Kategoriler
EDİRNE EDİRNE MERKEZ-Ön Muhasebeci EDİRNE-EDİRNE MERKEZ İŞ İLANLARI Normal Ön Muhasebeci Özel

EDİRNE-EDİRNE MERKEZ-Ön Muhasebeci İş İlanı-(2022-02-11)

EDİRNE EDİRNE MERKEZ ilçesindeki diğer Ön Muhasebeci ilanları için TIKLAYINIZ.

EDİRNE AKARYAKIT ÜRÜNLERİ VE PETROL HAYVANCILIK İNŞAAT MADENCİLİK SANAYİ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ sgk ünvanlı işyerinde Ön Muhasebeci mesleğinde 1 Personele ihtiyaç duyulmaktadır. 

EDİRNE AKARYAKIT ÜRÜNLERİ VE PETROL HAYVANCILIK İNŞAAT MADENCİLİK SANAYİ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ ünvanlı işyerindeki diğer ilanları için TIKLAYINIZ.

İlan Kayıt Tarihi : 2022-01-13

Son Başvuru Tarihi : 2022-02-11

İl : EDİRNE

İlçe : EDİRNE MERKEZ

Cinsiyet : Kadın

Kadınlar İçin İstenilen Yaş Aralığı : 21 – 41

Erkekler İçin İstenilen Yaş Aralığı :

İstenilen Öğrenim Bilgisi : Önlisans –

Sosyal Durum : Normal

Askerlik Durumu : –

EDİRNE AKARYAKIT ÜRÜNLERİ VE PETROL HAYVANCILIK İNŞAAT MADENCİLİK SANAYİ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ Adresi : E-5 KARAYOLU ÜZERİ TIP FAKÜLTESİ KARŞISI EDİRNE. PK: 22100. EDİRNE/EDİRNE MERKEZ/TÜRKİYE >><<

İrtibat Kurulacak Kişi : İLKNUR TEPELİ.

EDİRNE AKARYAKIT ÜRÜNLERİ VE PETROL HAYVANCILIK İNŞAAT MADENCİLİK SANAYİ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ Telefonu : 905398765663.

Ön Muhasebeci nedir, ne iş yapar, nasıl olunur, görev ve sorumlulukları nelerdir gibi soruların cevabını bulabileceğiniz yazımız için TIKLAYINIZ.

Her ne kadar ilan son başvuru tarihi 2022-02-11 olsa da işveren bu tarihten önce personel alımını tamamlamış olabilir. Bu nedenden iş arayanlar iş görüşmelerine gitmeden önce 905398765663. iletişim bilgileri ile işyeri yetkilisi İLKNUR TEPELİ. Bey/Hanım ile görüşüp personel alımlarının devam edip etmediği bilgisini almaları gerekmektedir. Personel alımlarının devam ettiği bilgisi alındıktan sonra işveren ile yüz yüze iş görüşmesi gerçekleştirebilirsiniz.

İlan Kaynağı: www.iskur.gov.tr

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir