Kategoriler
ANKARA ANKARA-YENİMAHALLE İŞ İLANLARI Aşçı Normal Özel YENİMAHALLE-Aşçı

ANKARA-YENİMAHALLE-Aşçı İş İlanı-(2022-05-05)

ANKARA YENİMAHALLE ilçesindeki diğer Aşçı ilanları için TIKLAYINIZ.

DORE ENDÜSTRİYEL YEMEK HİZMETLERİ İNŞAAT DANIŞMANLIK SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ sgk ünvanlı işyerinde Aşçı mesleğinde 3 Personele ihtiyaç duyulmaktadır. 

DORE ENDÜSTRİYEL YEMEK HİZMETLERİ İNŞAAT DANIŞMANLIK SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ ünvanlı işyerindeki diğer ilanları için TIKLAYINIZ.

İlan Kayıt Tarihi : 2022-04-06

Son Başvuru Tarihi : 2022-05-05

İl : ANKARA

İlçe : YENİMAHALLE

Cinsiyet : Cinsiyet Farketmez

Kadınlar İçin İstenilen Yaş Aralığı :

Erkekler İçin İstenilen Yaş Aralığı :

İstenilen Öğrenim Bilgisi : Lise ve Dengi Okul

Sosyal Durum : Normal

Askerlik Durumu : –

DORE ENDÜSTRİYEL YEMEK HİZMETLERİ İNŞAAT DANIŞMANLIK SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ Adresi : CEVİZLİDERE MAH. GÖKKUŞAĞI CAD. 1254 SOK. NO:7/A BALGAT ÇANKAYA / ANKARA. ANKARA/YENİMAHALLE/TÜRKİYE >><<

İrtibat Kurulacak Kişi : EREN BEY.

DORE ENDÜSTRİYEL YEMEK HİZMETLERİ İNŞAAT DANIŞMANLIK SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ Telefonu : 905453816471.

Aşçı nedir, ne iş yapar, nasıl olunur, görev ve sorumlulukları nelerdir gibi soruların cevabını bulabileceğiniz yazımız için TIKLAYINIZ.

Her ne kadar ilan son başvuru tarihi 2022-05-05 olsa da işveren bu tarihten önce personel alımını tamamlamış olabilir. Bu nedenden iş arayanlar iş görüşmelerine gitmeden önce 905453816471. iletişim bilgileri ile işyeri yetkilisi EREN BEY. Bey/Hanım ile görüşüp personel alımlarının devam edip etmediği bilgisini almaları gerekmektedir. Personel alımlarının devam ettiği bilgisi alındıktan sonra işveren ile yüz yüze iş görüşmesi gerçekleştirebilirsiniz.

İlan Kaynağı: www.iskur.gov.tr