Kategoriler
Beton Transmikser Operatörü EREĞLİ/ZONGULDAK-Beton Transmikser Operatörü Normal Özel ZONGULDAK ZONGULDAK-EREĞLİ/ZONGULDAK İŞ İLANLARI

ZONGULDAK-EREĞLİ/ZONGULDAK-Beton Transmikser Operatörü İş İlanı-(2022-05-18)

ZONGULDAK EREĞLİ/ZONGULDAK ilçesindeki diğer Beton Transmikser Operatörü ilanları için TIKLAYINIZ.

BALCILAR DEMİR ÇELİK İNŞAAT MADEN TURİZM DAYANIKLI TÜKETİM MALLARI GIDA SANAYİ VE TİCARET ANONİM ŞİRKETİ sgk ünvanlı işyerinde Beton Transmikser Operatörü mesleğinde 2 Personele ihtiyaç duyulmaktadır. 

BALCILAR DEMİR ÇELİK İNŞAAT MADEN TURİZM DAYANIKLI TÜKETİM MALLARI GIDA SANAYİ VE TİCARET ANONİM ŞİRKETİ ünvanlı işyerindeki diğer ilanları için TIKLAYINIZ.

İlan Kayıt Tarihi : 2022-04-19

Son Başvuru Tarihi : 2022-05-18

İl : ZONGULDAK

İlçe : EREĞLİ/ZONGULDAK

Cinsiyet : Erkek

Kadınlar İçin İstenilen Yaş Aralığı :

Erkekler İçin İstenilen Yaş Aralığı :

İstenilen Öğrenim Bilgisi : İlkokul –

Sosyal Durum : Normal

Askerlik Durumu : Askerliğini Fiilen Yapmış

BALCILAR DEMİR ÇELİK İNŞAAT MADEN TURİZM DAYANIKLI TÜKETİM MALLARI GIDA SANAYİ VE TİCARET ANONİM ŞİRKETİ Adresi : MÜFTÜ MAH. ÇETİN APATAY BULVARI BALCILAR İŞHANI NO:52/A. PK: 67300. ZONGULDAK/EREĞLİ/ZONGULDAK/TÜRKİYE >><<

İrtibat Kurulacak Kişi : PÜRKAN BEY.

BALCILAR DEMİR ÇELİK İNŞAAT MADEN TURİZM DAYANIKLI TÜKETİM MALLARI GIDA SANAYİ VE TİCARET ANONİM ŞİRKETİ Telefonu : 905416706735.

Beton Transmikser Operatörü nedir, ne iş yapar, nasıl olunur, görev ve sorumlulukları nelerdir gibi soruların cevabını bulabileceğiniz yazımız için TIKLAYINIZ.

Her ne kadar ilan son başvuru tarihi 2022-05-18 olsa da işveren bu tarihten önce personel alımını tamamlamış olabilir. Bu nedenden iş arayanlar iş görüşmelerine gitmeden önce 905416706735. iletişim bilgileri ile işyeri yetkilisi PÜRKAN BEY. Bey/Hanım ile görüşüp personel alımlarının devam edip etmediği bilgisini almaları gerekmektedir. Personel alımlarının devam ettiği bilgisi alındıktan sonra işveren ile yüz yüze iş görüşmesi gerçekleştirebilirsiniz.

İlan Kaynağı: www.iskur.gov.tr