Kategoriler
Gıda Mühendisi MANİSA Normal Özel YUNUSEMRE YUNUSEMRE-Gıda Mühendisi

MANİSA-YUNUSEMRE-Gıda Mühendisi İş İlanı-(2022-02-11)

MANİSA YUNUSEMRE ilçesindeki diğer Gıda Mühendisi ilanları için TIKLAYINIZ.

DOĞAN SRT SOSYAL HİZMETLER TEMİZLİK HİZMETLERİ VE ÜRÜNLERİ GIDA MADDELERİ YEMEK TAAHHÜT SANAYİ VE Tİ sgk ünvanlı işyerinde Gıda Mühendisi mesleğinde 1 Personele ihtiyaç duyulmaktadır. 

DOĞAN SRT SOSYAL HİZMETLER TEMİZLİK HİZMETLERİ VE ÜRÜNLERİ GIDA MADDELERİ YEMEK TAAHHÜT SANAYİ VE Tİ ünvanlı işyerindeki diğer ilanları için TIKLAYINIZ.

İlan Kayıt Tarihi : 2022-01-13

Son Başvuru Tarihi : 2022-02-11

İl : MANİSA

İlçe : YUNUSEMRE

Cinsiyet : Cinsiyet Farketmez

Kadınlar İçin İstenilen Yaş Aralığı : 20 – 50

Erkekler İçin İstenilen Yaş Aralığı : 20 – 50

İstenilen Öğrenim Bilgisi : Lisans –

Sosyal Durum : Normal

Askerlik Durumu : –

DOĞAN SRT SOSYAL HİZMETLER TEMİZLİK HİZMETLERİ VE ÜRÜNLERİ GIDA MADDELERİ YEMEK TAAHHÜT SANAYİ VE Tİ Adresi : CELAL BAYAR ÜNİVERSİTESİ YERLEŞKESİ. MANİSA/YUNUSEMRE/TÜRKİYE >><<

İrtibat Kurulacak Kişi : HALİL KOÇ.

DOĞAN SRT SOSYAL HİZMETLER TEMİZLİK HİZMETLERİ VE ÜRÜNLERİ GIDA MADDELERİ YEMEK TAAHHÜT SANAYİ VE Tİ Telefonu : 905309779414.

Gıda Mühendisi nedir, ne iş yapar, nasıl olunur, görev ve sorumlulukları nelerdir gibi soruların cevabını bulabileceğiniz yazımız için TIKLAYINIZ.

Her ne kadar ilan son başvuru tarihi 2022-02-11 olsa da işveren bu tarihten önce personel alımını tamamlamış olabilir. Bu nedenden iş arayanlar iş görüşmelerine gitmeden önce 905309779414. iletişim bilgileri ile işyeri yetkilisi HALİL KOÇ. Bey/Hanım ile görüşüp personel alımlarının devam edip etmediği bilgisini almaları gerekmektedir. Personel alımlarının devam ettiği bilgisi alındıktan sonra işveren ile yüz yüze iş görüşmesi gerçekleştirebilirsiniz.

İlan Kaynağı: www.iskur.gov.tr

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir