Kategoriler
Aşçı ERZURUM ERZURUM-YAKUTİYE İŞ İLANLARI Normal Özel YAKUTİYE-Aşçı

ERZURUM-YAKUTİYE-Aşçı İş İlanı-(2022-05-26)

ERZURUM YAKUTİYE ilçesindeki diğer Aşçı ilanları için TIKLAYINIZ.

FORUM OFİS MOBİLYA DAYANIKLI TÜKETİM MALZEMELERİ MEDİKAL İNŞAAT TAAHHÜT KIRTASİYE TİC.SAN.LTD.ŞTİ. sgk ünvanlı işyerinde Aşçı mesleğinde 1 Personele ihtiyaç duyulmaktadır. 

FORUM OFİS MOBİLYA DAYANIKLI TÜKETİM MALZEMELERİ MEDİKAL İNŞAAT TAAHHÜT KIRTASİYE TİC.SAN.LTD.ŞTİ. ünvanlı işyerindeki diğer ilanları için TIKLAYINIZ.

İlan Kayıt Tarihi : 2022-04-28

Son Başvuru Tarihi : 2022-05-26

İl : ERZURUM

İlçe : YAKUTİYE

Cinsiyet : Cinsiyet Farketmez

Kadınlar İçin İstenilen Yaş Aralığı : 25 – 40

Erkekler İçin İstenilen Yaş Aralığı :

İstenilen Öğrenim Bilgisi : İlkokul – Önlisans

Sosyal Durum : Normal

Askerlik Durumu : –

FORUM OFİS MOBİLYA DAYANIKLI TÜKETİM MALZEMELERİ MEDİKAL İNŞAAT TAAHHÜT KIRTASİYE TİC.SAN.LTD.ŞTİ. Adresi : AŞAĞI MUMCU MAH. ÇAYKARA CAD.YAKUTİYE ERZURUM YAKUTİYE. ERZURUM/YAKUTİYE/TÜRKİYE >><<

İrtibat Kurulacak Kişi : ORHAN DOĞAN.

FORUM OFİS MOBİLYA DAYANIKLI TÜKETİM MALZEMELERİ MEDİKAL İNŞAAT TAAHHÜT KIRTASİYE TİC.SAN.LTD.ŞTİ. Telefonu : 904422334646.

Aşçı nedir, ne iş yapar, nasıl olunur, görev ve sorumlulukları nelerdir gibi soruların cevabını bulabileceğiniz yazımız için TIKLAYINIZ.

Her ne kadar ilan son başvuru tarihi 2022-05-26 olsa da işveren bu tarihten önce personel alımını tamamlamış olabilir. Bu nedenden iş arayanlar iş görüşmelerine gitmeden önce 904422334646. iletişim bilgileri ile işyeri yetkilisi ORHAN DOĞAN. Bey/Hanım ile görüşüp personel alımlarının devam edip etmediği bilgisini almaları gerekmektedir. Personel alımlarının devam ettiği bilgisi alındıktan sonra işveren ile yüz yüze iş görüşmesi gerçekleştirebilirsiniz.

İlan Kaynağı: www.iskur.gov.tr