Kategoriler
DENİZLİ DENİZLİ-PAMUKKALE İŞ İLANLARI Normal Özel Temizlik Görevlisi

DENİZLİ PAMUKKALE Temizlik Görevlisi İş İlanı-(2021-12-22)

DENİZLİ Bİ RLER ÖZEL EĞİTİM ÖĞRETİM BİLİŞİM BASIM YAYIN HİZME TLERİ SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ sgk ünvanlı işyerinde Temizlik Görevlisi mesleğinde 1 Personele ihtiyaç duyulmaktadır.

İşyerinin bulunduğu İl – İlçe: DENİZLİ / PAMUKKALE

İşyeri Adresi: MEHMETÇİK MAH. 2576 SOK. NO:8/A. DENİZLİ/PAMUKKALE/TÜRKİYE

Son başvuru tarihi: 2021-12-22

Her ne kadar ilan son başvuru tarihi 2021-12-22 olsa da işveren bu tarihten önce personel alımını tamamlamış olabilir. Bu nedenden iş arayanlar iş görüşmelerine gitmeden önce 902582645453. iletişim bilgileri ile işyeri yetkilisi fatma önder. Bey/Hanım ile görüşüp personel alımlarının devam edip etmediği bilgisini almaları gerekmektedir. Personel alımlarının devam ettiği bilgisi alındıktan sonra işveren ile yüz yüze iş görüşmesi gerçekleştirebilirsiniz.

Son zamanlarda “evde iş” , “evde paketleme işi” vb. adlar altında çoğunlukla dolandırıcılık amaçlı iş ilanları bulunmaktadır. DENİZLİ Bİ RLER ÖZEL EĞİTİM ÖĞRETİM BİLİŞİM BASIM YAYIN HİZME TLERİ SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ adlı işyeri “kaparo” adı altında para talep edip evde paketleme işi vaat etmemektedir.

Bu İlan İşkur DENİZLİ ÇALIŞMA VE İŞ KURUMU İL MÜDÜRLÜĞÜ tarafından 2021-11-23 tarihinden yayınlanmıştır. İlana son başvuru tarihi 2021-12-22 olmakla birlikte işveren işçi alımını bu tarihten önce tamamlayabilir.

Meslek / Tecrübe Bilgisi Temizlik Görevlisi
İşyeri Adı DENİZLİ Bİ RLER ÖZEL EĞİTİM ÖĞRETİM BİLİŞİM BASIM YAYIN HİZME TLERİ SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ
İl DENİZLİ
İlçe PAMUKKALE
İhtiyaç Duyulan Personel Sayısı1
İstenilen Öğrenim Bilgisi Ortaöğretim (Lise ve Dengi) –
Cinsiyet Kadın
Kadınlar İçin İstenilen Yaş Aralığı– 40
Erkekler İçin İstenilen Yaş Aralığı
Sosyal Durum Normal
Çalışma Periyodu Daimi
İlan Veren Birim DENİZLİ ÇALIŞMA VE İŞ KURUMU İL MÜDÜRLÜĞÜ
İlan Kayıt Tarihi 2021-11-23
Son Başvuru Tarihi 2021-12-22
Askerlik 
İşyeri Türü Özel
İşyeri Adresi MEHMETÇİK MAH. 2576 SOK. NO:8/A. DENİZLİ/PAMUKKALE/TÜRKİYE
İrtibat Telefon902582645453.
İrtibat Kurulacak Kişifatma önder.
İletişim Bilgisi Olmayan İşyerleri İçinGoogle Araması İçin Tıkla
DENİZLİ PAMUKKALE Temizlik Görevlisi İş İlan Özeti

İşveren ile görüşmeye gitmeden önce bu işin kendi kriterlerinize uygun olup olmadığı konusunda ön bilgi sahibi olmak için aşağıdaki sorulara fatma önder.902582645453. nolu telefondan cevap bulabilirsiniz.

DENİZLİ Bİ RLER ÖZEL EĞİTİM ÖĞRETİM BİLİŞİM BASIM YAYIN HİZME TLERİ SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ işyerinde vardiya var mı? İş kaç vardiyalı?


DENİZLİ Bİ RLER ÖZEL EĞİTİM ÖĞRETİM BİLİŞİM BASIM YAYIN HİZME TLERİ SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ işyerinin servisi var mı? PAMUKKALE ilçesinin hangi mahallelerine servisi var?


DENİZLİ Bİ RLER ÖZEL EĞİTİM ÖĞRETİM BİLİŞİM BASIM YAYIN HİZME TLERİ SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ işyerinin mesai saatleri nasıl?


DENİZLİ Bİ RLER ÖZEL EĞİTİM ÖĞRETİM BİLİŞİM BASIM YAYIN HİZME TLERİ SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ işyerinde hafta sonu çalışması var mı yoksa hafta sonu tatil mi?


DENİZLİ Bİ RLER ÖZEL EĞİTİM ÖĞRETİM BİLİŞİM BASIM YAYIN HİZME TLERİ SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ işyerinde Temizlik Görevlisi mesleğinin maaşı ne kadar?


DENİZLİ Bİ RLER ÖZEL EĞİTİM ÖĞRETİM BİLİŞİM BASIM YAYIN HİZME TLERİ SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ işyerinde part-time iş var mı?

İlan Kaynağı: www.iskur.gov.tr