Kategoriler
Garson (Servis Elemanı) GİRESUN GİRESUN-GİRESUN MERKEZ İŞ İLANLARI Normal Özel

GİRESUN GİRESUN MERKEZ Garson (Servis Elemanı) İş İlanı-(2021-12-22)

İSTANBUL BS GIDA İNŞAAT YAZILIM İTHALAT İHRACAT SANAYİ TİCAR ET LİMİTED ŞİRKETİ işyerinde Garson (Servis Elemanı) mesleğinde 2 Personele ihtiyaç duyulmaktadır. İşyerinin bulunduğu İl-İlçe: GİRESUN / GİRESUN MERKEZ Devamını Oku

İSTANBUL BS GIDA İNŞAAT YAZILIM İTHALAT İHRACAT SANAYİ TİCAR ET LİMİTED ŞİRKETİ sgk ünvanlı işyerinde Garson (Servis Elemanı) mesleğinde 2 Personele ihtiyaç duyulmaktadır.

İşyerinin bulunduğu İl – İlçe: GİRESUN / GİRESUN MERKEZ

İşyeri Adresi: ÇITLAKKALE MAH. İNÖNÜ CAD.NO :124. GİRESUN/GİRESUN MERKEZ/TÜRKİYE

Son başvuru tarihi: 2021-12-22

Her ne kadar ilan son başvuru tarihi 2021-12-22 olsa da işveren bu tarihten önce personel alımını tamamlamış olabilir. Bu nedenden iş arayanlar iş görüşmelerine gitmeden önce 905376822864. iletişim bilgileri ile işyeri yetkilisi YAŞAR ARSLAN TAŞ. Bey/Hanım ile görüşüp personel alımlarının devam edip etmediği bilgisini almaları gerekmektedir. Personel alımlarının devam ettiği bilgisi alındıktan sonra işveren ile yüz yüze iş görüşmesi gerçekleştirebilirsiniz.

Son zamanlarda “evde iş” , “evde paketleme işi” vb. adlar altında çoğunlukla dolandırıcılık amaçlı iş ilanları bulunmaktadır. İSTANBUL BS GIDA İNŞAAT YAZILIM İTHALAT İHRACAT SANAYİ TİCAR ET LİMİTED ŞİRKETİ adlı işyeri “kaparo” adı altında para talep edip evde paketleme işi vaat etmemektedir.

Bu İlan İşkur GİRESUN ÇALIŞMA VE İŞ KURUMU İL MÜDÜRLÜĞÜ tarafından 2021-11-23 tarihinden yayınlanmıştır. İlana son başvuru tarihi 2021-12-22 olmakla birlikte işveren işçi alımını bu tarihten önce tamamlayabilir.

Meslek / Tecrübe Bilgisi Garson (Servis Elemanı)
İşyeri Adı İSTANBUL BS GIDA İNŞAAT YAZILIM İTHALAT İHRACAT SANAYİ TİCAR ET LİMİTED ŞİRKETİ
İl GİRESUN
İlçe GİRESUN MERKEZ
İhtiyaç Duyulan Personel Sayısı2
İstenilen Öğrenim Bilgisi İlköğretim –
Cinsiyet Cinsiyet Farketmez
Kadınlar İçin İstenilen Yaş Aralığı
Erkekler İçin İstenilen Yaş Aralığı
Sosyal Durum Normal
Çalışma Periyodu Daimi
İlan Veren Birim GİRESUN ÇALIŞMA VE İŞ KURUMU İL MÜDÜRLÜĞÜ
İlan Kayıt Tarihi 2021-11-23
Son Başvuru Tarihi 2021-12-22
Askerlik 
İşyeri Türü Özel
İşyeri Adresi ÇITLAKKALE MAH. İNÖNÜ CAD.NO :124. GİRESUN/GİRESUN MERKEZ/TÜRKİYE
İrtibat Telefon905376822864.
İrtibat Kurulacak KişiYAŞAR ARSLAN TAŞ.
İletişim Bilgisi Olmayan İşyerleri İçinGoogle Araması İçin Tıkla
GİRESUN GİRESUN MERKEZ Garson (Servis Elemanı) İş İlan Özeti

İşveren ile görüşmeye gitmeden önce bu işin kendi kriterlerinize uygun olup olmadığı konusunda ön bilgi sahibi olmak için aşağıdaki sorulara YAŞAR ARSLAN TAŞ.905376822864. nolu telefondan cevap bulabilirsiniz.

İSTANBUL BS GIDA İNŞAAT YAZILIM İTHALAT İHRACAT SANAYİ TİCAR ET LİMİTED ŞİRKETİ işyerinde vardiya var mı? İş kaç vardiyalı?


İSTANBUL BS GIDA İNŞAAT YAZILIM İTHALAT İHRACAT SANAYİ TİCAR ET LİMİTED ŞİRKETİ işyerinin servisi var mı? GİRESUN MERKEZ ilçesinin hangi mahallelerine servisi var?


İSTANBUL BS GIDA İNŞAAT YAZILIM İTHALAT İHRACAT SANAYİ TİCAR ET LİMİTED ŞİRKETİ işyerinin mesai saatleri nasıl?


İSTANBUL BS GIDA İNŞAAT YAZILIM İTHALAT İHRACAT SANAYİ TİCAR ET LİMİTED ŞİRKETİ işyerinde hafta sonu çalışması var mı yoksa hafta sonu tatil mi?


İSTANBUL BS GIDA İNŞAAT YAZILIM İTHALAT İHRACAT SANAYİ TİCAR ET LİMİTED ŞİRKETİ işyerinde Garson (Servis Elemanı) mesleğinin maaşı ne kadar?


İSTANBUL BS GIDA İNŞAAT YAZILIM İTHALAT İHRACAT SANAYİ TİCAR ET LİMİTED ŞİRKETİ işyerinde part-time iş var mı?

İlan Kaynağı: www.iskur.gov.tr