Kategoriler
ÇANAKKALE ÇANAKKALE-ÇANAKKALE MERKEZ İŞ İLANLARI E-Ticaret Meslek Elemanı Normal Özel

ÇANAKKALE ÇANAKKALE MERKEZ E-Ticaret Meslek Elemanı İş İlanı-(2021-12-22)

SAVALA AVMALZEMELERİ TURİZM GIDA İNŞAAT OTOMOTİV GÜVENLİK S İSTEMLERİ KUYUMCULUK SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ sgk ünvanlı işyerinde E-Ticaret Meslek Elemanı mesleğinde 1 Personele ihtiyaç duyulmaktadır.

İşyerinin bulunduğu İl – İlçe: ÇANAKKALE / ÇANAKKALE MERKEZ

İşyeri Adresi: KEMLAPAŞ MH. YALI CD. NO:41/A. ÇANAKKALE/ÇANAKKALE MERKEZ/TÜRKİYE

Son başvuru tarihi: 2021-12-22

Her ne kadar ilan son başvuru tarihi 2021-12-22 olsa da işveren bu tarihten önce personel alımını tamamlamış olabilir. Bu nedenden iş arayanlar iş görüşmelerine gitmeden önce 905531876968. iletişim bilgileri ile işyeri yetkilisi Sercan KAYA. Bey/Hanım ile görüşüp personel alımlarının devam edip etmediği bilgisini almaları gerekmektedir. Personel alımlarının devam ettiği bilgisi alındıktan sonra işveren ile yüz yüze iş görüşmesi gerçekleştirebilirsiniz.

Son zamanlarda “evde iş” , “evde paketleme işi” vb. adlar altında çoğunlukla dolandırıcılık amaçlı iş ilanları bulunmaktadır. SAVALA AVMALZEMELERİ TURİZM GIDA İNŞAAT OTOMOTİV GÜVENLİK S İSTEMLERİ KUYUMCULUK SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ adlı işyeri “kaparo” adı altında para talep edip evde paketleme işi vaat etmemektedir.

Bu İlan İşkur ÇANAKKALE ÇALIŞMA VE İŞ KURUMU İL MÜDÜRLÜĞÜ tarafından 2021-11-23 tarihinden yayınlanmıştır. İlana son başvuru tarihi 2021-12-22 olmakla birlikte işveren işçi alımını bu tarihten önce tamamlayabilir.

Meslek / Tecrübe Bilgisi E-Ticaret Meslek Elemanı
İşyeri Adı SAVALA AVMALZEMELERİ TURİZM GIDA İNŞAAT OTOMOTİV GÜVENLİK S İSTEMLERİ KUYUMCULUK SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ
İl ÇANAKKALE
İlçe ÇANAKKALE MERKEZ
İhtiyaç Duyulan Personel Sayısı1
İstenilen Öğrenim Bilgisi İlköğretim –
Cinsiyet Cinsiyet Farketmez
Kadınlar İçin İstenilen Yaş Aralığı23 – 35
Erkekler İçin İstenilen Yaş Aralığı23 – 35
Sosyal Durum Normal
Çalışma Periyodu Daimi
İlan Veren Birim ÇANAKKALE ÇALIŞMA VE İŞ KURUMU İL MÜDÜRLÜĞÜ
İlan Kayıt Tarihi 2021-11-23
Son Başvuru Tarihi 2021-12-22
Askerlik 
İşyeri Türü Özel
İşyeri Adresi KEMLAPAŞ MH. YALI CD. NO:41/A. ÇANAKKALE/ÇANAKKALE MERKEZ/TÜRKİYE
İrtibat Telefon905531876968.
İrtibat Kurulacak KişiSercan KAYA.
İletişim Bilgisi Olmayan İşyerleri İçinGoogle Araması İçin Tıkla
ÇANAKKALE ÇANAKKALE MERKEZ E-Ticaret Meslek Elemanı İş İlan Özeti

İşveren ile görüşmeye gitmeden önce bu işin kendi kriterlerinize uygun olup olmadığı konusunda ön bilgi sahibi olmak için aşağıdaki sorulara Sercan KAYA.905531876968. nolu telefondan cevap bulabilirsiniz.

SAVALA AVMALZEMELERİ TURİZM GIDA İNŞAAT OTOMOTİV GÜVENLİK S İSTEMLERİ KUYUMCULUK SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ işyerinde vardiya var mı? İş kaç vardiyalı?


SAVALA AVMALZEMELERİ TURİZM GIDA İNŞAAT OTOMOTİV GÜVENLİK S İSTEMLERİ KUYUMCULUK SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ işyerinin servisi var mı? ÇANAKKALE MERKEZ ilçesinin hangi mahallelerine servisi var?


SAVALA AVMALZEMELERİ TURİZM GIDA İNŞAAT OTOMOTİV GÜVENLİK S İSTEMLERİ KUYUMCULUK SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ işyerinin mesai saatleri nasıl?


SAVALA AVMALZEMELERİ TURİZM GIDA İNŞAAT OTOMOTİV GÜVENLİK S İSTEMLERİ KUYUMCULUK SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ işyerinde hafta sonu çalışması var mı yoksa hafta sonu tatil mi?


SAVALA AVMALZEMELERİ TURİZM GIDA İNŞAAT OTOMOTİV GÜVENLİK S İSTEMLERİ KUYUMCULUK SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ işyerinde E-Ticaret Meslek Elemanı mesleğinin maaşı ne kadar?


SAVALA AVMALZEMELERİ TURİZM GIDA İNŞAAT OTOMOTİV GÜVENLİK S İSTEMLERİ KUYUMCULUK SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ işyerinde part-time iş var mı?

İlan Kaynağı: www.iskur.gov.tr