Kategoriler
Beden İşçisi (Genel) BEYLİKDÜZÜ-Beden İşçisi (Genel) Engelli İSTANBUL İSTANBUL-BEYLİKDÜZÜ İŞ İLANLARI Özel

İSTANBUL-BEYLİKDÜZÜ-Beden İşçisi (Genel) İş İlanı-(2022-02-12)

İSTANBUL BEYLİKDÜZÜ ilçesindeki diğer Beden İşçisi (Genel) ilanları için TIKLAYINIZ.

ÇETİN SOSYAL HİZMETLER TAŞIMACILIK TEKSTİL METAL CAM ELEKTRİ K PLASTİK GIDA VE MUHTELİF GEREÇLER SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ sgk ünvanlı işyerinde Beden İşçisi (Genel) mesleğinde 14 Personele ihtiyaç duyulmaktadır. 

ÇETİN SOSYAL HİZMETLER TAŞIMACILIK TEKSTİL METAL CAM ELEKTRİ K PLASTİK GIDA VE MUHTELİF GEREÇLER SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ ünvanlı işyerindeki diğer ilanları için TIKLAYINIZ.

İlan Kayıt Tarihi : 2022-01-14

Son Başvuru Tarihi : 2022-02-12

İl : İSTANBUL

İlçe : BEYLİKDÜZÜ

Cinsiyet : Cinsiyet Farketmez

Kadınlar İçin İstenilen Yaş Aralığı : 18 – 40

Erkekler İçin İstenilen Yaş Aralığı : 18 – 40

İstenilen Öğrenim Bilgisi : İlkokul –

Sosyal Durum : Engelli

Askerlik Durumu : –

ÇETİN SOSYAL HİZMETLER TAŞIMACILIK TEKSTİL METAL CAM ELEKTRİ K PLASTİK GIDA VE MUHTELİF GEREÇLER SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ Adresi : ADNAN KAHVECİ MAH. YAVUZ SULTAN SELİM BULVARI PERLAVİSTA REZİDANSE A BLOK KAT:9 D:81 BEYLİKDÜZÜ İSTANBUL BEYLİKDÜZÜ İSTANBUL. PK: 34400. İSTANBUL/BEYLİKDÜZÜ/TÜRKİYE >><<

İrtibat Kurulacak Kişi : Seda Selen Elibol.

ÇETİN SOSYAL HİZMETLER TAŞIMACILIK TEKSTİL METAL CAM ELEKTRİ K PLASTİK GIDA VE MUHTELİF GEREÇLER SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ Telefonu : 905497958566.

Beden İşçisi (Genel) nedir, ne iş yapar, nasıl olunur, görev ve sorumlulukları nelerdir gibi soruların cevabını bulabileceğiniz yazımız için TIKLAYINIZ.

Her ne kadar ilan son başvuru tarihi 2022-02-12 olsa da işveren bu tarihten önce personel alımını tamamlamış olabilir. Bu nedenden iş arayanlar iş görüşmelerine gitmeden önce 905497958566. iletişim bilgileri ile işyeri yetkilisi Seda Selen Elibol. Bey/Hanım ile görüşüp personel alımlarının devam edip etmediği bilgisini almaları gerekmektedir. Personel alımlarının devam ettiği bilgisi alındıktan sonra işveren ile yüz yüze iş görüşmesi gerçekleştirebilirsiniz.

İlan Kaynağı: www.iskur.gov.tr

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir