Kategoriler
Boyama Makinesi Operatörü-Tekstil DULKADİROĞLU-Boyama Makinesi Operatörü-Tekstil KAHRAMANMARAŞ KAHRAMANMARAŞ-DULKADİROĞLU İŞ İLANLARI Normal Özel

KAHRAMANMARAŞ-DULKADİROĞLU-Boyama Makinesi Operatörü-Tekstil İş İlanı-(2022-02-11)

KAHRAMANMARAŞ DULKADİROĞLU ilçesindeki diğer Boyama Makinesi Operatörü-Tekstil ilanları için TIKLAYINIZ.

DOKUBOY DOKUMACILAR TEKSTİL MADENCİLİK SANAYİ VE TİCARET ANONİM ŞİRKETİ sgk ünvanlı işyerinde Boyama Makinesi Operatörü-Tekstil mesleğinde 5 Personele ihtiyaç duyulmaktadır. 

DOKUBOY DOKUMACILAR TEKSTİL MADENCİLİK SANAYİ VE TİCARET ANONİM ŞİRKETİ ünvanlı işyerindeki diğer ilanları için TIKLAYINIZ.

İlan Kayıt Tarihi : 2022-01-13

Son Başvuru Tarihi : 2022-02-11

İl : KAHRAMANMARAŞ

İlçe : DULKADİROĞLU

Cinsiyet : Erkek

Kadınlar İçin İstenilen Yaş Aralığı :

Erkekler İçin İstenilen Yaş Aralığı : 21 – 45

İstenilen Öğrenim Bilgisi : İlköğretim –

Sosyal Durum : Normal

Askerlik Durumu : –

DOKUBOY DOKUMACILAR TEKSTİL MADENCİLİK SANAYİ VE TİCARET ANONİM ŞİRKETİ Adresi : HAVAALANI YOLU ÜZERİ KARACASU MAH. /. PK: 22. KAHRAMANMARAŞ/DULKADİROĞLU/TÜRKİYE >><<

İrtibat Kurulacak Kişi : BİLAL GÜMÜŞOLUK.

DOKUBOY DOKUMACILAR TEKSTİL MADENCİLİK SANAYİ VE TİCARET ANONİM ŞİRKETİ Telefonu : 903442513242.

Boyama Makinesi Operatörü-Tekstil nedir, ne iş yapar, nasıl olunur, görev ve sorumlulukları nelerdir gibi soruların cevabını bulabileceğiniz yazımız için TIKLAYINIZ.

Her ne kadar ilan son başvuru tarihi 2022-02-11 olsa da işveren bu tarihten önce personel alımını tamamlamış olabilir. Bu nedenden iş arayanlar iş görüşmelerine gitmeden önce 903442513242. iletişim bilgileri ile işyeri yetkilisi BİLAL GÜMÜŞOLUK. Bey/Hanım ile görüşüp personel alımlarının devam edip etmediği bilgisini almaları gerekmektedir. Personel alımlarının devam ettiği bilgisi alındıktan sonra işveren ile yüz yüze iş görüşmesi gerçekleştirebilirsiniz.

İlan Kaynağı: www.iskur.gov.tr

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir