Kategoriler
Ahşap Kapı İmalatçısı BURSA BURSA-NİLÜFER İŞ İLANLARI Normal Özel

BURSA NİLÜFER Ahşap Kapı İmalatçısı İş İlanı-(2021-12-20)

ERGENEKONMOBİLYA İNŞAAT ORMAN ÜRÜNLERİ NAKLİYE HAYVANCILIK VE MADENCİLİK İTHALAT İHRACAT SANAYİ VETİCARET LİMİTED ŞİRKETİ sgk ünvanlı işyerinde Ahşap Kapı İmalatçısı mesleğinde 3 Personele ihtiyaç duyulmaktadır.

İşyerinin bulunduğu İl – İlçe: BURSA / NİLÜFER

İşyeri Adresi: KAYAPA MAHALLESİ ORTANCA 530. SOKAK NO:3. BURSA/NİLÜFER/TÜRKİYE

Son başvuru tarihi: 2021-12-20

Her ne kadar ilan son başvuru tarihi 2021-12-20 olsa da işveren bu tarihten önce personel alımını tamamlamış olabilir. Bu nedenden iş arayanlar iş görüşmelerine gitmeden önce 905532958167. iletişim bilgileri ile işyeri yetkilisi Erhan Ergene. Bey/Hanım ile görüşüp personel alımlarının devam edip etmediği bilgisini almaları gerekmektedir. Personel alımlarının devam ettiği bilgisi alındıktan sonra işveren ile yüz yüze iş görüşmesi gerçekleştirebilirsiniz.

Son zamanlarda “evde iş” , “evde paketleme işi” vb. adlar altında çoğunlukla dolandırıcılık amaçlı iş ilanları bulunmaktadır. ERGENEKONMOBİLYA İNŞAAT ORMAN ÜRÜNLERİ NAKLİYE HAYVANCILIK VE MADENCİLİK İTHALAT İHRACAT SANAYİ VETİCARET LİMİTED ŞİRKETİ adlı işyeri “kaparo” adı altında para talep edip evde paketleme işi vaat etmemektedir.

Bu İlan İşkur BURSA ÇALIŞMA VE İŞ KURUMU İL MÜDÜRLÜĞÜ tarafından 2021-11-23 tarihinden yayınlanmıştır. İlana son başvuru tarihi 2021-12-20 olmakla birlikte işveren işçi alımını bu tarihten önce tamamlayabilir.

Meslek / Tecrübe Bilgisi Ahşap Kapı İmalatçısı
İşyeri Adı ERGENEKONMOBİLYA İNŞAAT ORMAN ÜRÜNLERİ NAKLİYE HAYVANCILIK VE MADENCİLİK İTHALAT İHRACAT SANAYİ VETİCARET LİMİTED ŞİRKETİ
İl BURSA
İlçe NİLÜFER
İhtiyaç Duyulan Personel Sayısı3
İstenilen Öğrenim Bilgisi İlkokul – Önlisans
Cinsiyet Erkek
Kadınlar İçin İstenilen Yaş Aralığı
Erkekler İçin İstenilen Yaş Aralığı
Sosyal Durum Normal
Çalışma Periyodu Daimi
İlan Veren Birim BURSA ÇALIŞMA VE İŞ KURUMU İL MÜDÜRLÜĞÜ
İlan Kayıt Tarihi 2021-11-23
Son Başvuru Tarihi 2021-12-20
Askerlik 
İşyeri Türü Özel
İşyeri Adresi KAYAPA MAHALLESİ ORTANCA 530. SOKAK NO:3. BURSA/NİLÜFER/TÜRKİYE
İrtibat Telefon905532958167.
İrtibat Kurulacak KişiErhan Ergene.
İletişim Bilgisi Olmayan İşyerleri İçinGoogle Araması İçin Tıkla
BURSA NİLÜFER Ahşap Kapı İmalatçısı İş İlan Özeti

İşveren ile görüşmeye gitmeden önce bu işin kendi kriterlerinize uygun olup olmadığı konusunda ön bilgi sahibi olmak için aşağıdaki sorulara Erhan Ergene.905532958167. nolu telefondan cevap bulabilirsiniz.

ERGENEKONMOBİLYA İNŞAAT ORMAN ÜRÜNLERİ NAKLİYE HAYVANCILIK VE MADENCİLİK İTHALAT İHRACAT SANAYİ VETİCARET LİMİTED ŞİRKETİ işyerinde vardiya var mı? İş kaç vardiyalı?


ERGENEKONMOBİLYA İNŞAAT ORMAN ÜRÜNLERİ NAKLİYE HAYVANCILIK VE MADENCİLİK İTHALAT İHRACAT SANAYİ VETİCARET LİMİTED ŞİRKETİ işyerinin servisi var mı? NİLÜFER ilçesinin hangi mahallelerine servisi var?


ERGENEKONMOBİLYA İNŞAAT ORMAN ÜRÜNLERİ NAKLİYE HAYVANCILIK VE MADENCİLİK İTHALAT İHRACAT SANAYİ VETİCARET LİMİTED ŞİRKETİ işyerinin mesai saatleri nasıl?


ERGENEKONMOBİLYA İNŞAAT ORMAN ÜRÜNLERİ NAKLİYE HAYVANCILIK VE MADENCİLİK İTHALAT İHRACAT SANAYİ VETİCARET LİMİTED ŞİRKETİ işyerinde hafta sonu çalışması var mı yoksa hafta sonu tatil mi?


ERGENEKONMOBİLYA İNŞAAT ORMAN ÜRÜNLERİ NAKLİYE HAYVANCILIK VE MADENCİLİK İTHALAT İHRACAT SANAYİ VETİCARET LİMİTED ŞİRKETİ işyerinde Ahşap Kapı İmalatçısı mesleğinin maaşı ne kadar?


ERGENEKONMOBİLYA İNŞAAT ORMAN ÜRÜNLERİ NAKLİYE HAYVANCILIK VE MADENCİLİK İTHALAT İHRACAT SANAYİ VETİCARET LİMİTED ŞİRKETİ işyerinde part-time iş var mı?

İlan Kaynağı: www.iskur.gov.tr