Kategoriler
Beden İşçisi (Genel) BURSA BURSA-OSMANGAZİ İŞ İLANLARI Engelli Özel

BURSA OSMANGAZİ Beden İşçisi (Genel) İş İlanı-(2021-12-22)

AYDIN AKINBAY TEKS. ÖZEL EĞT. KUR. YAY. İNŞ. BİLG. İLERİ TE KN. SAN. VE TİC. A.Ş. işyerinde Beden İşçisi (Genel) mesleğinde 2 Personele ihtiyaç duyulmaktadır. İşyerinin bulunduğu İl-İlçe: BURSA / OSMANGAZİ Devamını Oku

AYDIN AKINBAY TEKS. ÖZEL EĞT. KUR. YAY. İNŞ. BİLG. İLERİ TE KN. SAN. VE TİC. A.Ş. sgk ünvanlı işyerinde Beden İşçisi (Genel) mesleğinde 2 Personele ihtiyaç duyulmaktadır.

İşyerinin bulunduğu İl – İlçe: BURSA / OSMANGAZİ

İşyeri Adresi: DOSAB FESLEĞEN SOKAK NO:6/2 . PK: 16250. BURSA/OSMANGAZİ/TÜRKİYE

Son başvuru tarihi: 2021-12-22

Her ne kadar ilan son başvuru tarihi 2021-12-22 olsa da işveren bu tarihten önce personel alımını tamamlamış olabilir. Bu nedenden iş arayanlar iş görüşmelerine gitmeden önce 902242610719. iletişim bilgileri ile işyeri yetkilisi GÜNİZ HANIM. Bey/Hanım ile görüşüp personel alımlarının devam edip etmediği bilgisini almaları gerekmektedir. Personel alımlarının devam ettiği bilgisi alındıktan sonra işveren ile yüz yüze iş görüşmesi gerçekleştirebilirsiniz.

Son zamanlarda “evde iş” , “evde paketleme işi” vb. adlar altında çoğunlukla dolandırıcılık amaçlı iş ilanları bulunmaktadır. AYDIN AKINBAY TEKS. ÖZEL EĞT. KUR. YAY. İNŞ. BİLG. İLERİ TE KN. SAN. VE TİC. A.Ş. adlı işyeri “kaparo” adı altında para talep edip evde paketleme işi vaat etmemektedir.

Bu İlan İşkur BURSA ÇALIŞMA VE İŞ KURUMU İL MÜDÜRLÜĞÜ tarafından 2021-11-23 tarihinden yayınlanmıştır. İlana son başvuru tarihi 2021-12-22 olmakla birlikte işveren işçi alımını bu tarihten önce tamamlayabilir.

Meslek / Tecrübe Bilgisi Beden İşçisi (Genel)
İşyeri Adı AYDIN AKINBAY TEKS. ÖZEL EĞT. KUR. YAY. İNŞ. BİLG. İLERİ TE KN. SAN. VE TİC. A.Ş.
İl BURSA
İlçe OSMANGAZİ
İhtiyaç Duyulan Personel Sayısı2
İstenilen Öğrenim Bilgisi İlkokul –
Cinsiyet Cinsiyet Farketmez
Kadınlar İçin İstenilen Yaş Aralığı
Erkekler İçin İstenilen Yaş Aralığı
Sosyal Durum Engelli
Çalışma Periyodu Daimi
İlan Veren Birim BURSA ÇALIŞMA VE İŞ KURUMU İL MÜDÜRLÜĞÜ
İlan Kayıt Tarihi 2021-11-23
Son Başvuru Tarihi 2021-12-22
Askerlik 
İşyeri Türü Özel
İşyeri Adresi DOSAB FESLEĞEN SOKAK NO:6/2 . PK: 16250. BURSA/OSMANGAZİ/TÜRKİYE
İrtibat Telefon902242610719.
İrtibat Kurulacak KişiGÜNİZ HANIM.
İletişim Bilgisi Olmayan İşyerleri İçinGoogle Araması İçin Tıkla
BURSA OSMANGAZİ Beden İşçisi (Genel) İş İlan Özeti

İşveren ile görüşmeye gitmeden önce bu işin kendi kriterlerinize uygun olup olmadığı konusunda ön bilgi sahibi olmak için aşağıdaki sorulara GÜNİZ HANIM.902242610719. nolu telefondan cevap bulabilirsiniz.

AYDIN AKINBAY TEKS. ÖZEL EĞT. KUR. YAY. İNŞ. BİLG. İLERİ TE KN. SAN. VE TİC. A.Ş. işyerinde vardiya var mı? İş kaç vardiyalı?


AYDIN AKINBAY TEKS. ÖZEL EĞT. KUR. YAY. İNŞ. BİLG. İLERİ TE KN. SAN. VE TİC. A.Ş. işyerinin servisi var mı? OSMANGAZİ ilçesinin hangi mahallelerine servisi var?


AYDIN AKINBAY TEKS. ÖZEL EĞT. KUR. YAY. İNŞ. BİLG. İLERİ TE KN. SAN. VE TİC. A.Ş. işyerinin mesai saatleri nasıl?


AYDIN AKINBAY TEKS. ÖZEL EĞT. KUR. YAY. İNŞ. BİLG. İLERİ TE KN. SAN. VE TİC. A.Ş. işyerinde hafta sonu çalışması var mı yoksa hafta sonu tatil mi?


AYDIN AKINBAY TEKS. ÖZEL EĞT. KUR. YAY. İNŞ. BİLG. İLERİ TE KN. SAN. VE TİC. A.Ş. işyerinde Beden İşçisi (Genel) mesleğinin maaşı ne kadar?


AYDIN AKINBAY TEKS. ÖZEL EĞT. KUR. YAY. İNŞ. BİLG. İLERİ TE KN. SAN. VE TİC. A.Ş. işyerinde part-time iş var mı?

İlan Kaynağı: www.iskur.gov.tr