Kategoriler
ESKİŞEHİR ESKİŞEHİR-ODUNPAZARI İŞ İLANLARI Isıtma Ve Sıhhi Tesisatçı Normal Özel

ESKİŞEHİR ODUNPAZARI Isıtma Ve Sıhhi Tesisatçı İş İlanı-(2021-12-22)

YENENISI YAPI ÜRETİM MÜHENDİSLİK TURİZM TEKSTİL TARIM HAYV.G IDA YENİLEBİLİR ENERJ.SIH.TES.SİS.TİC.AŞ sgk ünvanlı işyerinde Isıtma Ve Sıhhi Tesisatçı mesleğinde 1 Personele ihtiyaç duyulmaktadır.

İşyerinin bulunduğu İl – İlçe: ESKİŞEHİR / ODUNPAZARI

İşyeri Adresi: GÖKMEYDAN MAH. CUMHURİYET BULVARI NO:101/C. ESKİŞEHİR/ODUNPAZARI/TÜRKİYE

Son başvuru tarihi: 2021-12-22

Her ne kadar ilan son başvuru tarihi 2021-12-22 olsa da işveren bu tarihten önce personel alımını tamamlamış olabilir. Bu nedenden iş arayanlar iş görüşmelerine gitmeden önce 902222403037. iletişim bilgileri ile işyeri yetkilisi Kübra hanım. Bey/Hanım ile görüşüp personel alımlarının devam edip etmediği bilgisini almaları gerekmektedir. Personel alımlarının devam ettiği bilgisi alındıktan sonra işveren ile yüz yüze iş görüşmesi gerçekleştirebilirsiniz.

Son zamanlarda “evde iş” , “evde paketleme işi” vb. adlar altında çoğunlukla dolandırıcılık amaçlı iş ilanları bulunmaktadır. YENENISI YAPI ÜRETİM MÜHENDİSLİK TURİZM TEKSTİL TARIM HAYV.G IDA YENİLEBİLİR ENERJ.SIH.TES.SİS.TİC.AŞ adlı işyeri “kaparo” adı altında para talep edip evde paketleme işi vaat etmemektedir.

Bu İlan İşkur ESKİŞEHİR ÇALIŞMA VE İŞ KURUMU İL MÜDÜRLÜĞÜ tarafından 2021-11-23 tarihinden yayınlanmıştır. İlana son başvuru tarihi 2021-12-22 olmakla birlikte işveren işçi alımını bu tarihten önce tamamlayabilir.

Meslek / Tecrübe Bilgisi Isıtma Ve Sıhhi Tesisatçı
İşyeri Adı YENENISI YAPI ÜRETİM MÜHENDİSLİK TURİZM TEKSTİL TARIM HAYV.G IDA YENİLEBİLİR ENERJ.SIH.TES.SİS.TİC.AŞ
İl ESKİŞEHİR
İlçe ODUNPAZARI
İhtiyaç Duyulan Personel Sayısı1
İstenilen Öğrenim Bilgisi İlköğretim –
Cinsiyet Erkek
Kadınlar İçin İstenilen Yaş Aralığı
Erkekler İçin İstenilen Yaş Aralığı
Sosyal Durum Normal
Çalışma Periyodu Daimi
İlan Veren Birim ESKİŞEHİR ÇALIŞMA VE İŞ KURUMU İL MÜDÜRLÜĞÜ
İlan Kayıt Tarihi 2021-11-23
Son Başvuru Tarihi 2021-12-22
Askerlik Askerliğini Fiilen Yapmış veya Muaf
İşyeri Türü Özel
İşyeri Adresi GÖKMEYDAN MAH. CUMHURİYET BULVARI NO:101/C. ESKİŞEHİR/ODUNPAZARI/TÜRKİYE
İrtibat Telefon902222403037.
İrtibat Kurulacak KişiKübra hanım.
İletişim Bilgisi Olmayan İşyerleri İçinGoogle Araması İçin Tıkla
ESKİŞEHİR ODUNPAZARI Isıtma Ve Sıhhi Tesisatçı İş İlan Özeti

İşveren ile görüşmeye gitmeden önce bu işin kendi kriterlerinize uygun olup olmadığı konusunda ön bilgi sahibi olmak için aşağıdaki sorulara Kübra hanım.902222403037. nolu telefondan cevap bulabilirsiniz.

YENENISI YAPI ÜRETİM MÜHENDİSLİK TURİZM TEKSTİL TARIM HAYV.G IDA YENİLEBİLİR ENERJ.SIH.TES.SİS.TİC.AŞ işyerinde vardiya var mı? İş kaç vardiyalı?


YENENISI YAPI ÜRETİM MÜHENDİSLİK TURİZM TEKSTİL TARIM HAYV.G IDA YENİLEBİLİR ENERJ.SIH.TES.SİS.TİC.AŞ işyerinin servisi var mı? ODUNPAZARI ilçesinin hangi mahallelerine servisi var?


YENENISI YAPI ÜRETİM MÜHENDİSLİK TURİZM TEKSTİL TARIM HAYV.G IDA YENİLEBİLİR ENERJ.SIH.TES.SİS.TİC.AŞ işyerinin mesai saatleri nasıl?


YENENISI YAPI ÜRETİM MÜHENDİSLİK TURİZM TEKSTİL TARIM HAYV.G IDA YENİLEBİLİR ENERJ.SIH.TES.SİS.TİC.AŞ işyerinde hafta sonu çalışması var mı yoksa hafta sonu tatil mi?


YENENISI YAPI ÜRETİM MÜHENDİSLİK TURİZM TEKSTİL TARIM HAYV.G IDA YENİLEBİLİR ENERJ.SIH.TES.SİS.TİC.AŞ işyerinde Isıtma Ve Sıhhi Tesisatçı mesleğinin maaşı ne kadar?


YENENISI YAPI ÜRETİM MÜHENDİSLİK TURİZM TEKSTİL TARIM HAYV.G IDA YENİLEBİLİR ENERJ.SIH.TES.SİS.TİC.AŞ işyerinde part-time iş var mı?

İlan Kaynağı: www.iskur.gov.tr