Kategoriler
BURSA BURSA-OSMANGAZİ İŞ İLANLARI Normal OSMANGAZİ-Şoför-Yük Taşıma Özel Şoför-Yük Taşıma

BURSA-OSMANGAZİ-Şoför-Yük Taşıma İş İlanı-(2022-02-12)

BURSA OSMANGAZİ ilçesindeki diğer Şoför-Yük Taşıma ilanları için TIKLAYINIZ.

DUBLEKS OTO CAM SANAYİ NAKLİYAT İNŞAAT ORMAN ÜRÜNLERİ TEKSTİ L OTO YEDEK PARÇA GIDA TİCARET ANONİM ŞİRKETİ sgk ünvanlı işyerinde Şoför-Yük Taşıma mesleğinde 1 Personele ihtiyaç duyulmaktadır. 

DUBLEKS OTO CAM SANAYİ NAKLİYAT İNŞAAT ORMAN ÜRÜNLERİ TEKSTİ L OTO YEDEK PARÇA GIDA TİCARET ANONİM ŞİRKETİ ünvanlı işyerindeki diğer ilanları için TIKLAYINIZ.

İlan Kayıt Tarihi : 2022-01-14

Son Başvuru Tarihi : 2022-02-12

İl : BURSA

İlçe : OSMANGAZİ

Cinsiyet : Cinsiyet Farketmez

Kadınlar İçin İstenilen Yaş Aralığı :

Erkekler İçin İstenilen Yaş Aralığı :

İstenilen Öğrenim Bilgisi : İlkokul –

Sosyal Durum : Normal

Askerlik Durumu : Askerliğini Fiilen Yapmış veya Muaf

DUBLEKS OTO CAM SANAYİ NAKLİYAT İNŞAAT ORMAN ÜRÜNLERİ TEKSTİ L OTO YEDEK PARÇA GIDA TİCARET ANONİM ŞİRKETİ Adresi : BAĞLARBAŞI MAH KUTLUKBEY CAD NO 17. PK: 16000. BURSA/OSMANGAZİ/TÜRKİYE >><<

İrtibat Kurulacak Kişi : Giray Bayrak.

DUBLEKS OTO CAM SANAYİ NAKLİYAT İNŞAAT ORMAN ÜRÜNLERİ TEKSTİ L OTO YEDEK PARÇA GIDA TİCARET ANONİM ŞİRKETİ Telefonu : 902242491142.

Şoför-Yük Taşıma nedir, ne iş yapar, nasıl olunur, görev ve sorumlulukları nelerdir gibi soruların cevabını bulabileceğiniz yazımız için TIKLAYINIZ.

Her ne kadar ilan son başvuru tarihi 2022-02-12 olsa da işveren bu tarihten önce personel alımını tamamlamış olabilir. Bu nedenden iş arayanlar iş görüşmelerine gitmeden önce 902242491142. iletişim bilgileri ile işyeri yetkilisi Giray Bayrak. Bey/Hanım ile görüşüp personel alımlarının devam edip etmediği bilgisini almaları gerekmektedir. Personel alımlarının devam ettiği bilgisi alındıktan sonra işveren ile yüz yüze iş görüşmesi gerçekleştirebilirsiniz.

İlan Kaynağı: www.iskur.gov.tr

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir