Kategoriler
BOLU BOLU MERKEZ-Konfeksiyon İşçisi BOLU-BOLU MERKEZ İŞ İLANLARI Konfeksiyon İşçisi Normal Özel

BOLU-BOLU MERKEZ-Konfeksiyon İşçisi İş İlanı-(2022-05-13)

BOLU BOLU MERKEZ ilçesindeki diğer Konfeksiyon İşçisi ilanları için TIKLAYINIZ.

GERTEKS PALMİYE TEKSTİL ORGANİZASYON VE YEMEK HİZMETLERİ LİM İTED ŞİRKETİ sgk ünvanlı işyerinde Konfeksiyon İşçisi mesleğinde 2 Personele ihtiyaç duyulmaktadır. 

GERTEKS PALMİYE TEKSTİL ORGANİZASYON VE YEMEK HİZMETLERİ LİM İTED ŞİRKETİ ünvanlı işyerindeki diğer ilanları için TIKLAYINIZ.

İlan Kayıt Tarihi : 2022-04-14

Son Başvuru Tarihi : 2022-05-13

İl : BOLU

İlçe : BOLU MERKEZ

Cinsiyet : Cinsiyet Farketmez

Kadınlar İçin İstenilen Yaş Aralığı :

Erkekler İçin İstenilen Yaş Aralığı :

İstenilen Öğrenim Bilgisi : İlköğretim –

Sosyal Durum : Normal

Askerlik Durumu : –

GERTEKS PALMİYE TEKSTİL ORGANİZASYON VE YEMEK HİZMETLERİ LİM İTED ŞİRKETİ Adresi : YUVA KÖYÜ ÇİMENTO FABRİKASI SOK NO:11 ÇAYDURTBAHÇELİ EVLER MAH. ANADOLU CAD. NO:12/2-GEREDE. PK: 14000. BOLU/BOLU MERKEZ/TÜRKİYE >><<

İrtibat Kurulacak Kişi : ŞERİFE HANIM.

GERTEKS PALMİYE TEKSTİL ORGANİZASYON VE YEMEK HİZMETLERİ LİM İTED ŞİRKETİ Telefonu : –

Konfeksiyon İşçisi nedir, ne iş yapar, nasıl olunur, görev ve sorumlulukları nelerdir gibi soruların cevabını bulabileceğiniz yazımız için TIKLAYINIZ.

Her ne kadar ilan son başvuru tarihi 2022-05-13 olsa da işveren bu tarihten önce personel alımını tamamlamış olabilir. Bu nedenden iş arayanlar iş görüşmelerine gitmeden önceiletişim bilgileri ile işyeri yetkilisi ŞERİFE HANIM. Bey/Hanım ile görüşüp personel alımlarının devam edip etmediği bilgisini almaları gerekmektedir. Personel alımlarının devam ettiği bilgisi alındıktan sonra işveren ile yüz yüze iş görüşmesi gerçekleştirebilirsiniz.

İlan Kaynağı: www.iskur.gov.tr