Kategoriler
Endüstriyel Tasarım Mühendisi ESKİŞEHİR ESKİŞEHİR MERKEZ-Endüstriyel Tasarım Mühendisi ESKİŞEHİR-ESKİŞEHİR MERKEZ İŞ İLANLARI Normal Özel

ESKİŞEHİR-ESKİŞEHİR MERKEZ-Endüstriyel Tasarım Mühendisi İş İlanı-(2022-02-11)

ESKİŞEHİR ESKİŞEHİR MERKEZ ilçesindeki diğer Endüstriyel Tasarım Mühendisi ilanları için TIKLAYINIZ.

GENMACS OT OMASYON MAKİNA İTHALAT İHRACAT SANAYİ VE TİCARET L İMİTED ŞİRKETİ sgk ünvanlı işyerinde Endüstriyel Tasarım Mühendisi mesleğinde 1 Personele ihtiyaç duyulmaktadır. 

GENMACS OT OMASYON MAKİNA İTHALAT İHRACAT SANAYİ VE TİCARET L İMİTED ŞİRKETİ ünvanlı işyerindeki diğer ilanları için TIKLAYINIZ.

İlan Kayıt Tarihi : 2022-01-13

Son Başvuru Tarihi : 2022-02-11

İl : ESKİŞEHİR

İlçe : ESKİŞEHİR MERKEZ

Cinsiyet : Cinsiyet Farketmez

Kadınlar İçin İstenilen Yaş Aralığı : 22 – 45

Erkekler İçin İstenilen Yaş Aralığı : 22 – 45

İstenilen Öğrenim Bilgisi : Lisans –

Sosyal Durum : Normal

Askerlik Durumu : –

GENMACS OT OMASYON MAKİNA İTHALAT İHRACAT SANAYİ VE TİCARET L İMİTED ŞİRKETİ Adresi : ORGANİZE SAN. BÖLG. 34 .CAD. NO:20. ESKİŞEHİR/ESKİŞEHİR MERKEZ/TÜRKİYE >><<

İrtibat Kurulacak Kişi : Tamer SÜZGÜN.

GENMACS OT OMASYON MAKİNA İTHALAT İHRACAT SANAYİ VE TİCARET L İMİTED ŞİRKETİ Telefonu : –

Endüstriyel Tasarım Mühendisi nedir, ne iş yapar, nasıl olunur, görev ve sorumlulukları nelerdir gibi soruların cevabını bulabileceğiniz yazımız için TIKLAYINIZ.

Her ne kadar ilan son başvuru tarihi 2022-02-11 olsa da işveren bu tarihten önce personel alımını tamamlamış olabilir. Bu nedenden iş arayanlar iş görüşmelerine gitmeden önceiletişim bilgileri ile işyeri yetkilisi Tamer SÜZGÜN. Bey/Hanım ile görüşüp personel alımlarının devam edip etmediği bilgisini almaları gerekmektedir. Personel alımlarının devam ettiği bilgisi alındıktan sonra işveren ile yüz yüze iş görüşmesi gerçekleştirebilirsiniz.

İlan Kaynağı: www.iskur.gov.tr

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir