Kategoriler
Aşçı Yardımcısı GAZİANTEP GAZİANTEP-ŞEHİTKAMİL İŞ İLANLARI Normal Özel

GAZİANTEP ŞEHİTKAMİL Aşçı Yardımcısı İş İlanı-(2021-12-22)

ASKA LOJİSTİK PAZARLAMA TAŞIMACILIK TEMİZLİK İNŞAAT ÖZEL EĞİ TİM TİCARET VE LİMİTED ŞİRKETİ sgk ünvanlı işyerinde Aşçı Yardımcısı mesleğinde 1 Personele ihtiyaç duyulmaktadır.

İşyerinin bulunduğu İl – İlçe: GAZİANTEP / ŞEHİTKAMİL

İşyeri Adresi: İNCİLİPINAR MAH.NAL BİLEN CAD. 11 NOLU SK.AYINTAP İŞ MERKEZİ KAT:6 / 613. GAZİANTEP/ŞEHİTKAMİL/TÜRKİYE

Son başvuru tarihi: 2021-12-22

Her ne kadar ilan son başvuru tarihi 2021-12-22 olsa da işveren bu tarihten önce personel alımını tamamlamış olabilir. Bu nedenden iş arayanlar iş görüşmelerine gitmeden önce 905441185538. iletişim bilgileri ile işyeri yetkilisi ERAY BEY. Bey/Hanım ile görüşüp personel alımlarının devam edip etmediği bilgisini almaları gerekmektedir. Personel alımlarının devam ettiği bilgisi alındıktan sonra işveren ile yüz yüze iş görüşmesi gerçekleştirebilirsiniz.

Son zamanlarda “evde iş” , “evde paketleme işi” vb. adlar altında çoğunlukla dolandırıcılık amaçlı iş ilanları bulunmaktadır. ASKA LOJİSTİK PAZARLAMA TAŞIMACILIK TEMİZLİK İNŞAAT ÖZEL EĞİ TİM TİCARET VE LİMİTED ŞİRKETİ adlı işyeri “kaparo” adı altında para talep edip evde paketleme işi vaat etmemektedir.

Bu İlan İşkur GAZİANTEP ÇALIŞMA VE İŞ KURUMU İL MÜDÜRLÜĞÜ tarafından 2021-11-23 tarihinden yayınlanmıştır. İlana son başvuru tarihi 2021-12-22 olmakla birlikte işveren işçi alımını bu tarihten önce tamamlayabilir.

Meslek / Tecrübe Bilgisi Aşçı Yardımcısı
İşyeri Adı ASKA LOJİSTİK PAZARLAMA TAŞIMACILIK TEMİZLİK İNŞAAT ÖZEL EĞİ TİM TİCARET VE LİMİTED ŞİRKETİ
İl GAZİANTEP
İlçe ŞEHİTKAMİL
İhtiyaç Duyulan Personel Sayısı1
İstenilen Öğrenim Bilgisi İlkokul –
Cinsiyet Kadın
Kadınlar İçin İstenilen Yaş Aralığı– 45
Erkekler İçin İstenilen Yaş Aralığı
Sosyal Durum Normal
Çalışma Periyodu Daimi
İlan Veren Birim GAZİANTEP ÇALIŞMA VE İŞ KURUMU İL MÜDÜRLÜĞÜ
İlan Kayıt Tarihi 2021-11-23
Son Başvuru Tarihi 2021-12-22
Askerlik 
İşyeri Türü Özel
İşyeri Adresi İNCİLİPINAR MAH.NAL BİLEN CAD. 11 NOLU SK.AYINTAP İŞ MERKEZİ KAT:6 / 613. GAZİANTEP/ŞEHİTKAMİL/TÜRKİYE
İrtibat Telefon905441185538.
İrtibat Kurulacak KişiERAY BEY.
İletişim Bilgisi Olmayan İşyerleri İçinGoogle Araması İçin Tıkla
GAZİANTEP ŞEHİTKAMİL Aşçı Yardımcısı İş İlan Özeti

İşveren ile görüşmeye gitmeden önce bu işin kendi kriterlerinize uygun olup olmadığı konusunda ön bilgi sahibi olmak için aşağıdaki sorulara ERAY BEY.905441185538. nolu telefondan cevap bulabilirsiniz.

ASKA LOJİSTİK PAZARLAMA TAŞIMACILIK TEMİZLİK İNŞAAT ÖZEL EĞİ TİM TİCARET VE LİMİTED ŞİRKETİ işyerinde vardiya var mı? İş kaç vardiyalı?


ASKA LOJİSTİK PAZARLAMA TAŞIMACILIK TEMİZLİK İNŞAAT ÖZEL EĞİ TİM TİCARET VE LİMİTED ŞİRKETİ işyerinin servisi var mı? ŞEHİTKAMİL ilçesinin hangi mahallelerine servisi var?


ASKA LOJİSTİK PAZARLAMA TAŞIMACILIK TEMİZLİK İNŞAAT ÖZEL EĞİ TİM TİCARET VE LİMİTED ŞİRKETİ işyerinin mesai saatleri nasıl?


ASKA LOJİSTİK PAZARLAMA TAŞIMACILIK TEMİZLİK İNŞAAT ÖZEL EĞİ TİM TİCARET VE LİMİTED ŞİRKETİ işyerinde hafta sonu çalışması var mı yoksa hafta sonu tatil mi?


ASKA LOJİSTİK PAZARLAMA TAŞIMACILIK TEMİZLİK İNŞAAT ÖZEL EĞİ TİM TİCARET VE LİMİTED ŞİRKETİ işyerinde Aşçı Yardımcısı mesleğinin maaşı ne kadar?


ASKA LOJİSTİK PAZARLAMA TAŞIMACILIK TEMİZLİK İNŞAAT ÖZEL EĞİ TİM TİCARET VE LİMİTED ŞİRKETİ işyerinde part-time iş var mı?

İlan Kaynağı: www.iskur.gov.tr