDA TEKSTİL TURİZM SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ ünvanlı işyerindeki diğer ilanları için TIKLAYINIZ.

İlan Kayıt Tarihi : 2022-04-23

Son Başvuru Tarihi : 2022-05-22

İl : ADANA

İlçe : ÇUKUROVA

Cinsiyet : Cinsiyet Farketmez

Kadınlar İçin İstenilen Yaş Aralığı : 30 – 45

Erkekler İçin İstenilen Yaş Aralığı : 30 – 45

İstenilen Öğrenim Bilgisi : Lise ve Dengi Okul

Sosyal Durum : Normal

Askerlik Durumu : Askerliğini Fiilen Yapmış, Muaf veya Tecilli

BAKIZ MÜTEAHHİTLİK LOJİSTİK İNŞAAT PETROL EMLAK DEKORASYON P EYZAJ GIDA TEKSTİL TURİZM SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ Adresi : 100.YIL MH .85080 SK B BLOK 33/4. ADANA/ÇUKUROVA/TÜRKİYE >><<

İrtibat Kurulacak Kişi : –

BAKIZ MÜTEAHHİTLİK LOJİSTİK İNŞAAT PETROL EMLAK DEKORASYON P EYZAJ GIDA TEKSTİL TURİZM SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ Telefonu : 905424581010.

Pazarlamacı nedir, ne iş yapar, nasıl olunur, görev ve sorumlulukları nelerdir gibi soruların cevabını bulabileceğiniz yazımız için TIKLAYINIZ.

Her ne kadar ilan son başvuru tarihi 2022-05-22 olsa da işveren bu tarihten önce personel alımını tamamlamış olabilir. Bu nedenden iş arayanlar iş görüşmelerine gitmeden önce 905424581010. iletişim bilgileri ile işyeri yetkilisi Bey/Hanım ile görüşüp personel alımlarının devam edip etmediği bilgisini almaları gerekmektedir. Personel alımlarının devam ettiği bilgisi alındıktan sonra işveren ile yüz yüze iş görüşmesi gerçekleştirebilirsiniz.

İlan Kaynağı: www.iskur.gov.tr