Kategoriler
BİLECİK BİLECİK-BİLECİK MERKEZ İŞ İLANLARI Elektrikçi (Genel) Normal Özel

BİLECİK BİLECİK MERKEZ Elektrikçi (Genel) İş İlanı-(2021-12-21)

KÖRFEZİM ELEKTRİK GIDA NAKLİYE İNŞAAT TURİZM TEMİZLİK İTHALA T İHRACAT SANAYİ TİCARET ANONİM ŞİRKETİ işyerinde Elektrikçi (Genel) mesleğinde 4 Personele ihtiyaç duyulmaktadır. İşyerinin bulunduğu İl-İlçe: BİLECİK / BİLECİK MERKEZ

KÖRFEZİM ELEKTRİK GIDA NAKLİYE İNŞAAT TURİZM TEMİZLİK İTHALA T İHRACAT SANAYİ TİCARET ANONİM ŞİRKETİ sgk ünvanlı işyerinde Elektrikçi (Genel) mesleğinde 4 Personele ihtiyaç duyulmaktadır.

İşyerinin bulunduğu İl – İlçe: BİLECİK / BİLECİK MERKEZ

İşyeri Adresi: ATATÜRK BULVARI NO:2 OEDAŞ ENDEKS OKUMA BİLECİK MERKEZ BİLECİK. BİLECİK/BİLECİK MERKEZ/TÜRKİYE

Son başvuru tarihi: 2021-12-21

Her ne kadar ilan son başvuru tarihi 2021-12-21 olsa da işveren bu tarihten önce personel alımını tamamlamış olabilir. Bu nedenden iş arayanlar iş görüşmelerine gitmeden önce 905447908899. iletişim bilgileri ile işyeri yetkilisi Hakan ÇAKIR. Bey/Hanım ile görüşüp personel alımlarının devam edip etmediği bilgisini almaları gerekmektedir. Personel alımlarının devam ettiği bilgisi alındıktan sonra işveren ile yüz yüze iş görüşmesi gerçekleştirebilirsiniz.

Son zamanlarda “evde iş” , “evde paketleme işi” vb. adlar altında çoğunlukla dolandırıcılık amaçlı iş ilanları bulunmaktadır. KÖRFEZİM ELEKTRİK GIDA NAKLİYE İNŞAAT TURİZM TEMİZLİK İTHALA T İHRACAT SANAYİ TİCARET ANONİM ŞİRKETİ adlı işyeri “kaparo” adı altında para talep edip evde paketleme işi vaat etmemektedir.

Bu İlan İşkur BİLECİK ÇALIŞMA VE İŞ KURUMU İL MÜDÜRLÜĞÜ tarafından 2021-11-23 tarihinden yayınlanmıştır. İlana son başvuru tarihi 2021-12-21 olmakla birlikte işveren işçi alımını bu tarihten önce tamamlayabilir.

Meslek / Tecrübe Bilgisi Elektrikçi (Genel)
İşyeri Adı KÖRFEZİM ELEKTRİK GIDA NAKLİYE İNŞAAT TURİZM TEMİZLİK İTHALA T İHRACAT SANAYİ TİCARET ANONİM ŞİRKETİ
İl BİLECİK
İlçe BİLECİK MERKEZ
İhtiyaç Duyulan Personel Sayısı4
İstenilen Öğrenim Bilgisi İlköğretim –
Cinsiyet Erkek
Kadınlar İçin İstenilen Yaş Aralığı
Erkekler İçin İstenilen Yaş Aralığı19 –
Sosyal Durum Normal
Çalışma Periyodu Daimi
İlan Veren Birim BİLECİK ÇALIŞMA VE İŞ KURUMU İL MÜDÜRLÜĞÜ
İlan Kayıt Tarihi 2021-11-23
Son Başvuru Tarihi 2021-12-21
Askerlik 
İşyeri Türü Özel
İşyeri Adresi ATATÜRK BULVARI NO:2 OEDAŞ ENDEKS OKUMA BİLECİK MERKEZ BİLECİK. BİLECİK/BİLECİK MERKEZ/TÜRKİYE
İrtibat Telefon905447908899.
İrtibat Kurulacak KişiHakan ÇAKIR.
İletişim Bilgisi Olmayan İşyerleri İçinGoogle Araması İçin Tıkla
BİLECİK BİLECİK MERKEZ Elektrikçi (Genel) İş İlan Özeti

İşveren ile görüşmeye gitmeden önce bu işin kendi kriterlerinize uygun olup olmadığı konusunda ön bilgi sahibi olmak için aşağıdaki sorulara Hakan ÇAKIR.905447908899. nolu telefondan cevap bulabilirsiniz.

KÖRFEZİM ELEKTRİK GIDA NAKLİYE İNŞAAT TURİZM TEMİZLİK İTHALA T İHRACAT SANAYİ TİCARET ANONİM ŞİRKETİ işyerinde vardiya var mı? İş kaç vardiyalı?


KÖRFEZİM ELEKTRİK GIDA NAKLİYE İNŞAAT TURİZM TEMİZLİK İTHALA T İHRACAT SANAYİ TİCARET ANONİM ŞİRKETİ işyerinin servisi var mı? BİLECİK MERKEZ ilçesinin hangi mahallelerine servisi var?


KÖRFEZİM ELEKTRİK GIDA NAKLİYE İNŞAAT TURİZM TEMİZLİK İTHALA T İHRACAT SANAYİ TİCARET ANONİM ŞİRKETİ işyerinin mesai saatleri nasıl?


KÖRFEZİM ELEKTRİK GIDA NAKLİYE İNŞAAT TURİZM TEMİZLİK İTHALA T İHRACAT SANAYİ TİCARET ANONİM ŞİRKETİ işyerinde hafta sonu çalışması var mı yoksa hafta sonu tatil mi?


KÖRFEZİM ELEKTRİK GIDA NAKLİYE İNŞAAT TURİZM TEMİZLİK İTHALA T İHRACAT SANAYİ TİCARET ANONİM ŞİRKETİ işyerinde Elektrikçi (Genel) mesleğinin maaşı ne kadar?


KÖRFEZİM ELEKTRİK GIDA NAKLİYE İNŞAAT TURİZM TEMİZLİK İTHALA T İHRACAT SANAYİ TİCARET ANONİM ŞİRKETİ işyerinde part-time iş var mı?

İlan Kaynağı: www.iskur.gov.tr