Kategoriler
Büro Yönetimi Ve Sekreterlik/Büro Yönetimi Ve Yönetici Asistanı Meslek Elemanı İZMİT-Büro Yönetimi Ve Sekreterlik/Büro Yönetimi Ve Yönetici Asistanı Meslek Elemanı KOCAELİ KOCAELİ-İZMİT İŞ İLANLARI Normal Özel

KOCAELİ-İZMİT-Büro Yönetimi Ve Sekreterlik/Büro Yönetimi Ve Yönetici Asistanı Meslek Elemanı İş İlanı-(2022-05-21)

KOCAELİ İZMİT ilçesindeki diğer Büro Yönetimi Ve Sekreterlik/Büro Yönetimi Ve Yönetici Asistanı Meslek Elemanı ilanları için TIKLAYINIZ.

ELİF AKINCI sgk ünvanlı işyerinde Büro Yönetimi Ve Sekreterlik/Büro Yönetimi Ve Yönetici Asistanı Meslek Elemanı mesleğinde 1 Personele ihtiyaç duyulmaktadır. 

ELİF AKINCI ünvanlı işyerindeki diğer ilanları için TIKLAYINIZ.

İlan Kayıt Tarihi : 2022-04-22

Son Başvuru Tarihi : 2022-05-21

İl : KOCAELİ

İlçe : İZMİT

Cinsiyet : Kadın

Kadınlar İçin İstenilen Yaş Aralığı : 30 – 40

Erkekler İçin İstenilen Yaş Aralığı :

İstenilen Öğrenim Bilgisi : Ortaöğretim (Lise ve Dengi) – Lisans

Sosyal Durum : Normal

Askerlik Durumu : –

ELİF AKINCI Adresi : KÖRFEZ MH ANKARA KARAYOLU CD ÖZEL ÇİLEK KIZ ÖĞRENCİ YURDU ALTINDA 127/2. KOCAELİ/İZMİT/TÜRKİYE >><<

İrtibat Kurulacak Kişi : Danışma.

ELİF AKINCI Telefonu : 905415334541.

Büro Yönetimi Ve Sekreterlik/Büro Yönetimi Ve Yönetici Asistanı Meslek Elemanı nedir, ne iş yapar, nasıl olunur, görev ve sorumlulukları nelerdir gibi soruların cevabını bulabileceğiniz yazımız için TIKLAYINIZ.

Her ne kadar ilan son başvuru tarihi 2022-05-21 olsa da işveren bu tarihten önce personel alımını tamamlamış olabilir. Bu nedenden iş arayanlar iş görüşmelerine gitmeden önce 905415334541. iletişim bilgileri ile işyeri yetkilisi Danışma. Bey/Hanım ile görüşüp personel alımlarının devam edip etmediği bilgisini almaları gerekmektedir. Personel alımlarının devam ettiği bilgisi alındıktan sonra işveren ile yüz yüze iş görüşmesi gerçekleştirebilirsiniz.

İlan Kaynağı: www.iskur.gov.tr

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.