Kategoriler
Bulaşıkçı (Stevard) BURSA BURSA-MUDANYA İŞ İLANLARI Normal Özel

BURSA MUDANYA Bulaşıkçı (Stevard) İş İlanı-(2021-12-22)

ÖZEN KONUK EVİ HUZUREVİ ENGELLİ REHABİLİTASYON SAĞLIK EĞİTİM HİZMETLERİ TİCARET ANONİM ŞİRKETİ işyerinde Bulaşıkçı (Stevard) mesleğinde 1 Personele ihtiyaç duyulmaktadır. İşyerinin bulunduğu İl-İlçe: BURSA / MUDANYA Devamını Oku

ÖZEN KONUK EVİ HUZUREVİ ENGELLİ REHABİLİTASYON SAĞLIK EĞİTİM HİZMETLERİ TİCARET ANONİM ŞİRKETİ sgk ünvanlı işyerinde Bulaşıkçı (Stevard) mesleğinde 1 Personele ihtiyaç duyulmaktadır.

İşyerinin bulunduğu İl – İlçe: BURSA / MUDANYA

İşyeri Adresi: HALİTPAŞA MAH. KUMYAKA CD. MANOLYA SK. DOĞALYA SİTESİ NO:33. BURSA/MUDANYA/TÜRKİYE

Son başvuru tarihi: 2021-12-22

Her ne kadar ilan son başvuru tarihi 2021-12-22 olsa da işveren bu tarihten önce personel alımını tamamlamış olabilir. Bu nedenden iş arayanlar iş görüşmelerine gitmeden önce 905412458610. iletişim bilgileri ile işyeri yetkilisi DİDEM HANIM. Bey/Hanım ile görüşüp personel alımlarının devam edip etmediği bilgisini almaları gerekmektedir. Personel alımlarının devam ettiği bilgisi alındıktan sonra işveren ile yüz yüze iş görüşmesi gerçekleştirebilirsiniz.

Son zamanlarda “evde iş” , “evde paketleme işi” vb. adlar altında çoğunlukla dolandırıcılık amaçlı iş ilanları bulunmaktadır. ÖZEN KONUK EVİ HUZUREVİ ENGELLİ REHABİLİTASYON SAĞLIK EĞİTİM HİZMETLERİ TİCARET ANONİM ŞİRKETİ adlı işyeri “kaparo” adı altında para talep edip evde paketleme işi vaat etmemektedir.

Bu İlan İşkur BURSA ÇALIŞMA VE İŞ KURUMU İL MÜDÜRLÜĞÜ tarafından 2021-11-23 tarihinden yayınlanmıştır. İlana son başvuru tarihi 2021-12-22 olmakla birlikte işveren işçi alımını bu tarihten önce tamamlayabilir.

Meslek / Tecrübe Bilgisi Bulaşıkçı (Stevard)
İşyeri Adı ÖZEN KONUK EVİ HUZUREVİ ENGELLİ REHABİLİTASYON SAĞLIK EĞİTİM HİZMETLERİ TİCARET ANONİM ŞİRKETİ
İl BURSA
İlçe MUDANYA
İhtiyaç Duyulan Personel Sayısı1
İstenilen Öğrenim Bilgisi İlkokul –
Cinsiyet Kadın
Kadınlar İçin İstenilen Yaş Aralığı25 – 45
Erkekler İçin İstenilen Yaş Aralığı
Sosyal Durum Normal
Çalışma Periyodu Daimi
İlan Veren Birim BURSA ÇALIŞMA VE İŞ KURUMU İL MÜDÜRLÜĞÜ
İlan Kayıt Tarihi 2021-11-23
Son Başvuru Tarihi 2021-12-22
Askerlik 
İşyeri Türü Özel
İşyeri Adresi HALİTPAŞA MAH. KUMYAKA CD. MANOLYA SK. DOĞALYA SİTESİ NO:33. BURSA/MUDANYA/TÜRKİYE
İrtibat Telefon905412458610.
İrtibat Kurulacak KişiDİDEM HANIM.
İletişim Bilgisi Olmayan İşyerleri İçinGoogle Araması İçin Tıkla
BURSA MUDANYA Bulaşıkçı (Stevard) İş İlan Özeti

İşveren ile görüşmeye gitmeden önce bu işin kendi kriterlerinize uygun olup olmadığı konusunda ön bilgi sahibi olmak için aşağıdaki sorulara DİDEM HANIM.905412458610. nolu telefondan cevap bulabilirsiniz.

ÖZEN KONUK EVİ HUZUREVİ ENGELLİ REHABİLİTASYON SAĞLIK EĞİTİM HİZMETLERİ TİCARET ANONİM ŞİRKETİ işyerinde vardiya var mı? İş kaç vardiyalı?


ÖZEN KONUK EVİ HUZUREVİ ENGELLİ REHABİLİTASYON SAĞLIK EĞİTİM HİZMETLERİ TİCARET ANONİM ŞİRKETİ işyerinin servisi var mı? MUDANYA ilçesinin hangi mahallelerine servisi var?


ÖZEN KONUK EVİ HUZUREVİ ENGELLİ REHABİLİTASYON SAĞLIK EĞİTİM HİZMETLERİ TİCARET ANONİM ŞİRKETİ işyerinin mesai saatleri nasıl?


ÖZEN KONUK EVİ HUZUREVİ ENGELLİ REHABİLİTASYON SAĞLIK EĞİTİM HİZMETLERİ TİCARET ANONİM ŞİRKETİ işyerinde hafta sonu çalışması var mı yoksa hafta sonu tatil mi?


ÖZEN KONUK EVİ HUZUREVİ ENGELLİ REHABİLİTASYON SAĞLIK EĞİTİM HİZMETLERİ TİCARET ANONİM ŞİRKETİ işyerinde Bulaşıkçı (Stevard) mesleğinin maaşı ne kadar?


ÖZEN KONUK EVİ HUZUREVİ ENGELLİ REHABİLİTASYON SAĞLIK EĞİTİM HİZMETLERİ TİCARET ANONİM ŞİRKETİ işyerinde part-time iş var mı?

İlan Kaynağı: www.iskur.gov.tr