Kategoriler
ANKARA ANKARA-ÇUBUK İŞ İLANLARI ÇUBUK-Gazaltı (Mıg-Mag) Kaynakçısı Gazaltı (Mıg-Mag) Kaynakçısı Normal Özel

ANKARA-ÇUBUK-Gazaltı (Mıg-Mag) Kaynakçısı İş İlanı-(2022-05-14)

ANKARA ÇUBUK ilçesindeki diğer Gazaltı (Mıg-Mag) Kaynakçısı ilanları için TIKLAYINIZ.

GÜÇSAN1 OTOMOTİV ENDÜSTRİYEL MAKİNALARI ÜRETİMİ İTHALAT İHRACAT SANAYİ VE TİCARET ANONİM ŞİRKETİ sgk ünvanlı işyerinde Gazaltı (Mıg-Mag) Kaynakçısı mesleğinde 1 Personele ihtiyaç duyulmaktadır. 

GÜÇSAN1 OTOMOTİV ENDÜSTRİYEL MAKİNALARI ÜRETİMİ İTHALAT İHRACAT SANAYİ VE TİCARET ANONİM ŞİRKETİ ünvanlı işyerindeki diğer ilanları için TIKLAYINIZ.

İlan Kayıt Tarihi : 2022-04-15

Son Başvuru Tarihi : 2022-05-14

İl : ANKARA

İlçe : ÇUBUK

Cinsiyet : Erkek

Kadınlar İçin İstenilen Yaş Aralığı :

Erkekler İçin İstenilen Yaş Aralığı : 23 – 40

İstenilen Öğrenim Bilgisi : İlkokul –

Sosyal Durum : Normal

Askerlik Durumu : –

GÜÇSAN1 OTOMOTİV ENDÜSTRİYEL MAKİNALARI ÜRETİMİ İTHALAT İHRACAT SANAYİ VE TİCARET ANONİM ŞİRKETİ Adresi : ESENBOĞA YOLU 22. KM NO:780. ANKARA/ÇUBUK/TÜRKİYE >><<

İrtibat Kurulacak Kişi : ihsan yemişci.

GÜÇSAN1 OTOMOTİV ENDÜSTRİYEL MAKİNALARI ÜRETİMİ İTHALAT İHRACAT SANAYİ VE TİCARET ANONİM ŞİRKETİ Telefonu : 905063688963.

Gazaltı (Mıg-Mag) Kaynakçısı nedir, ne iş yapar, nasıl olunur, görev ve sorumlulukları nelerdir gibi soruların cevabını bulabileceğiniz yazımız için TIKLAYINIZ.

Her ne kadar ilan son başvuru tarihi 2022-05-14 olsa da işveren bu tarihten önce personel alımını tamamlamış olabilir. Bu nedenden iş arayanlar iş görüşmelerine gitmeden önce 905063688963. iletişim bilgileri ile işyeri yetkilisi ihsan yemişci. Bey/Hanım ile görüşüp personel alımlarının devam edip etmediği bilgisini almaları gerekmektedir. Personel alımlarının devam ettiği bilgisi alındıktan sonra işveren ile yüz yüze iş görüşmesi gerçekleştirebilirsiniz.

İlan Kaynağı: www.iskur.gov.tr

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.