Kategoriler
GEBZE-Sevkiyat Görevlisi KOCAELİ KOCAELİ-GEBZE İŞ İLANLARI Normal Özel Sevkiyat Görevlisi

KOCAELİ-GEBZE-Sevkiyat Görevlisi İş İlanı-(2022-07-02)

KOCAELİ GEBZE ilçesindeki diğer Sevkiyat Görevlisi ilanları için TIKLAYINIZ.

EFORA İNSAN KAYNAKLARI SOSYAL HİZMETLER GIDA İNŞAAT TAŞIMACILIK SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ sgk ünvanlı işyerinde Sevkiyat Görevlisi mesleğinde 3 Personele ihtiyaç duyulmaktadır. 

EFORA İNSAN KAYNAKLARI SOSYAL HİZMETLER GIDA İNŞAAT TAŞIMACILIK SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ ünvanlı işyerindeki diğer ilanlar için TIKLAYINIZ.

İlan Kayıt Tarihi : 2022-06-03

Son Başvuru Tarihi : 2022-07-02

İl : KOCAELİ

İlçe : GEBZE

Cinsiyet : Cinsiyet Farketmez

Kadınlar İçin İstenilen Yaş Aralığı :

Erkekler İçin İstenilen Yaş Aralığı :

İstenilen Öğrenim Bilgisi : İlköğretim –

Sosyal Durum : Engelli

Askerlik Durumu : –

EFORA İNSAN KAYNAKLARI SOSYAL HİZMETLER GIDA İNŞAAT TAŞIMACILIK SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ Adresi : OSMAN YILMAZ MAH.İSTANBUL CD. NO:40 GEBZE KOCAELİ GEBZE KOCAELİ. PK: 41400. KOCAELİ/GEBZE/TÜRKİYE >><<

İrtibat Kurulacak Kişi : –

EFORA İNSAN KAYNAKLARI SOSYAL HİZMETLER GIDA İNŞAAT TAŞIMACILIK SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ Telefonu : 905356237020.

Sevkiyat Görevlisi nedir, ne iş yapar, nasıl olunur, görev ve sorumlulukları nelerdir gibi soruların cevabını bulabileceğiniz yazımız için TIKLAYINIZ.

Her ne kadar ilan son başvuru tarihi 2022-07-02 olsa da işveren bu tarihten önce personel alımını tamamlamış olabilir. Bu nedenden iş arayanlar iş görüşmelerine gitmeden önce 905356237020. iletişim bilgileri ile işyeri yetkilisi Bey/Hanım ile görüşüp personel alımlarının devam edip etmediği bilgisini almaları gerekmektedir. Personel alımlarının devam ettiği bilgisi alındıktan sonra işveren ile yüz yüze iş görüşmesi gerçekleştirebilirsiniz.

İlan Kaynağı: www.iskur.gov.tr