Kategoriler
ÇAYIROVA-Endüstriyel ve Yapısal Çelik Konstrüksiyon Ustası Endüstriyel ve Yapısal Çelik Konstrüksiyon Ustası KOCAELİ KOCAELİ-ÇAYIROVA İŞ İLANLARI Normal Özel

KOCAELİ-ÇAYIROVA-Endüstriyel ve Yapısal Çelik Konstrüksiyon Ustası İş İlanı-(2022-04-30)

KOCAELİ ÇAYIROVA ilçesindeki diğer Endüstriyel ve Yapısal Çelik Konstrüksiyon Ustası ilanları için TIKLAYINIZ.

HAS MEKANİK PROJE MÜHENDİSLİK MAKİNA METAL İMALAT SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ sgk ünvanlı işyerinde Endüstriyel ve Yapısal Çelik Konstrüksiyon Ustası mesleğinde 1 Personele ihtiyaç duyulmaktadır. 

HAS MEKANİK PROJE MÜHENDİSLİK MAKİNA METAL İMALAT SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ ünvanlı işyerindeki diğer ilanları için TIKLAYINIZ.

İlan Kayıt Tarihi : 2022-04-06

Son Başvuru Tarihi : 2022-04-30

İl : KOCAELİ

İlçe : ÇAYIROVA

Cinsiyet : Erkek

Kadınlar İçin İstenilen Yaş Aralığı : 22 – 45

Erkekler İçin İstenilen Yaş Aralığı : 22 – 45

İstenilen Öğrenim Bilgisi : İlköğretim –

Sosyal Durum : Normal

Askerlik Durumu : –

HAS MEKANİK PROJE MÜHENDİSLİK MAKİNA METAL İMALAT SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ Adresi : ŞEKERPINAR MH MARMARA GERİ DÖNÜŞÜMCÜLER SAN SİTESİ ÇİĞDEM SOK NO 10 . KOCAELİ/ÇAYIROVA/TÜRKİYE >><<

İrtibat Kurulacak Kişi : AHMET GÜÇLÜ.

HAS MEKANİK PROJE MÜHENDİSLİK MAKİNA METAL İMALAT SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ Telefonu : 905050977953.

Endüstriyel ve Yapısal Çelik Konstrüksiyon Ustası nedir, ne iş yapar, nasıl olunur, görev ve sorumlulukları nelerdir gibi soruların cevabını bulabileceğiniz yazımız için TIKLAYINIZ.

Her ne kadar ilan son başvuru tarihi 2022-04-30 olsa da işveren bu tarihten önce personel alımını tamamlamış olabilir. Bu nedenden iş arayanlar iş görüşmelerine gitmeden önce 905050977953. iletişim bilgileri ile işyeri yetkilisi AHMET GÜÇLÜ. Bey/Hanım ile görüşüp personel alımlarının devam edip etmediği bilgisini almaları gerekmektedir. Personel alımlarının devam ettiği bilgisi alındıktan sonra işveren ile yüz yüze iş görüşmesi gerçekleştirebilirsiniz.

İlan Kaynağı: www.iskur.gov.tr