Kategoriler
ESKİŞEHİR ESKİŞEHİR-ESKİŞEHİR MERKEZ İŞ İLANLARI Makine Mühendisi Normal Özel

ESKİŞEHİR ESKİŞEHİR MERKEZ Makine Mühendisi İş İlanı-(2021-12-22)

BAF KONSEPT MÜHENDİSLİK HİZMETLERİ SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ sgk ünvanlı işyerinde Makine Mühendisi mesleğinde 1 Personele ihtiyaç duyulmaktadır.

İşyerinin bulunduğu İl – İlçe: ESKİŞEHİR / ESKİŞEHİR MERKEZ

İşyeri Adresi: 75.YIL (SULTANDERE)MAH. TORNACILAR SİTESİ KÜME EVLERNO: 1 F İÇ KAPI NO: 2 ODUNPAZARI/ ESKİŞEHİR. ESKİŞEHİR/ESKİŞEHİR MERKEZ/TÜRKİYE

Son başvuru tarihi: 2021-12-22

Her ne kadar ilan son başvuru tarihi 2021-12-22 olsa da işveren bu tarihten önce personel alımını tamamlamış olabilir. Bu nedenden iş arayanlar iş görüşmelerine gitmeden önce 905451850026. iletişim bilgileri ile işyeri yetkilisi BEGÜM HANIM. Bey/Hanım ile görüşüp personel alımlarının devam edip etmediği bilgisini almaları gerekmektedir. Personel alımlarının devam ettiği bilgisi alındıktan sonra işveren ile yüz yüze iş görüşmesi gerçekleştirebilirsiniz.

Son zamanlarda “evde iş” , “evde paketleme işi” vb. adlar altında çoğunlukla dolandırıcılık amaçlı iş ilanları bulunmaktadır. BAF KONSEPT MÜHENDİSLİK HİZMETLERİ SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ adlı işyeri “kaparo” adı altında para talep edip evde paketleme işi vaat etmemektedir.

Bu İlan İşkur ESKİŞEHİR ÇALIŞMA VE İŞ KURUMU İL MÜDÜRLÜĞÜ tarafından 2021-11-23 tarihinden yayınlanmıştır. İlana son başvuru tarihi 2021-12-22 olmakla birlikte işveren işçi alımını bu tarihten önce tamamlayabilir.

Meslek / Tecrübe Bilgisi Makine Mühendisi
İşyeri Adı BAF KONSEPT MÜHENDİSLİK HİZMETLERİ SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ
İl ESKİŞEHİR
İlçe ESKİŞEHİR MERKEZ
İhtiyaç Duyulan Personel Sayısı1
İstenilen Öğrenim Bilgisi Lisans –
Cinsiyet Cinsiyet Farketmez
Kadınlar İçin İstenilen Yaş Aralığı
Erkekler İçin İstenilen Yaş Aralığı
Sosyal Durum Normal
Çalışma Periyodu Daimi
İlan Veren Birim ESKİŞEHİR ÇALIŞMA VE İŞ KURUMU İL MÜDÜRLÜĞÜ
İlan Kayıt Tarihi 2021-11-23
Son Başvuru Tarihi 2021-12-22
Askerlik 
İşyeri Türü Özel
İşyeri Adresi 75.YIL (SULTANDERE)MAH. TORNACILAR SİTESİ KÜME EVLERNO: 1 F İÇ KAPI NO: 2 ODUNPAZARI/ ESKİŞEHİR. ESKİŞEHİR/ESKİŞEHİR MERKEZ/TÜRKİYE
İrtibat Telefon905451850026.
İrtibat Kurulacak KişiBEGÜM HANIM.
İletişim Bilgisi Olmayan İşyerleri İçinGoogle Araması İçin Tıkla
ESKİŞEHİR ESKİŞEHİR MERKEZ Makine Mühendisi İş İlan Özeti

İşveren ile görüşmeye gitmeden önce bu işin kendi kriterlerinize uygun olup olmadığı konusunda ön bilgi sahibi olmak için aşağıdaki sorulara BEGÜM HANIM.905451850026. nolu telefondan cevap bulabilirsiniz.

BAF KONSEPT MÜHENDİSLİK HİZMETLERİ SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ işyerinde vardiya var mı? İş kaç vardiyalı?


BAF KONSEPT MÜHENDİSLİK HİZMETLERİ SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ işyerinin servisi var mı? ESKİŞEHİR MERKEZ ilçesinin hangi mahallelerine servisi var?


BAF KONSEPT MÜHENDİSLİK HİZMETLERİ SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ işyerinin mesai saatleri nasıl?


BAF KONSEPT MÜHENDİSLİK HİZMETLERİ SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ işyerinde hafta sonu çalışması var mı yoksa hafta sonu tatil mi?


BAF KONSEPT MÜHENDİSLİK HİZMETLERİ SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ işyerinde Makine Mühendisi mesleğinin maaşı ne kadar?


BAF KONSEPT MÜHENDİSLİK HİZMETLERİ SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ işyerinde part-time iş var mı?

İlan Kaynağı: www.iskur.gov.tr