Kategoriler
AFYONKARAHİSAR AFYONKARAHİSAR MERKEZ-Büro Memuru (Genel) AFYONKARAHİSAR-AFYONKARAHİSAR MERKEZ İŞ İLANLARI Büro Memuru (Genel) Normal Özel

AFYONKARAHİSAR-AFYONKARAHİSAR MERKEZ-Büro Memuru (Genel) İş İlanı-(2022-05-24)

AFYONKARAHİSAR AFYONKARAHİSAR MERKEZ ilçesindeki diğer Büro Memuru (Genel) ilanları için TIKLAYINIZ.

EMMİOĞLU ÖZEL EĞİTİM KURUMLARI ELEKTRİK VE ELEKTRONİK TEKSTİ L SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ sgk ünvanlı işyerinde Büro Memuru (Genel) mesleğinde 1 Personele ihtiyaç duyulmaktadır. 

EMMİOĞLU ÖZEL EĞİTİM KURUMLARI ELEKTRİK VE ELEKTRONİK TEKSTİ L SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ ünvanlı işyerindeki diğer ilanları için TIKLAYINIZ.

İlan Kayıt Tarihi : 2022-04-26

Son Başvuru Tarihi : 2022-05-24

İl : AFYONKARAHİSAR

İlçe : AFYONKARAHİSAR MERKEZ

Cinsiyet : Kadın

Kadınlar İçin İstenilen Yaş Aralığı : 22 – 45

Erkekler İçin İstenilen Yaş Aralığı :

İstenilen Öğrenim Bilgisi : Önlisans – Lisans

Sosyal Durum : Normal

Askerlik Durumu : –

EMMİOĞLU ÖZEL EĞİTİM KURUMLARI ELEKTRİK VE ELEKTRONİK TEKSTİ L SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ Adresi : DUMLUPINAR MAH. MENDERES CADDESİ NO:32/B. AFYONKARAHİSAR/AFYONKARAHİSAR MERKEZ/TÜRKİYE >><<

İrtibat Kurulacak Kişi : ZİYA PALTA.

EMMİOĞLU ÖZEL EĞİTİM KURUMLARI ELEKTRİK VE ELEKTRONİK TEKSTİ L SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ Telefonu : 905558045892.

Büro Memuru (Genel) nedir, ne iş yapar, nasıl olunur, görev ve sorumlulukları nelerdir gibi soruların cevabını bulabileceğiniz yazımız için TIKLAYINIZ.

Her ne kadar ilan son başvuru tarihi 2022-05-24 olsa da işveren bu tarihten önce personel alımını tamamlamış olabilir. Bu nedenden iş arayanlar iş görüşmelerine gitmeden önce 905558045892. iletişim bilgileri ile işyeri yetkilisi ZİYA PALTA. Bey/Hanım ile görüşüp personel alımlarının devam edip etmediği bilgisini almaları gerekmektedir. Personel alımlarının devam ettiği bilgisi alındıktan sonra işveren ile yüz yüze iş görüşmesi gerçekleştirebilirsiniz.

İlan Kaynağı: www.iskur.gov.tr