Kategoriler
BURSA BURSA-NİLÜFER İŞ İLANLARI Normal Özel Temizlik Görevlisi

BURSA NİLÜFER Temizlik Görevlisi İş İlanı-(2021-12-10)

USC GAYRİMENKUL İNŞAAT GIDA TARIM HAYVANCILIK SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ işyerinde Temizlik Görevlisi mesleğinde 1 Personele ihtiyaç duyulmaktadır. İşyerinin bulunduğu İl-İlçe: BURSA / NİLÜFER Devamını Oku

USC GAYRİMENKUL İNŞAAT GIDA TARIM HAYVANCILIK SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ sgk ünvanlı işyerinde Temizlik Görevlisi mesleğinde 1 Personele ihtiyaç duyulmaktadır.

İşyerinin bulunduğu İl – İlçe: BURSA / NİLÜFER

İşyeri Adresi: 29 EKİM MAH.511.(370)SOK.NO:2/1. BURSA/NİLÜFER/TÜRKİYE

Son başvuru tarihi: 2021-12-10

Her ne kadar ilan son başvuru tarihi 2021-12-10 olsa da işveren bu tarihten önce personel alımını tamamlamış olabilir. Bu nedenden iş arayanlar iş görüşmelerine gitmeden önce 905324656170. iletişim bilgileri ile işyeri yetkilisi Nilüfer ERDEMER. Bey/Hanım ile görüşüp personel alımlarının devam edip etmediği bilgisini almaları gerekmektedir. Personel alımlarının devam ettiği bilgisi alındıktan sonra işveren ile yüz yüze iş görüşmesi gerçekleştirebilirsiniz.

Son zamanlarda “evde iş” , “evde paketleme işi” vb. adlar altında çoğunlukla dolandırıcılık amaçlı iş ilanları bulunmaktadır. USC GAYRİMENKUL İNŞAAT GIDA TARIM HAYVANCILIK SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ adlı işyeri “kaparo” adı altında para talep edip evde paketleme işi vaat etmemektedir.

Bu İlan İşkur BURSA ÇALIŞMA VE İŞ KURUMU İL MÜDÜRLÜĞÜ tarafından 2021-11-23 tarihinden yayınlanmıştır. İlana son başvuru tarihi 2021-12-10 olmakla birlikte işveren işçi alımını bu tarihten önce tamamlayabilir.

Meslek / Tecrübe Bilgisi Temizlik Görevlisi
İşyeri Adı USC GAYRİMENKUL İNŞAAT GIDA TARIM HAYVANCILIK SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ
İl BURSA
İlçe NİLÜFER
İhtiyaç Duyulan Personel Sayısı1
İstenilen Öğrenim Bilgisi Ortaöğretim (Lise ve Dengi) –
Cinsiyet Kadın
Kadınlar İçin İstenilen Yaş Aralığı30 – 45
Erkekler İçin İstenilen Yaş Aralığı
Sosyal Durum Normal
Çalışma Periyodu Daimi
İlan Veren Birim BURSA ÇALIŞMA VE İŞ KURUMU İL MÜDÜRLÜĞÜ
İlan Kayıt Tarihi 2021-11-23
Son Başvuru Tarihi 2021-12-10
Askerlik 
İşyeri Türü Özel
İşyeri Adresi 29 EKİM MAH.511.(370)SOK.NO:2/1. BURSA/NİLÜFER/TÜRKİYE
İrtibat Telefon905324656170.
İrtibat Kurulacak KişiNilüfer ERDEMER.
İletişim Bilgisi Olmayan İşyerleri İçinGoogle Araması İçin Tıkla
BURSA NİLÜFER Temizlik Görevlisi İş İlan Özeti

İşveren ile görüşmeye gitmeden önce bu işin kendi kriterlerinize uygun olup olmadığı konusunda ön bilgi sahibi olmak için aşağıdaki sorulara Nilüfer ERDEMER.905324656170. nolu telefondan cevap bulabilirsiniz.

USC GAYRİMENKUL İNŞAAT GIDA TARIM HAYVANCILIK SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ işyerinde vardiya var mı? İş kaç vardiyalı?


USC GAYRİMENKUL İNŞAAT GIDA TARIM HAYVANCILIK SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ işyerinin servisi var mı? NİLÜFER ilçesinin hangi mahallelerine servisi var?


USC GAYRİMENKUL İNŞAAT GIDA TARIM HAYVANCILIK SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ işyerinin mesai saatleri nasıl?


USC GAYRİMENKUL İNŞAAT GIDA TARIM HAYVANCILIK SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ işyerinde hafta sonu çalışması var mı yoksa hafta sonu tatil mi?


USC GAYRİMENKUL İNŞAAT GIDA TARIM HAYVANCILIK SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ işyerinde Temizlik Görevlisi mesleğinin maaşı ne kadar?


USC GAYRİMENKUL İNŞAAT GIDA TARIM HAYVANCILIK SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ işyerinde part-time iş var mı?

İlan Kaynağı: www.iskur.gov.tr