Kategoriler
Ahşap Mobilya İmalat Ustası ÇORUM ÇORUM-ÇORUM MERKEZ İŞ İLANLARI Normal Özel

ÇORUM ÇORUM MERKEZ Ahşap Mobilya İmalat Ustası İş İlanı-(2021-12-22)

YENİ YAŞAM DANIŞMANLIK İNŞAAT TAAHHÜT HAYVANCILIK GIDA OTOMOTİV İTHALAT VE İHRACAT SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ işyerinde Ahşap Mobilya İmalat Ustası mesleğinde 1 Personele ihtiyaç duyulmaktadır. İşyerinin bulunduğu İl-İlçe: ÇORUM / ÇORUM MERKEZ Devamını Oku

YENİ YAŞAM DANIŞMANLIK İNŞAAT TAAHHÜT HAYVANCILIK GIDA OTOMOTİV İTHALAT VE İHRACAT SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ sgk ünvanlı işyerinde Ahşap Mobilya İmalat Ustası mesleğinde 1 Personele ihtiyaç duyulmaktadır.

İşyerinin bulunduğu İl – İlçe: ÇORUM / ÇORUM MERKEZ

İşyeri Adresi: MİMAR SİNAN MAH. KÜÇÜK SANAYİ SİTESİ 19.SOKAK ÇORUM MERKEZ. ÇORUM/ÇORUM MERKEZ/TÜRKİYE

Son başvuru tarihi: 2021-12-22

Her ne kadar ilan son başvuru tarihi 2021-12-22 olsa da işveren bu tarihten önce personel alımını tamamlamış olabilir. Bu nedenden iş arayanlar iş görüşmelerine gitmeden önce 905423185200. iletişim bilgileri ile işyeri yetkilisi YASİR GÜLEK. Bey/Hanım ile görüşüp personel alımlarının devam edip etmediği bilgisini almaları gerekmektedir. Personel alımlarının devam ettiği bilgisi alındıktan sonra işveren ile yüz yüze iş görüşmesi gerçekleştirebilirsiniz.

Son zamanlarda “evde iş” , “evde paketleme işi” vb. adlar altında çoğunlukla dolandırıcılık amaçlı iş ilanları bulunmaktadır. YENİ YAŞAM DANIŞMANLIK İNŞAAT TAAHHÜT HAYVANCILIK GIDA OTOMOTİV İTHALAT VE İHRACAT SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ adlı işyeri “kaparo” adı altında para talep edip evde paketleme işi vaat etmemektedir.

Bu İlan İşkur ÇORUM ÇALIŞMA VE İŞ KURUMU İL MÜDÜRLÜĞÜ tarafından 2021-11-23 tarihinden yayınlanmıştır. İlana son başvuru tarihi 2021-12-22 olmakla birlikte işveren işçi alımını bu tarihten önce tamamlayabilir.

Meslek / Tecrübe Bilgisi Ahşap Mobilya İmalat Ustası
İşyeri Adı YENİ YAŞAM DANIŞMANLIK İNŞAAT TAAHHÜT HAYVANCILIK GIDA OTOMOTİV İTHALAT VE İHRACAT SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ
İl ÇORUM
İlçe ÇORUM MERKEZ
İhtiyaç Duyulan Personel Sayısı1
İstenilen Öğrenim Bilgisi İlköğretim –
Cinsiyet Erkek
Kadınlar İçin İstenilen Yaş Aralığı
Erkekler İçin İstenilen Yaş Aralığı20 –
Sosyal Durum Normal
Çalışma Periyodu Daimi
İlan Veren Birim ÇORUM ÇALIŞMA VE İŞ KURUMU İL MÜDÜRLÜĞÜ
İlan Kayıt Tarihi 2021-11-23
Son Başvuru Tarihi 2021-12-22
Askerlik 
İşyeri Türü Özel
İşyeri Adresi MİMAR SİNAN MAH. KÜÇÜK SANAYİ SİTESİ 19.SOKAK ÇORUM MERKEZ. ÇORUM/ÇORUM MERKEZ/TÜRKİYE
İrtibat Telefon905423185200.
İrtibat Kurulacak KişiYASİR GÜLEK.
İletişim Bilgisi Olmayan İşyerleri İçinGoogle Araması İçin Tıkla
ÇORUM ÇORUM MERKEZ Ahşap Mobilya İmalat Ustası İş İlan Özeti

İşveren ile görüşmeye gitmeden önce bu işin kendi kriterlerinize uygun olup olmadığı konusunda ön bilgi sahibi olmak için aşağıdaki sorulara YASİR GÜLEK.905423185200. nolu telefondan cevap bulabilirsiniz.

YENİ YAŞAM DANIŞMANLIK İNŞAAT TAAHHÜT HAYVANCILIK GIDA OTOMOTİV İTHALAT VE İHRACAT SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ işyerinde vardiya var mı? İş kaç vardiyalı?


YENİ YAŞAM DANIŞMANLIK İNŞAAT TAAHHÜT HAYVANCILIK GIDA OTOMOTİV İTHALAT VE İHRACAT SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ işyerinin servisi var mı? ÇORUM MERKEZ ilçesinin hangi mahallelerine servisi var?


YENİ YAŞAM DANIŞMANLIK İNŞAAT TAAHHÜT HAYVANCILIK GIDA OTOMOTİV İTHALAT VE İHRACAT SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ işyerinin mesai saatleri nasıl?


YENİ YAŞAM DANIŞMANLIK İNŞAAT TAAHHÜT HAYVANCILIK GIDA OTOMOTİV İTHALAT VE İHRACAT SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ işyerinde hafta sonu çalışması var mı yoksa hafta sonu tatil mi?


YENİ YAŞAM DANIŞMANLIK İNŞAAT TAAHHÜT HAYVANCILIK GIDA OTOMOTİV İTHALAT VE İHRACAT SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ işyerinde Ahşap Mobilya İmalat Ustası mesleğinin maaşı ne kadar?


YENİ YAŞAM DANIŞMANLIK İNŞAAT TAAHHÜT HAYVANCILIK GIDA OTOMOTİV İTHALAT VE İHRACAT SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ işyerinde part-time iş var mı?

İlan Kaynağı: www.iskur.gov.tr