Kategoriler
GAZİEMİR-Muhasebeci İZMİR İZMİR-GAZİEMİR İŞ İLANLARI Muhasebeci Normal Özel

İZMİR-GAZİEMİR-Muhasebeci İş İlanı-(2022-06-02)

İZMİR GAZİEMİR ilçesindeki diğer Muhasebeci ilanları için TIKLAYINIZ.

Bİ VERMİCÜLİT GÜBRE TARIM ENERJİ TURİZM VE DIŞ TİCARET SANAY İ ANONİM ŞİRKETİ sgk ünvanlı işyerinde Muhasebeci mesleğinde 1 Personele ihtiyaç duyulmaktadır. 

Bİ VERMİCÜLİT GÜBRE TARIM ENERJİ TURİZM VE DIŞ TİCARET SANAY İ ANONİM ŞİRKETİ ünvanlı işyerindeki diğer ilanlar için TIKLAYINIZ.

İlan Kayıt Tarihi : 2022-04-04

Son Başvuru Tarihi : 2022-06-02

İl : İZMİR

İlçe : GAZİEMİR

Cinsiyet : Cinsiyet Farketmez

Kadınlar İçin İstenilen Yaş Aralığı :

Erkekler İçin İstenilen Yaş Aralığı :

İstenilen Öğrenim Bilgisi : Lisans – Doktora

Sosyal Durum : Normal

Askerlik Durumu : –

Bİ VERMİCÜLİT GÜBRE TARIM ENERJİ TURİZM VE DIŞ TİCARET SANAY İ ANONİM ŞİRKETİ Adresi : GAZİKENT MH. ABDÜLHAMİT YAVUZ CD. NO:81/2. İZMİR/GAZİEMİR/TÜRKİYE >><<

İrtibat Kurulacak Kişi : SADIK YOLTAY.

Bİ VERMİCÜLİT GÜBRE TARIM ENERJİ TURİZM VE DIŞ TİCARET SANAY İ ANONİM ŞİRKETİ Telefonu : byvermiculite@gmail.com.

Muhasebeci nedir, ne iş yapar, nasıl olunur, görev ve sorumlulukları nelerdir gibi soruların cevabını bulabileceğiniz yazımız için TIKLAYINIZ.

Her ne kadar ilan son başvuru tarihi 2022-06-02 olsa da işveren bu tarihten önce personel alımını tamamlamış olabilir. Bu nedenden iş arayanlar iş görüşmelerine gitmeden önce byvermiculite@gmail.com. iletişim bilgileri ile işyeri yetkilisi SADIK YOLTAY. Bey/Hanım ile görüşüp personel alımlarının devam edip etmediği bilgisini almaları gerekmektedir. Personel alımlarının devam ettiği bilgisi alındıktan sonra işveren ile yüz yüze iş görüşmesi gerçekleştirebilirsiniz.

İlan Kaynağı: www.iskur.gov.tr