Kategoriler
Beden İşçisi (Genel) BURSA BURSA-NİLÜFER İŞ İLANLARI Normal Özel

BURSA NİLÜFER Beden İşçisi (Genel) İş İlanı-(2021-12-22)

GÜLSE OTOMOTİV ÜRETİM DESTEK İNSAN KAYNAKLARI DANIŞMANLIK AR ACILIK TEMİZLİK İŞ GÜVENLİK EKİPMANLARI VE SERVİS HİZMETLERİ TİCARET SANAYİ LTD.ŞTİ sgk ünvanlı işyerinde Beden İşçisi (Genel) mesleğinde 10 Personele ihtiyaç duyulmaktadır.

İşyerinin bulunduğu İl – İlçe: BURSA / NİLÜFER

İşyeri Adresi: FETHİYE MAH. SANAYİ CAD. NO:337/5 DEMİRCİ İŞ MERKEZİ KAT:2 DAİRE:5 . BURSA/NİLÜFER/TÜRKİYE

Son başvuru tarihi: 2021-12-22

Her ne kadar ilan son başvuru tarihi 2021-12-22 olsa da işveren bu tarihten önce personel alımını tamamlamış olabilir. Bu nedenden iş arayanlar iş görüşmelerine gitmeden önce 905355687328. iletişim bilgileri ile işyeri yetkilisi BARIŞ BUĞRA BAYRAM. Bey/Hanım ile görüşüp personel alımlarının devam edip etmediği bilgisini almaları gerekmektedir. Personel alımlarının devam ettiği bilgisi alındıktan sonra işveren ile yüz yüze iş görüşmesi gerçekleştirebilirsiniz.

Son zamanlarda “evde iş” , “evde paketleme işi” vb. adlar altında çoğunlukla dolandırıcılık amaçlı iş ilanları bulunmaktadır. GÜLSE OTOMOTİV ÜRETİM DESTEK İNSAN KAYNAKLARI DANIŞMANLIK AR ACILIK TEMİZLİK İŞ GÜVENLİK EKİPMANLARI VE SERVİS HİZMETLERİ TİCARET SANAYİ LTD.ŞTİ adlı işyeri “kaparo” adı altında para talep edip evde paketleme işi vaat etmemektedir.

Bu İlan İşkur BURSA ÇALIŞMA VE İŞ KURUMU İL MÜDÜRLÜĞÜ tarafından 2021-11-23 tarihinden yayınlanmıştır. İlana son başvuru tarihi 2021-12-22 olmakla birlikte işveren işçi alımını bu tarihten önce tamamlayabilir.

Meslek / Tecrübe Bilgisi Beden İşçisi (Genel)
İşyeri Adı GÜLSE OTOMOTİV ÜRETİM DESTEK İNSAN KAYNAKLARI DANIŞMANLIK AR ACILIK TEMİZLİK İŞ GÜVENLİK EKİPMANLARI VE SERVİS HİZMETLERİ TİCARET SANAYİ LTD.ŞTİ
İl BURSA
İlçe NİLÜFER
İhtiyaç Duyulan Personel Sayısı10
İstenilen Öğrenim Bilgisi İlköğretim –
Cinsiyet Erkek
Kadınlar İçin İstenilen Yaş Aralığı
Erkekler İçin İstenilen Yaş Aralığı20 – 45
Sosyal Durum Normal
Çalışma Periyodu Daimi
İlan Veren Birim BURSA ÇALIŞMA VE İŞ KURUMU İL MÜDÜRLÜĞÜ
İlan Kayıt Tarihi 2021-11-23
Son Başvuru Tarihi 2021-12-22
Askerlik Farketmez
İşyeri Türü Özel
İşyeri Adresi FETHİYE MAH. SANAYİ CAD. NO:337/5 DEMİRCİ İŞ MERKEZİ KAT:2 DAİRE:5 . BURSA/NİLÜFER/TÜRKİYE
İrtibat Telefon905355687328.
İrtibat Kurulacak KişiBARIŞ BUĞRA BAYRAM.
İletişim Bilgisi Olmayan İşyerleri İçinGoogle Araması İçin Tıkla
BURSA NİLÜFER Beden İşçisi (Genel) İş İlan Özeti

İşveren ile görüşmeye gitmeden önce bu işin kendi kriterlerinize uygun olup olmadığı konusunda ön bilgi sahibi olmak için aşağıdaki sorulara BARIŞ BUĞRA BAYRAM.905355687328. nolu telefondan cevap bulabilirsiniz.

GÜLSE OTOMOTİV ÜRETİM DESTEK İNSAN KAYNAKLARI DANIŞMANLIK AR ACILIK TEMİZLİK İŞ GÜVENLİK EKİPMANLARI VE SERVİS HİZMETLERİ TİCARET SANAYİ LTD.ŞTİ işyerinde vardiya var mı? İş kaç vardiyalı?


GÜLSE OTOMOTİV ÜRETİM DESTEK İNSAN KAYNAKLARI DANIŞMANLIK AR ACILIK TEMİZLİK İŞ GÜVENLİK EKİPMANLARI VE SERVİS HİZMETLERİ TİCARET SANAYİ LTD.ŞTİ işyerinin servisi var mı? NİLÜFER ilçesinin hangi mahallelerine servisi var?


GÜLSE OTOMOTİV ÜRETİM DESTEK İNSAN KAYNAKLARI DANIŞMANLIK AR ACILIK TEMİZLİK İŞ GÜVENLİK EKİPMANLARI VE SERVİS HİZMETLERİ TİCARET SANAYİ LTD.ŞTİ işyerinin mesai saatleri nasıl?


GÜLSE OTOMOTİV ÜRETİM DESTEK İNSAN KAYNAKLARI DANIŞMANLIK AR ACILIK TEMİZLİK İŞ GÜVENLİK EKİPMANLARI VE SERVİS HİZMETLERİ TİCARET SANAYİ LTD.ŞTİ işyerinde hafta sonu çalışması var mı yoksa hafta sonu tatil mi?


GÜLSE OTOMOTİV ÜRETİM DESTEK İNSAN KAYNAKLARI DANIŞMANLIK AR ACILIK TEMİZLİK İŞ GÜVENLİK EKİPMANLARI VE SERVİS HİZMETLERİ TİCARET SANAYİ LTD.ŞTİ işyerinde Beden İşçisi (Genel) mesleğinin maaşı ne kadar?


GÜLSE OTOMOTİV ÜRETİM DESTEK İNSAN KAYNAKLARI DANIŞMANLIK AR ACILIK TEMİZLİK İŞ GÜVENLİK EKİPMANLARI VE SERVİS HİZMETLERİ TİCARET SANAYİ LTD.ŞTİ işyerinde part-time iş var mı?

İlan Kaynağı: www.iskur.gov.tr